Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Lihtne paigaldamine, ohutus ja vastupidavus – Dips Levy peamised eelised. See ehitusmaterjal sobib sisepindade katmiseks. Rõdu trimm on kipsplaat erineb praktilisus, kõrged esteetilised omadused, seda saab teha iseseisvalt.

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Eelised ja puudused

Krohvplaat on populaarne professionaalsete ehitajate ja algajatega. Seda on lihtne kasutada, sobib erinevate pindade viimistlemiseks ja millel on suur hulk positiivseid omadusi. Materjal koosneb tahke paneeli, mis asetatakse mõlemale küljele ehituspaberi abil.

Kipsplaadi eripära:

 • Väike kaal. Paneelid on nende kompaktsuse tõttu lihtne transportida. Ka see vara lihtsustab paigaldusosasid.
 • Ökoloogia. Kahjulik heakskiidu ei muuda materjali ohutuks inimeste tervisele.
 • Lihtne töötlemine. Krohvplaadi on lihtne lõigata, nii et saate iga suuruse üksikasjad. See on eriti oluline, kui mittestandardse piirkonna ruumide suurus on suurusega.
 • Mitteravitamatus. Materjal on kõrge temperatuuri suhtes vastupidav, peaaegu ei põle.
 • Soojusisolatsioon. See funktsioon võimaldab teil rõdu luua mugava mikrokliima ja säilitada inimese jaoks mugava temperatuuri.
 • Helikindla. Rõduga kaetud kipsplaadiga kaetud, see on vaikne, müra ei tule tänavast ja korterist.
 • Taskukohane hind. Kipspakk on madalam kui loodusliku puidu paneel, samal ajal eristatakse kõrge kvaliteediga ja on korralik välimus.

Trims rõduplaat

Hoolimata suurest funktsionaalsusest on materjalil mitmeid vigu. Krohvplaadi habras ja võib kannatada välise mehaanilise säritusega, nii et paneelide transportimisel ja ladustamiseks tuleb võtta ettevaatus. See kergesti neelab niiskust, mitte väga hästi sobivaks kasutamiseks kõrge niiskusega kohtades. Selle minuti kõrvaldamiseks on soovitatav puhastada kipsplaat avatud kujul mitu päeva.

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Vaated

Kaasaegne kipsplaat on täiustatud tulemuslikkuse omadused. Sõltuvalt selle omadustest on mitu tüüpi materjale, mida kasutatakse erinevate ruumide viimistlemiseks.

 • Tavaline. Odavad materjalid, millel ei ole täiendavaid omadusi. Reeglina on see neutraalne värvimäng ja seda kasutatakse siis, kui ruumid on stabiilse temperatuuri režiimi ja madala niiskusega ruumides.
 • Tulekindel. Korjalaadi kompositsioon sisaldab anti-epires tegemise materjali vähem põletav. Sellised paneelid vastavad täielikult tuleohutusnõuetele ja sobivad peaaegu kõikide ruumide lõpetamiseks.
 • Niiskusekindlus. Sademete ja temperatuuri kõikumiste tõttu kõige sobivam valik rõdu jaoks. Lehed on kaetud spetsiaalse kattega absorbeeriva niiskusega ja hallituse välimuse vältimiseks rakendatakse ka anti-haaramisvastaseid lahendusi.
Loe edasi  Külma klaaside rõdud

Paneelid erinevad üksteisest mõõtmetega, mis võtavad ehitusmaterjalide ostmisel arvesse ka. Enne tugevdamist arvutage ruumi pindala, vajalik arv kipsplaatide lehed. Selleks on vaja eelnevalt teada saada lehtede mõõtmeid, mida saab kohapeal tootjatelt või otse poes selgitada.

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Nõutavad tööriistad

Remonditööd ei nõua professionaalseid teadmisi ja nende hoidmist piisavalt standardvarustust. Tema ettevalmistus või omandamine on üks sammude ettevalmistamise sammudest. Milliseid vahendeid on vaja:

 • Perforaator. Kasutatakse paneelide otseseks muutmiseks.
 • Puur, Shruvet. Vajadus paigaldamisel ise koputades kruvid, dupels ja muud kinnitusvahendid.
 • Ehitustase, plumb. Neid kasutatakse paneelide joondamiseks üksteise suhtes ja asub pindade rõdul.
 • Kitt. Nõutav kittide rakendamiseks seintele.
 • Rulett ja pliiats. Need võetakse mõõtmistööde tegemisel.

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Lisaks loetletud seadmetele on vaja osta kipsplaadi ise ja järgmisi materjale:

 • Isolatsioon – valmistada paigaldamiseks pinnad.
 • Hydro ja vaporizolatsioon. Isolatsiooni paigaldamisel.
 • Profiilid. Vaja paigaldada kasti.
 • Tüübel, eneselisus. Kinnitusvahendid on vajalikud kõigil töökohtadel.
 • Primer, kitt. Neid kasutatakse vahtplaatide vaheliste liigeste tegemiseks.
 • Handsman puidust ja metallist. Vajadusel saab seda asendada veski. Kiiruse üksikasjade käsitlemiseks on vaja käsitleda.

Kui teil on vaja lisaks materjale käsitseda, omandada eraldi värvi. See sobib kardinaalsele muutusele Kibiühelli värvi ja paneelide loomuliku tooni rõhutamise all. Lõpliku viimistluse etapis rakendatakse immutamist kõrge niiskuse, kõrgete temperatuuride eest.

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Ettevalmistavad etapid

Rõdu kaunistus on kipsplaat alles pärast ruumi klaasimist, vastasel juhul ei hoia paneel sademete või kõrge temperatuuri tõttu deformeerunud. Siin on mõned muud sammud ettevalmistamiseks:

 1. Enne loggia katmist eemaldame kõik elemendid, kõrvaldame seinad vana viimistluse jäljedest.
 2. Järgmine soovitame paigaldada auru ja niiskuse kaitse. Selleks, foolium või polüetüleenkile väljaulatuvad takistuste rolli. Lisaks saab kasutada spetsiaalseid membraane.
 3. Soojenemine on vajalik mitte ainult mugava mikrokliima ja konstantse temperatuuri säilitamiseks, vaid ka paneelide kasutusiga pikendamiseks. Kuna see protseduur on vajalik ka enne vooderit.

Tuleb meeles pidada, et rõdul on vaja kõiki pindu käsitada: mitte ainult seinad, vaid ka põrand ja lagi. Isolatsioon peaks erinema vastupidavatele mädadele, niiskusele ja patogeensete mikroorganismide jaoks.

Trims rõduplaat

Lodža isolatsioonis kasutatavad materjalid:

 • klaasimäng;
 • mineraalvill;
 • Polüstüreeni vaht.
Loe edasi  Rõdu disain Hruštšovis: huvitavad ideed

Materjali paksus peaks olema vähemalt 50 mm, nii et rõdu ei ole mustand. Komplekssete kliimatingimustes kasutamisel töödeldakse isolatsiooni lisaks suurendada kõrge ja madala temperatuuri vastupanu. Selle virnastatud kasti elementide vahel, eelnevalt katta foolium veekindluse jaoks. Paigaldamiseks kasutatud klammerdaja.

Puudutades rõdu krohvplaadiga, nõuab kasti paigaldamist paneeli külge. Raam on valmistatud horisontaalsetest ja vertikaalsetest profiilidest, mis on nii puidust kui ka metallist. Viimast eristatakse suurenenud tugevuse ja paigaldamise lihtsusega, sest neid kasutatakse sagedamini.

Puidu kasutamisel töödeldakse baarid lisaks.

Trims rõduplaat

Rate paigaldamise etapid:

 1. Seinte joonise ja märgistamise loomine vastavalt sellele. Tänu sellele profiilidele asuvad täpselt, et see kestab kauem.
 2. Tugiprofiilide seadmine. Esimesed baarid on põranda poolt paigaldatud, nad joondavad neile järgmisi elemente.
 3. Osade paigaldamine vastavalt märgistusele. Nii et nad on sujuvamad, soovitavad kasutada ehitustaset.
 4. Detailide kinnitusdetailid. Nendel eesmärkidel kasutatakse dupelsi või isefaaside kruvid, need on paigaldatud iga 25 cm järel.
 5. Katkestuste paigaldamine. Need on valmistatud riiulitest ja paigutatakse võttes arvesse seinte töökoormust. Kui see on vajalik, et lamp talub palju kaalu, hüppajad fikseeritakse nii tihti kui võimalik.

Kinnitusvahendid muudavad raami vastupidavamaks ja kõvaks. Cratery rakkude vahel saab paigutada isolatsiooni tulevaste liigeste kohapeal, on soovitatav korraldada topeltkasti. Järgmisel etapil on kipsplaat kasti külge kinnitatud.

Järgmises videos soovitame teil vaadata kõiki ülaltoodud samme ülemmäära kasti näitel.

Kuidas te saate oma käed võtta: tööjärjestus

Lõikamine algab ülemmäärast, pärast mida nad seintesse lähevad. Kõigepealt on vaja lõigata soovitud suuruse kipsplaatide paneelid, kui vaja on koht valgustusse.

Paneelide vaheliste kittide lihtsus on tagatud kaldservade poolt – Changer. Kui see ei ole, valmistatakse pinnad iseseisvalt.

Esimesed kipsplaadi paneelid on paigaldatud lakke. Nagu kinnituselemendid, kõige mugavam kasutada ise koputades kruvid – nende mütsid soovitatakse uputada materjali. Elementide vaheline kaugus on 20-25 cm, mugavuse huvides on tulevaste aukude märgid. Ülejäänud paneelid on seatud sarnaselt. Vajadusel on viimased üksikasjad lõigatud.

Loe edasi  Rõdu kaunistus plastpaneelide poolt

Mida arvestab rõdu kärbitud:

 • Juhtmed ja kruvid ei tohiks puudutada.
 • Metal Doom kõige tõhusamalt niiske kliima.
 • Puidust baarid on bruto-, kaitselahustega kaetud.
 • Kinnitusvahendid ei saa olla väga tihedalt keeratud: materjal on erinev ja võib deformeeruda.
 • Lakkeprofiilide paigaldamisel servad ja keskmised soovitavad ankrute abil.

Tänu nende soovituste järgimisele on võimalik pikendada struktuuri elu, lihtsustamist ja kiirendada paigaldusprotsessi.

Video tööriistad rõdu kipsi kartongi lõikamiseks Vaata allpool.

Lõplik viimistlus

Silmitsi lubab teil realiseerida rõdu omaniku jaoks disaineri ideid. See on selles etapis, et disaineri ideid rakendatakse, luuakse mugavus:

 • Kõigepealt on paneelide vahelised teenindusajad suletud sirpraga või praimeriga, siis õmble paigaldatakse paberlint või võrk. Pinna joondamise puhul rakendatakse sellele kahte kittit. Operatsioon on sarnane seinte ja lagiga.
 • Universaalsus – üks kipsplaadi eeliseid. Seda saab värvida, kaetud tapeedi või plaatidega. Ainult vooder ei sobi finišisse, sest selle paigaldamine nõuab paneelide deformeeruvate kruvide kasutamist.
 • Värvilahenduste puhul on rõdu kaunistamiseks võimalik kasutada nii looduslikke rahuliku tooni kui ka kontrastseid agressiivseid toonid. Esimesel juhul saate luua interjööri riigi stiilis, viimane valik sobib kaasaegsele disainile.

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Trims rõduplaat

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: