Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Siding on populaarne ja usaldusväärne materjal. Sellega saate rõdu või lodžeerida. Väliselt näeb välja selline disain puhas ja atraktiivne. Saate kiirendada iga värvi paneeli, mida peate maitsema.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Plussid ja miinused

Outdoor töö jaoks sobib vooder. See on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist. Selle tulemusena saadakse kulumiskindlad ja vastupidavad paneelid, mis ei vaja erilist ja regulaarset hooldust. Vooder ei karda väljaspool kõrvaltoimeid väljastpoolt. Ta ei karda vihkamist, lumesadu ja tugevaid tuuleenergiat. See säilitab oma esialgse vormi mingil juhul. Sellist materjali ei kuulu deformatsioonide suhtes temperatuuri erinevuste tõttu. Ta ei pragune ja paisub.

Väärib märkimist sellise välitingimustes. Kui vooderdid või tugevalt soojendab, ei eristata see kahjulike ja ohtlike ainete tõttu, mis kahjustavad inimkeha.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Seda viimistlusmaterjali saab puhastada tavapäraste pesuvahendite abil. Ei ole vaja omandada spetsiaalseid kompositsioone, et päästa paneelide pind tolmu ja mustuse. Väärib märkimist, et sellised paneelid on väga kergesti puhastatavad.

Rõdu täitmine

Selle viimistlusmaterjali populaarsus ei ole mitte ainult selle kõrge kvaliteediga omadused, vaid ka demokraatlik väärtus. Enamik tarbijaid saab endale lubadus paneelid.

Rõdu täitmine

Teie rõdu võib asuda päikesepaistelisel poolel ja otsese päikesevalguse juures avatud. Vääris ei kannata sellistes tingimustes. Ta ei kao ja ei kaota atraktiivset välimust. Sellise esiosa õige paigaldamine toob kaasa täieliku heli ja soojusisolatsiooni mõju.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Vooder on üsna hea jäikus, nii et see ei saa kujundada kõva raami. Sellistel paneelidel on spetsiaalsed lukustusrünnakud, mis võimaldavad teil teha tahke kate, mis ei ole lüngad ja praod.

Rõdu täitmine

Täna pakuvad erinevad tootjad kliente mitmevärvilistele paneelidele. Nende värvide disain võib olla kõige mitmekesisem, pimedusest kuni väga helgeid võimalusi.

Rõdu täitmine

Sidepaneelide paigaldamiseks ei ole vaja spetsialisti palgata. Seda tööd saab teha ise. Selle jaoks ei ole vaja erilisi teadmisi ja oskusi. Selle viimistlusmaterjali paigaldamise peamistes etappides on väärt tuttav ja teil õnnestub!

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Selle materjali puudused on natuke:

 • See ei sobi kuumadele riikidele, nagu kõrge temperatuuri (rohkem kui 50 kraadi) all põleb ja kaovad;
 • Kui paneel oli kahjustatud, siis see ei tööta seda. Mõjutatud või deformeerunud kirje võib uue uue välja võtta ja asendada;
 • Vooder on mittepõlev materjal, kuid see on väga lihtne sulatada.
Loe edasi  Riiulid rõdul

Rõdu täitmine

Valiku tüübid ja reeglid

Seal on mitu vooder sortide. Nende kompositsioonidel on erinevad materjalid, mis mõjutavad paneelide tööomadusi ja nende välimust. Näiteks on tähelepanuväärseid võimalusi, mille pind, mis jäljendab erinevaid värve, kivi või looduslikku puu. Sageli inimesed pöörduvad huvitava kombinatsioon sellise viimistlusega mitmevärviline professionaalne põrandakate. Mõtle rohkem külgpaneelide tüüpe:

 • Kõrge hind on erinev baasi vooder. Hoolimata hinnast on ta populaarne ja omandab selle sageli. See viimistlusmaterjali kehtib mitte ainult rõdu plokkide katmiseks, vaid ka majade seinte projekteerimiseks.

Rõdu täitmine

 • Vinüül-vooder on demokraatliku hinnaga. Seda toodetakse polüvinüülkloriidist ja tal on suurepärased jõudluse omadused. Paljud tarbijad tähistavad vinüülpaneelide ilusat ja täpset välimust. Sellise materjali puudumine on üks ebameeldiv: selle pind on mehaaniliste kahjustuste suhtes. Vaid üks tugev mõju ja paneel jääb rada, kust sa ei saa vabaneda. Kahjustatud krunt peab muutuma.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

 • Korterelamu rõdu kaunistamiseks kasutatakse sageli vastupidavat metalli vooder. Selline vooder tagab suurepärase kaitse disaini asutamise loomuliku kulumise eest. Ilusat välimust ei ole võimalik märkida, mis saadakse metallpaneelide paigaldamise tulemusena. Metal ütles paneelid ei vaja erilist hoolt. Nad kannavad täiesti atmosfääritingimusi. Nad ei karda külmumisi, ultraviolettkiirguseid ja isegi tulekahju.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Paneelide tekstuur võivad olla erinevad. Ehitusmaterjalide kauplustes saate kohtuda siledate või töötlemata pindadega koopiatega. Variandid, kelle tekstuur kordab looduslikku puu on suur nõudlus.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Nõutavad tööriistad

Kui otsustate eraldada rõdu ploki vooderdusega, siis peate mõne tööriistaga varundama:

 • Pinna taseme kontrollimiseks on tase kasulik;
 • Kindlasti valmistada tangid, kruvikeeraja ja puur magnet-pihustitega;
 • Me vajame ka traatklambrit, kinnitusvahendeid ja ankurpolde;
 • Raami kujundamiseks peate ostma puidust baarid;
 • Paigaldamise protsessis on vaja sisemisi ja väliseid nurki, 10-meetrises kalapüügiliini, metallist harja ja plaat (käivitamisel ja rubriigis).

Ei ole ülemäärane on hacksaw metallist ja spetsiaalse paigaldusnuga. Nende tööriistade vajadus sõltub viimistlusmaterjali tüübist.

Rõdu täitmine

Ettevalmistav töö

Enne paneelide paigaldamist on vaja läbi viia ettevalmistustööd järgmises järjekorras:

 • Kõigepealt peate oma rööbastee ja vanade rõdukatte lammutama;
 • Pärast seda saate jätkata betoonpõrandate omanikele, kasutades veski;
 • Vaata baari. Neid tuleb taastada keevitamisega, kui selle tehniline seisukord nõuab. Kui leiate teatud sektsioonis roostetalli, tuleb seda tugevdada tsingitud lindiga;
 • Järgmine samm on tsementeerimine väga alusele. Enne seda peate rõdu plokile osalema kaubaaluse. See on vajalik turvalisuse eesmärgil, kuna betooni ja kivi langevad tükid võivad langeda inimestele, kes läbivad;
Loe edasi  Trims rõduplaat

Rõdu täitmine

 • Puuris paigaldage harja ja ravida ülemine metallist kihti selle tööriistaga vardapinnast;
 • Metallpindade järgmine rakendatakse kruntide ja värvi. Alahinnata selle protsessi tähtsust ei ole seda väärt, sest selline ravi kaitseb metalli korrosiooni eest;
 • Kasutades tase on vaja kontrollida servad rõdu väljaspool tara. Avastage kogu perimeeter. Kui ebaühtlus leiti kusagil, tuleks need kõrvaldada tsement-liiva abil. Kui disain on liiga juurdunud, siis töö tuleb lõpetada mõnda aega ja kutsudes spetsialiste. Liiga suured eeskirjade eiramised võivad rääkida rõdu erakorralisest seisundist;

Rõdu täitmine

 • Pärast seda peate tegema puidukastide alumise vöö. Enne seda pigistatakse baarid 45 kraadi nurga all. See on vajalik, et neid saaks ühisesse konsolideerida;
 • Nurkades sa peaksid skoori küüned tugevam vöö kinnitus. Paigaldatud kast peab olema kaetud mitme valgusviga kihtidega;
 • Alam turvavöö on kinnitatud betooni konstruktsiooni või silikoonliimiga. Vardade kinnitamiseks saate kasutada lihtsaid klambrid või vastupidavat traati;
 • Ettevalmistava töö lõplik etapp istutatakse paigaldusvahu alumisest vööst.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Kuidas lambakoer seda ise väljapoole: samm-sammult juhised

Protsess on järgmine:

 • Kõigepealt peate raamide ehitama. Puidust baaride alustamine peab kinnitama rõdu nurkadesse ankrute järgi. Kui külgedel ei ole konkreetseid paneele, võivad plaadid kinnitada poldiga metallist alusele;
 • Pärast seda tuleb alumises ja ülakorrusel paigaldada horisontaalsed rööpad, moodustades kasti;
 • Need tuleb kinnitada (etapp mitte rohkem kui 60 cm) vertikaalsed hüppajad ise koputades kruvidega;
 • Kasvav, on vaja töödelda OLIFA ja antiseptiliste kompositsioonide kasti. Sellised vahendid on võimelised laiendama puidust struktuure elu ja muutma need niiskuse ja niiskuse mõju suhtes vastupidavamaks;

Rõdu täitmine

 • Järgmisena saate alustada paneeli paigaldamist. Crates paigaldatud nurkades. Nad mahutavad vooderdamissaitide;

Rõdu täitmine

 • Alumisel korrusel on paigaldatud esimese paneeli ja kinnitatud madalama horisontaalse pruuniga iseõnumitega. Seejärel lisatakse sellele detailile järgmised katteosad;

Rõdu täitmine

 • Esimene riba paigaldatakse lukustuse soonesse. Saate selle kinnitada kruvide abil. Kinnitusvahendid peaksid asuma ellipsi keskosas. Paneeli ühendamise protsessis juhib nende klikke, mis räägivad nende nõuetekohast paigaldamisest.

Rõdu täitmine

Pärast töö lõpetamist esiosaga saate jätkata lõppstruktuure. Nendes paneeli piirkondades paigaldatakse samal viisil.

Rõdu täitmine

Selleks, et kogu protsessi välise viimistluse rõdu vooder paneelid, see on nähtavam teile ja on arusaadav, vt video allpool:

Vertikaalse kinnituse omadused

Reeglina paigaldatakse vooderplaadid horisontaalselt, kuid on ka vertikaalsed struktuurid. Selles disainis puuduvad olulised puudused. Peaasi on õigesti valmistada kogu pinna laiuse ja kõrguse mõõtmised vooderdiste sobivate mõõtmete konfiskeerimiseks.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Vertikaalne paigaldamine, erilist tähelepanu tuleks pöörata kinnitusdetailide usaldusväärsusele ja korrektsusele. See on vajalik selleks, et vältida hüperide ja pragude välimust, mis liiguvad tugevad tuuled, laadides finiši ja termilise isolatsiooni rikkumist.

Loe edasi  Klaasimine Rõdu eemaldamine

Rõdu täitmine

Katsetamine sees

Sideteid saab rakendada sisekujunduse jaoks, kuid see tuleb alustada selle installimiseks alles pärast seda, kui rõdu on klaasitud.

 • Puhastage ja laadige seinad nii, et kahjulikud mikroorganismid ja putukad. Kvaliteetne praimer tugevdab seinte struktuuri ja hoiatab nende hävitamist;
 • Paigaldage kasti pikisuunaliste piirkondade abil. Neid tuleb ravida antiseptilise ainega;
 • Kui see on vajalik, tehke elektrijuhtmed;
 • VÄLJASTAMINE Alusta top-paneelidega. Nad lisatakse ülemmäära juurde. Kinnitusvahendite jaoks saate valida tüüblite või vedelate küünte;
 • Paigaldage spetsiaalsed paigaldusnumbrid, akna avad, küljed ja muud vajalikud osad.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Paneelide paigaldamise protsessis peate pindade taset pidevalt jälgima.

Nõuanded spetsialistide

Sketse rõdu plokk (nii sees kui ka väljaspool) ütles paneelid võivad olla iseseisvalt. Kuid see on alati soovitatav võtta arvesse spetsialistide nõuandeid selles küsimuses. Mõtle mõned neist:

 • Ärge kiirustage vooder alustamiseks. See peaks olema varem toimunud mitu tundi tänaval, sest selle materjaliga kärbib rõdu väline külg ja see on alati sellistes tingimustes;
 • Pärast seda omandab paneel oma looduslikud mõõtmed ja nende asutamine on palju lihtsam. Pärast kõiki teoseid ei kohaldata selline viimistlus deformatsiooniga;
 • Paljud inimesed seisavad silmitsi omandatud materjali eksliku summa probleemiga. Eksperdid soovitavad esialgseid mõõtmisi maksimaalse täpsusega;
 • Kui maja leidmise kohas on sageli tuuline ilm, siis on vaja vähendada samm paneelide kinnituste vahel;
 • Ideaalne on samm, mille pikkus ei ületa 5 cm;
 • Külgsektsioonide paigaldamise alustamine on soovitatav külgsektsioonidest, kuna lühikesed paneelid on palju lihtsamad ja samal ajal saate neid harjutada enne fassaadi osa keerulisemat tööd;
 • Mitte mingil juhul saate sisestada kinnitusvahendeid paneelide piirkonnas, mis ei ole mõeldud selle jaoks. See võib põhjustada materjali deformatsiooni;
 • Ärge tõmmake selle paigaldamise protsessis vooderit. Materjal peaks olema vabas olekus, nii et temperatuuri erinevused ei põhjustanud selle hävitamist;
 • Sõltumatu töö on lubatud teise ja kolmanda korruse kõrgusel. Kui teie rõdu asub eespool, siis saate töötada ainult siis, kui teil on juba sarnane kogemus;
 • Tagada tööohutus kõrgusel peaks kasutama turvavöö. Selline asi on tööstuslikele ronijatele saadaval. Te saate selle osta spetsiaalses riietus- ja -seadmetes;
 • Sidese paigaldamise korral tuleb alustada pärast rõdu all kasutate hoiatusmärke, helgeid paelad või lipud.

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Rõdu täitmine

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: