Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Perioodiliselt igas majas on vaja pesupesemist. Praeguseks on see ülesanne suurepäraselt kaasas pesumasinat. Mitte kõik neist ei ole varustatud kuivatamise funktsiooniga ja mitte kõik kraaditud tooted vajavad lõõmutamist, seega on küsimus järsult pesu paigutamise kohta. Juuresolekul rõdu või lodža võimaldab korraldada asjade kuivatamise selle ruumi, kasutades kaasaegseid kuivatid erinevate liikide ja struktuuride.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Vaated ja funktsioonid

Seade asukoht ja hinnanguline koormus tuleb arvesse võtta ühe või mõne teise juhtumi kuivatite ostmisel.

Ronimine ja suurenenud niiskus ei aita kaasa mugavale puhkamisele, nii et kui on rõdu või lodža, majutatakse posturitud naistepesu kõige sagedamini.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Voodipesu jaoks on tohutu kuivatite komplekt, mitmesugused disainilahendused, millel on mitmesugused kinnitus- ja versioonid, mis on jagatud välisteks ja sisemiseks.

Kõige paljude rühma sisemine sisemine, sh lagi, seina- ja välistingimustes.

Ülemmäär

Kõige kaasaegsem ja mugavam tüüpi kuivati ​​rõdu – lae. Selle tüübi kujundamine on lisatud lagi all ja võimaldab teil kasutada peaaegu kogu rõdu laiust, ilma ülejäänud rõdu või lodža hõivamata.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Laia tööpiirkonna olemasolu võimaldab teil samal ajal panna suure hulga tooteid: disain on tavaliselt mõeldud väga olulise kaalu jaoks. See on asendamatu asi mitme voodipesu komplekti üheaegseks kuivatamiseks, mis erineb mitte ainult märkimisväärse suurusega, vaid ka raskusega.

Seda tüüpi kuivatit ei sobi väikeste esemete kuivatamiseks. Disain on paigaldamisel mõnevõrra raske ja nõuab täiendavaid fikseerimisvõimalusi.

Lihtsaim valik on plastikust või metallraam, mis on varustatud heegeldamisega ühendatud ahelatega.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Kuju kujundus meenutab püramiidi. Konksu abil saab seda suspendeerida ülemmäära või lounge trossiga kinnitatud tsüklile.

Kasutades raamil asuva riietuseprinte, saate riputada väikeseid asju. Selline kuivati ​​suspendeeritud olekus ei võta palju ruumi, väga kompaktne, kuid see ei ole mõeldud tõsise koormuse jaoks.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Sarnane versioon kuivati, kuid veidi modifitseeritud disain, on mõeldud õrn asju, mida saab kuivatada ainult lahtises olekus. Selle mudeli konstruktsioon on kaanega kaetud raami, millel on võrkude struktuuri poolt kuivatatud asjad ja kahe mõnikord kolme disaini tasandi olemasolu annab ühekordse kuivatamise mitu asja. Kompaktne mudel, säästes ruumi mitte ainult töötamise ajal, vaid ka salvestamisel.

Selle liigi ainus puudus on kasutada abielust iga kord naistepesu tarnimiseks.

Statsionaarsed ülemmäära seadmed ei nõua selliseid manipulatsioone, nende manuseid on fikseeritud. Kaks metallist trapetside kinnitatakse lakke pinnale või puidust baaridele nende vahel tüve köied.

Disain on hästi salvestatud ruumi, kuid kõrgus, millele see disain on paigaldatud, eeldab abi tööriistade kasutamist tööriista või juhtravi kujul.

Rõdu Pesumaja kuivati

Lift mehhanismiga on rohkem arenenud alandatud mudeleid. Need koosnevad paralleelsest läbisõidu vahel, mille vahel piirkonnad asuvad jäiga fikseerimisega.

Disain peatatakse ülemmäära külge kinnitatud plokisüsteemide läbivate köied. Kiikide liikumine aitab tõsta ja langetada seadme kõrgusel või käsitsi või käsitsi või spetsiaalsete käigukastide abil sõltuvalt valitud mudelist.

Selle peatamise disaini naistepesu peab olema tasakaalus, ilma viltu, vastasel juhul ei saa seadet soovitud kõrgusele tõstatatud.

Rõdu Pesumaja kuivati

Seal on kõige arenenum ülemmäära tüüpi kuivati ​​mudel koos kokkuklapitavad disain. Selle võimaluse süsteem ei sõltu nii tugevalt asjade tasakaalustatud paigutamisest kui eelmine mudel, kuid mõistlik mõõdukus kokkuklapitava voodipesu ei tee haiget ja selles variandis.

Loe edasi  Rõdu täitmine

Laani lounge kuivati ​​on disain reguleeritava õõnsate rihmad, mille kaudu köied on vastamata, monteeritud kamm, fikseeritud seinale. Selle konstruktsiooni käitamisel võib ükskõik millise liistude puhul laskuda määratud kõrgusele, sõltumatult üksteisest.

Rõdu Pesumaja kuivati

See disain on kinnitatud kas seinale, kasutades klambrit või profiili ülemmäära. Mugav mudel, mis tagab kiire kuivatamise voodipesu, mis on tingitud iga plaadi paigaldamise võimalusest erinevates kõrgustes.

Kuid sellel valikul on oma miinused. Keeruline disain, mis koosneb mitmesugustest detailidest, millest enamik on valmistatud plastist. Temperatuuri tilgad ei anna parimat viisi kogu disaini vastupidavusele. See kehtib eriti avatud rõkkade kohta.

Rõdu Pesumaja kuivati

seinale kinnitatud

Alternatiivsed lae-tüüpi – seinakuivatid, mis asuvad seinale paigal. Neist kõige lihtsam on esindatud vastasküljel asuvate kinnitusdetailide kujul, mille vahel rostid on venitatud. See valik sobib logglastele, kuid mitte rõdu jaoks, kuna viimane disain.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rohkem mitmekülgsem ja kaasaegsem vaade – libisevad kuivatid, kompaktne, usaldusväärne ja paigutatud mistahes seinale, kuid nad sobivad ainult väikese arvu asjade jaoks. Nende disain ei ole mõeldud raskete koormuste jaoks.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Lihtsaim võimalus on pingestatud voodipesu köied kahe paralleelse sulgudega. Disain võib olla ühe seina külge kinnitatud ja võib-olla kahel paralleelsel seinal.

Rõdu Pesumaja kuivati

On täiustatud mudel, mis on inertsiaalne tüüp seade. Ühel seinal on paigaldatud suletud plokk, mis sisaldab kruvikeerajat, mille otsad on ühe baari külge kinnitatud. Vastupidisel poolel on disain kinnitatud, mis on konks, kellega rihm köied on kindlalt fikseeritud. Kui eemaldate baari hoidikut kuivatamise lõpus, haavad inerts trumli köied.

See võimalus ei tööta väga hoolikalt ja ei riku ruumi välimust. Aga seal on miinus selle seadme: koos rippuvad asjad vardad, ruumi, kus kuivati ​​asub on tugevalt ummistunud.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Teine seinakuivati ​​on suvand libisemismehhanismiga. Metallist kinnitusklambril, plaatidel, millel on võime arendada, olles mittetöötavas seisukorras ja laieneb soovitud vahemaale, moodustades reaga üksteisega paralleelselt. Sellisele kuivatile asetatud naistepesu kuivab kiiresti ja võimaluseta. Pärast kasutamist, see kiiresti voldid, okupeerides vähemalt.

Kuid see valik ei talu oma disaini tõttu raskeid koormusi. Väiksem ülekoormus äärmuslikel ristil põhinevad kogu struktuuri paindumist, mis ei erine aja jooksul deformeerunud üksuste üksustes. Mis võib lõppkokkuvõttes viia kuivati ​​mehhanismi ristmiku juurde.

Rõdu Pesumaja kuivati

Alternatiiv liugkonstruktsioonile statsionaarse metalli mudelile, mis koosneb horisontaalselt asuvate liistudega raamiga. Väga vastupidav disain, millel on märkimisväärsed koormused.

Rõdu Pesumaja kuivati

Mõnikord on vaja kuivada või ventileerida asju, mis nõuavad hoolikat suhteid, mis võivad ainult õlgadele riputada. Rõdu riidepuu kinnitatud seina külge, suurepäraselt hakkab selle ülesande. Mugav, kompaktne ja kergesti paigaldatud mudel.

Seda tüüpi seade on mõeldud ainult asjade jaoks, mille paigutamine on võimalik ainult õlal. Voodipesu puhul ei sobi see tüüp

See disain esitatakse ühe seina ühe osaga kinnitatud klambri kujul ja teine ​​on mõeldud riietele riidepuudele, millel on erilised süvendid, mis takistasid riidepuud asjadega. Voodipesu rõdupurustajatele on ka väljas võimalusi, mis esindavad riiulit erinevate positsioonidega sulgurite keeramissüsteemiga.

Loe edasi  Rõdude klaaspind

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Hingedega

Kerge ja kompaktseid hingedega kuivatid saab kasutada avatud rõdudel, seades selle disaini parapetile. Nende sihtkoht on väikese objektide kiire kuivatamine, näiteks rätikud, laste asjad, aluspesu. Kuid see võimalus ei sobi kategooriliselt suuremahuliste pesemise ja paigutuse jaoks, suured asjad.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Välistingimustes

Väljasskuivatraadi disain talub raskeid koormusi, võimaldades teil kuivada asju suure konkreetse kaaluga. Ja pärast kuivatamise lõppu on lihtne klappida, muutudes väga kompaktseks. Põletamata olekus võtab see palju ruumi ja see ei ole väga mugav, eriti väikeste rõdude puhul.

Rõdu Pesumaja kuivati

See on kõige tavalisem valik, mis on paigutatud mis tahes mugavasse asukohta.

Korruse kuivati ​​korteri jaoks ei ole alati parim valik.

Rõdu Pesumaja kuivati

Elektriline

Selline kuivati ​​sobib ideaalselt suletud loggoogidele ja rõdudele, kuna need on kaitstud erinevate ilmastikutingimuste eest.

Elektrimudeli abil saate külma hooajal asju kuivatada, eriti see aitab kütte puudumisel.

Operatsioonipõhimõte on väga lihtne: asjad pannakse küte küte, selle tulemusena voodipesu, see kuivab kiiremini ilma rebane moodustumiseta isegi vihmase ilmaga. Seda tüüpi kuivatit ei ole suurte asjade kuivatamiseks väga mugav.

Rõdu Pesumaja kuivati

Välistingimustes

Lisaks kuivatite sisemistele versioonidele on välised, mis sobivad ainult avatud rõdusi. Sellist tüüpi kuivatit väljaspool rõdu väljaspool rõdu, see tähendab väljastpoolt. Rõdu ruum jääb tasuta, mis on vaieldamatu pluss. Lisaks ei sulgenud RAID pesu aken, mis liigub valguse ruumi ja ka hästi ventileeritud ja kuivab kiiresti.

Rõdu Pesumaja kuivati

Vaatamata sellisele välimise kuivati ​​eelistele on see ka miinuseid. Sellisel viisil voodipesu võib olla ka negatiivne mõju tolmu ja väikese prügi vormis, mis äkki alustasid vihma, tuuleenergia ja muud negatiivsed mõjud. Need on tegurid, mis ei aita kaasa kõrge kvaliteediga voodipesukvaliteediga kuivatamisel, mis viib parimate pesupesemiseks.

Välimised voodipesu kuivatid paigutatakse rõdu tänava poole ja on disain linase köie abil. Selle alusena reeglina kas sulg või puidust puit. Kõige lihtsama võimaluse välimise kuivatamise suvand sulgudes puuritakse augud, kus köis on möödas.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Kuivati ​​tüüpi tüüpi saab kasutada mitte ainult rõdul, vaid ka väljaspool akent. Brackets on kinnitatud seina külge, mille vahel pesurõngad on venitatud. Disaini saab täiendada rullidega, mis suurendab oluliselt nii asjade rippumist kui ka nende eemaldamist. Vajadusel aknas saate paigaldada konstruktsiooni, kuid see kannab ainult kopsu asju.

Rõdu Pesumaja kuivati

Rõdu Pesumaja kuivati

Ärge unustage, et välimise kuivati ​​paigutamine, eriti hoone fassaadiosas, on mõnedes asulates keelatud.

Kuidas valida?

Voodipesu kuivati ​​valimiseks peate kaaluma palju tegureid. Paljude nüansside kontolt sõltub süsteemi valikust. Statsionaarsed süsteemid on loodud, kui pesemine toimub üsna sageli. Suure hulga suurte asjade jaoks on parem valida lae-tüüpi kuivati.

Rõdu Pesumaja kuivati

Kõik lae alla paigaldatud variandid, hästi taluvad märkimisväärset koormust ja ei sidu ruumi. Kui asjad ei ole nii palju, sobib libisemismehhanismiga seinakujundus.

Loe edasi  Raadies rõdul

Rõdu Pesumaja kuivati

Statsionaarse seadme valimisel on vaja kaaluda ühe või teise valiku valmistamise materjali. Selle kvaliteedist sõltub otseselt seadme toimimisest. Plastic mudelid on kerged, kuid ei seista raske koormuse. Alumiinium laevalikud on tugevamad kui plastist, kuid neil on üks funktsioon. Torud, mis lingering naistepesu võib olla pruun, mis juhtub üsna sageli.

Järgmises teostuses, terastorud polümeeri raie, hästi kandev koormates. Aga aja jooksul ja nad tulevad lamamisse, pooluselised praod ja näeb, et tulevikus võivad põhjustada korrosiooni, mille tõttu pesade pesade jäävad. Sel juhul on parem valida Türgi või Saksamaa toodetud mudel. See maksab seda kallim Hiinas, kuid tugevam ja kasutusiga on palju kauem. Kõige optimaalsem valik on roostevabast terasest disain. Vastupidav, usaldusväärne ja vastupidav.

Rõdu Pesumaja kuivati

Otsustamine seadme tüübi ja disainiga ning asukoha, on vaja arvesse võtta selle mõõtmeid. Kirjutage alla, kui palju disaini kujundus armastajaga ja kui palju – volditud seisukorras.

Seade paigaldamine on vajalik, võttes arvesse akende avamise mehhanismi lodža või klaasitud rõdu. Sa pead selle hetke arvutama, et mõista, kas Avab akende alustamist aluspesu puudutamiseks ja kas seal on vaba ruumi.

Rõdu kasutamiseks mõeldud kuivatri valimine on parem eelistada kvaliteetsete materjalide kompaktseid võimalusi.

Rõdu Pesumaja kuivati

Valides, pidage meeles, et kõrge niiskus kuivatamisel toas kahjustab mööblit.

Kuidas installida

Erinevate seadmete paigaldamisel on vaja arvesse võtta iga disaini paigaldamise nüansse. Lae konstruktsiooniga paigaldamine ei ole raske, peamine asi järgib kuivati ​​lisatud juhiseid.

Kõigepealt peate otsustama selle koha üle, kus disain paigaldatakse. Seejärel valmistage vajalikud tööriistad. Valmistage koht ja uurib juhiseid, saate alustada seadistamist.

Laepinnal teha sildid sulgudes ja määrates täpselt kindlaks vahemaad struktuuri struktuuri, mis on võrdne selle pikkusega.

Siis koos perforaatori abiga kõige sobivama betoonpindade vahend, tehke silte järgi augud. Paigaldage klambrid kruvidega. Sulge on paigaldatud seinale mugava kõrgusega

Lõplik etapp reguleerib nööride pikkust, venitades läbi rullmehhanismid ja kinnitades kõrguse mütside abil.

Kuidas sõltumatult installida kuivatit voodipesu, vaadake rohkem allolevas video.

Kuidas ennast teha

Perekonna eelarve säästmiseks saab oma kätega teha lakke tüübi vooderdise kuivati.

Te saate teha nii puidust disaini kui ka raami. Kodune raami disain alusena, võite võtta vana Clamshell, varem eemaldades vedrud. Selle asemel kasutatakse Clamshell-suvitelt jäävate spetsiaalsete seadmetega seotud nöörid.

Raam ise igal pool ripub tropid, mis on ühendatud läbi karbiini vardad lifti süsteemi.

Juhtmed omakorda kattuvad läbi tihedalt kinnitatud plokid lakke pinnale ja läbida topeltploki tüüpi süsteemi.

Nöörid peavad kohanema horisontaalse positsiooni vastuvõtmiseks ja seejärel ühendage teineteisega sõlme.

Selle köis vaba ots, mille abil viiakse läbi ja disaini langetamine, kinnitatakse seinale kinnitatud lõppenud aukudega.

Juhtme konstruktsiooni tõstmiseks peate alla tõmbama ja seda alandama, on vaja seda õrnalt ja aeglaselt purustada, samas kui raam ei lange soovitud kõrgusele.

Kuidas teha kuivati ​​voodipesu, vaadake allolevas videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: