Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Mitte nii kaua aega tagasi kasutati rõdu ainult väikeste ladudena. Neid hoiti vanadel ja tarbetutel asjadel, kuid praegu rohkem korteriomanikud hindavad täiendavaid ruutmeetrit ja kasutavad neid tootlikumalt.

Rõdu kabinet

Eelised

Rõdud ja logGias täna saab väljastada kui teie süda. Hosts reinkarneerige need piirkonnad reaalsetes tööbüroodes, loominguliste nurkades või söögitoas.

Iga disaini ja orientatsiooni ruumis otsivad harmooniliselt garderoob. See võib olla mis tahes suurus ja disain.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet võib teostada erinevaid funktsioone. Mõned salvestatud sellistes plekkide ja köögiviljade, teiste – muusikariistade või spordivahendite ja kolmandate – vanade riided. Võite valida sobiva mööbli mis tahes üksuste salvestamiseks.

Ilusad ja kvaliteetsed kapid on atraktiivsed. Sellised sisekujunduse üksikasjad suudavad ruumi muuta mitte ainult funktsionaalsemaks ja praktilisemaks, vaid ka hubaseks.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Kui paned garderoobi rõdule ebatavalise ja originaalse disainiga, siis taaselustatakse kogu tuba ja saate teha tõeliselt ainulaadse interjööri.

Valige selline mööbel on vajalik rõduploki kärpimisega. Ta peab harmooniliselt uurima üldist tausta. Kabineti, seinte ja põranda värvid ja toonid peavad üksteisega välja töötama. Ära vali liiga kontrastne, sest see kole lööb välja ansambli, eriti kui see on muljetavaldav suurus.

Sest sees olevad riiulid võivad olla võimalikult puhtad ja süstematiseeritud mitmesuguste esemete lagunemiseks.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Võite minna rõdu igal ajal ja leida kiiresti asi, mida vajate. Kabineti võimsus sõltub selle suurusest, nii et kui teil on vaja “sirgendada” palju suuri asju, siis peaksite pöörduma suure versiooni poole.

Rõdu kabinet

Väikeste ja mõne objektide ladustamiseks on väike kappi üsna sobiv, mis kergesti siseneb miniatuurse rõdu.

Rõdu kabinet

Vaated

On mitmeid rõdukappide sorte. Saate valida täiusliku koopia iga ruumi ja eesmärkide jaoks.

Rõdu kabinet

Kapp

Praktiline ja funktsionaalne valik on garderoob. Asetage see objekt ei ole ainult seina, vaid ka rõdu üle.

Viimase poole puhul tasub ühendust võtta rõdude omanikega, mis ületab 5 sq m.

Omanikud valivad tihti rõdude riidekapid, kuna nende suurusi saab reguleerida nii, et need sobivad ideaalselt seinte suuruse jaoks. Sarnaseid proove saab paigutada seinte lähedale. Mudel võimaldab teil kasutada koha nii palju kui võimalik põrandast ülemmäärani, selle tulemusena on palju vaba ruumi.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Garderoobi mööbli sisemine osa on kõige sagedamini avar ja avar. Võite peita pikad mopid, luud, ämbrid, laiad kastid, purgid erinevate suurustega ja nii edasi.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Vajalike riidekappide teine ​​eelis on see, et nad ei võta liiga palju ruumi. See efekt on õigustatud libiseva ukse avamise ja sulgemise uksed. Nad ei pea lahendama lai, et saada õiget asja.

Rõdu kabinet

Sarnased võimalused ei sobi kitsaste rõdude jaoks. Selliste alade standardvajaduse asemel saate viidata koopiate avamisele (rull-luugid).

Loe edasi  Panoraamklaas

Rolling-aknaluugiga kapid

Rullutuskattega rõdukapid on seatud palju lihtsamaks kui traditsiooniliste kambrite mudelid. Nende installimiseks ei pea te külgseinad kinnistama. See säästab palju aega.

Rõdu kabinet

Riiulid on paigaldatud seinapinnale kinnitusdetailidega. Nad võivad olla nii staatilised kui ka eemaldatavad. Teine võimalus on kasulik tulevikus võimaluse tõttu sõltumatult reguleerida kohti.

Rõdu kabinet

Neid võimalusi koheldakse paljud kitsaste ja väikeste rõdude omanikud. Nad hõivavad minimaalse vaba ruumi ja isegi kui avaneb ei tundu suur.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Sisseehitatud kapid

Täna sisseehitatud rõdukapid täna. Nad võimaldavad teil kasutada ruumi iga nurka. See võib isegi aknalaua all olev ruum.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Kuid selliste struktuuride paigaldamine nõuab kõigi parameetrite selge arvutamist. Kõige sagedamini nad on tehtud tellida. Kui te kardate teha vea või teha viga mõõtmisel, siis on parem pöörduda spetsialistidega.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Neid kujundeid saab kasutada tööriistade, köögiviljade, purkide jms säilitamiseks. Paljud selliste kappide omanikud täiendavad neid redeli jaoks spetsiaalsete osakondadega, mis asuvad harva korteris.

Rõdu kabinet

Sisseehitatud garderoob rõdu saab ehitada oma kätega. Kuidas seda teha ütleb järgmisele videole:

Nurgakapp

Teine sobiv valik kitsarõdu jaoks võib olla nurga kapp, mille kõrgus on lagi. Sarnased struktuurid näevad välja väga huvitavad ja kaasaegsed. Nad võimaldavad ratsionaalselt kasutada nurga ala.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Reeglina näevad sellised struktuurid kompaktsed, kuid on avarad. Vähese toonide mööbli abil tasub ühendust võtta. See võib ruumi visuaalselt avaraks teha.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Uste disain

Erinevad rõdukapid sisaldavad erinevaid uksestruktuure. Neid saab avada kiik või libiseva viisil.

Riidekappide valimine on vaja võtta arvesse uksi avamise võimalust väikeses vabas ruumis.

Rõdu kabinet

Libistamis- ja valtsimismehhanismid

Mõned kõige mugavamad ja praktilisemad on spetsiaalsed veeremis- ja libisemismehhanismid. Need valikud sobivad suurepäraselt rõdudele.Sarnased disainilahendused võimaldavad teil panna muid mööbli esemeid või kaunistamist kabineti lähedusse, ilma nende juurdepääs blokeerimata.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Suurepärane lahendus on rulliluugiga kapid. Sellised mudelid on lamellid ühendatud ühe lapiga. Liiguta need andmed vertikaalselt ülesjuhtide abil.

Aja jooksul ei ole sellised struktuurid purunenud ja suurepärased katab kappi sisu.

Rõdu kabinet

Liugsüsteemid koosnevad kõige sagedamini kahest ust. Nad on paigaldatud põrandast ülemmäärani. Selliste süsteemide avamine ja sulgemine toimub horisontaalselt paigutatud juhendite liikumise teel.

Sellised eksemplarid sobivad ideaalselt keskmise ja suurte suuruste rõdu ruumidesse. Nad kaitsevad suurepäraselt nende sisu tolmude ja silmade eest.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Röstitud harmoonia

Mõned kapid on varustatud harmooniliste uksed. Avamisel nad hõivavad väga vähe ruumi. Vaata selliseid mudeleid väga huvitav ja atraktiivne. Aga vali need kõige sagedamini mitte väga suured kapid.

Rõdu kabinet

Selliste struktuuride peamine puudus on sees nõrk isolatsioon. Seda seletab asjaoluga, et suletud olekus on uks lõdvalt külgseini kõrval.

Swing uksed

Kõige usaldusväärsemad ja mugavamad on kõvemad uksed, kes tunnevad igale inimesele. Kuid selliste avamismehhanismide kappide lähedal on vaja lahkuda vaba ruumi nende täieliku avamise jaoks.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Suurus

Rõdu kapid erinevad üksteisest. Vali selline mööbel on vajalik vastavalt vaba ala ruumi:

  • Mõned suurimad ja amajad on klassikalised suured kapid lahtipakkimata ukse avamisstruktuurid. Nad võivad kaasata palju erinevaid asju, kuid nad võtavad palju ruumi.
Loe edasi  Plastikust uks rõdule

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

  • Nende taga järgivad riidekapid. Need sobivad laia rõdu. Peamine eelis traditsiooniliste koopiate üle on nende ukse avamise mehhanism.

Liuhkruktuurid on väga mugavad.

Rõdu kabinet

  • Sisseehitatud kapid on väikesed, keskmised või suured. See kõik sõltub teie rõdu mõõtmetest. Saate installida nii suur valik kogu seina ja kompaktkappi liinil, mis asub aknalauda all.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

  • Kitsas ruumi jaoks on suur garderoob uksed-rull-aknaluugiga täiuslik. Reeglina on sellel väga väike laius, mis võimaldab teil installida seda isegi piirkonna kõige tagasihoidliku ruumi.

Rõdu kabinet

  • Väikestes suurustes on nurgelised kapid. Neid saab panna erinevate valdkondade rõdudele, väikestest avaratele.

Rõdu kabinet

Materjali

Tänapäeval on rõdukapid valmistatud mitmesugustest materjalidest – looduslikust kuni kunstlikule. Valige sobiv mudel on soovitatav vastavalt sisekujunduse stiilile.

Pädev interjöör on harmooniline ja stiilne.

Rõdu kabinet

Plastic kapid

Ära unusta, et isegi hästi hoitud ja klaasitud rõdu, mis säilitab soojust, on kokku puutunud niiskusega. Sellise ruumi jaoks on soovitatav valida niiskuse ja sagedaste temperatuuri erinevuste suhtes vastupidavad viimistlusmaterjalid ja mööbel esemed ning ultraviolettkiirguse negatiivsed mõjud.

Kõige usaldusväärsem ja vastupidavam on plastikust garderoob. Seda materjali kasutatakse täna paljudes tööstusharudes.

Väärib märkimist, et kvaliteetne plastik ei karda niiskust ja niiskust. Ta suudab töötada väga pikka aega, ilma töötamise ajal probleeme.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Kaasaegsed tootjad pakuvad erinevate värvide plastkappide omanikke.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Sellise materjali teine ​​oluline eelis on selle taskukohane kulu. Plastic garderoob võib endale lubada iga inimene. Kuid nendel juhtudel on puudusi. Näiteks kehtib plastikust mehaaniliste kahjustuste suhtes. Ei talu seda materjali ja regulaarset päikesevalguse kokkupuudet.

Kui see on värvitud teatud värvi, siis aja jooksul see pühib ja kaotab oma atraktiivsuse all ultraviolett.

Rõdu kabinet

Kommeruti kabinet

Tugev ja vastupidav ebasoodsate väliste keskkonnategurite suhtes on metallplastide mööbli esemed. Nad kiidelda suurepäraste isoleerivate omadustega. Uksed sellistes kappides on hermeetiliselt suletud, mis ei lase märg õhku ega tolmu sisemisesse osa.

Ärge kartke selliseid koopiaid ja temperatuuri erinevusi. Kahtlemata saate salvestada köögiviljavarusid ja säilitamist.

Rõdu kabinet

Puidust kapid

Classic on puidust kapid. Seda materjali kasutatakse väga sageli erinevate mööbli tootmisel.

Rõdu kabinet

Selliseid võimalusi eristuvad nende usaldusväärsuse, praktilisuse, ilu ja esteetiliste. Aga kui te otsustate lisada sellise mööbliga rõdu ruumi, soovitatakse eelnevalt oma kaitse eest hoolitseda. Selleks vaadake tõesti kvaliteetset ja tihe klaasimist, samuti kõigi pragude ja pragude tihendamist.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Puu ei meeldi niiskusele ja liigsele kuivaks. Vahetusse mõju sellise materjali kappidele on teravad temperatuuri muutused. Püüa kaitsta toodet sellistest teguritest ja kestab teid väga pikka aega.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Alumiiniumkapp

Ei karda niiskust, niiskust, päikest ja temperatuuri langeb alumiiniumkapp. Selliseid võimalusi töödeldakse omanikud mitte ainult suletud ja soe, vaid ka avatud rõdud.

Sellised kapid teenivad väga pikka aega ja see ei mõjuta nende välimust.

Rõdu kabinet

Klaardil

Kaunis pilk rõdukapid. Neid saab teha oma kätega, kui teete vähe jõupingutusi ja vaeva.

Soovitatav on kiirenemist mitte-massilisest puidust valmistatud koopiaid. Nende hulka kuuluvad tamm, tuhk, linden ja nii edasi.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Vooder, nagu iga puit, ei meeldi niiskuse ja niiskusega. Aeg-ajalt tuleb seda töödelda spetsiaalsete antiseptiliste vahenditega. Paljud rõduomanikud eraldi seinad ja riidekapid üksi Shada.

Sellised tandemid näevad välja väga huvitavad ja hubased.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Kapid PVC-st

Teine edukas materjali rõdukapp on PVC paneelid. Nad ei karda niiskust ja omavad ilusaid isoleerivaid omadusi.

Loe edasi  Loggia isolatsiooni valu

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Selliste mööbli fassaadi jaoks saate viidata alumiiniumkonstruktsioonidele, valtsimise aknaluugid või uksed-harmoonia.

Rõdu kabinet

Kuidas valida?

Täna mööbli kauplustes saate leida palju erinevaid kappe, mis sobivad rõdude jaoks. Nad ei ole kunagi halvemad tavapärase elamupiirkonna võimalused.

Rõdu kabinet

Vali sellised esemed peavad põhinema teie rõduploki suurusel. Ärge vali liiga suured tumedate toonide eksemplarid, kui teie rõdu on tagasihoidlik ja kompaktne.

Sarnane lisamine visuaalselt teeb ruumi veelgi lähemale ja ebamugav.

Rõdu kabinet

Väikese rõdu jaoks sobib pikliku konstruktsiooni kerge kabineti. Visuaalselt muudab selline element ruumi ja see tundub veidi vabamaks ja avar.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Kui teil on suur ala rõdu, võib see olla varustatud suure puidust garderoobiga, millel on libiseva ukse või libiseva garderoobiga. Sellised mööbli esemed on mõeldud laia ruumi jaoks, nii et nad näevad suur rõdu harmooniliselt.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Valige hoolikalt kapi materjal. Kui teie rõdu plokk on vastuvõtlik, siis puidust mudelitest ilma niiskusekindla immutamiseta on parem keelduda. Sellistel tingimustel hakkavad nad aja jooksul paisuma, pragunema ja ära hoidma. Sageli seente seente mööbel, millest see on raske vabaneda.

Perfektiivne koopiad plastist, PVC paneelid või alumiinium. Nad ei karda niiskust ja teenida väga pikka aega.

Rõdu kabinet

Kui teie rõdu asub päikesepaistelisel poolel, siis plastikust kabinet on parem valida värvimata (valge).

Rõdu kabinet

Värvi disain päikesevalguse tegevuse all tulevad kiiresti mahalaadimiseks ja kaotavad oma heleduse.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Sisseehitatud garderoob sobib absoluutselt mis tahes rõdule. Seda võimalust saab tellida või teha oma kätega. Peaasi ei ole mõõtmiste ja parameetritega ekslik.

Rõdu kabinet

Kaasaegsed ideed

Mõtle mitu ilusat rõdu interjööri, mida täiendavad funktsionaalsed ja praktilised kapid:

  • Kitsas ja särav rõdu, trimmitud valge plastik, see on harmooniliselt otsis kõrge plastikust garderoob koos õõtsukuksed. Ruumis võib olla valguslagi ja põrandaga kaunistatud laminaadiga.

Selline ansambel näeb välja lühidalt ja väga puhas.

Rõdu kabinet

Väike rõdul saate panna väikese ja madala kapi koos ülaosaga, kombineerituna aknalauaga, saab asetada seinale. Puu või PVC paneelide koopia sobib ruumi, kaunistatud dekoratiivse värvi sidruni ja laminaadiga.

Rõdu kabinet

  • Kõrge garderoob klaasklappidega vaatab suurepäraselt kreemikasse seinte, plastiklagi ja plaaditud beeži põranda taustal.

Rõdu kabinet

  • Sisseehitatud valge plastkapid on ühtlustatud sarnaste rõdudega. Plastpaneelid võivad olla kaunistatud seinad, klaasimine ja lagi.

Rõdu kabinet

Täieliku välimuse jaoks on ruum väärt decal (lillede, maalide, lambipirnide ja nii edasi) lahjendamiseks.

Rõdu kabinet

Rõdu kabinet

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: