Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ehituse ja viimistlusmaterjalide kaasaegne mitmekesisus võimaldab teil rakendada isegi kõige loomingulisi ja säravamaid ideid. See kehtib mitte ainult eluruumide, vaid ka rõdude ja logglaste kohta. Sageli ei ole nad mitte ainult koht, kus salvestada igapäevaelus vajalikke asju, vaid ka eluruumi täielikku jätkamist. Ei ole üllatav, et enamik omanikke üritavad seda koduse päikesevalguse ja värske õhu allikaks muuta mitte ainult mugavaks ja mugavaks kasutamiseks, vaid ka ilusaks, hästi hoolitsetud.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Kuidas korraldada välitingimustes rõdu?

Avatud rõdu on sisuliselt aluseks isolatsiooni, ümberehituse ja ühendamise ruumi koos elamu osa maja. See ei ole isoleeritud ja ei ole klaasitud. Rõdu jääb atmosfääri sadestamise, madalate temperatuuride, putukate, tolmu ja linnamüra jaoks avatud.

Ilusad rõdud

Samal ajal on see allikas päikeseenergia soojuse ja valguse, värske õhu ja tunne avatud ruumi kodus.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Opense rõdu avamise võimalused väiksemad kui selle suletud analoog. See on tingitud kunstliku isolatsiooni ja klaasivagude puudumisest. Seda ei saa täielikult kasutada elamisruumina, vähemalt külma hooajal. Ja siiski võib seda välja anda ka mitte vähem ilus ja kaasaegne.

Avatud rõdu välimuse kujundamine mängib oma disainis vaevalt kaasatud rolli. Lõppude lõpuks näeb ilus rõdu või lodža esimene tänavast.

Te saate alustada disaini vanade rööpa asendamisega kaasaegsemaks ja ilusamaks valikuks. See võib olla massiivne tara, mis on valmistatud kunstilise sepistamise tehnikaga tehtud looduslikest puidust või piiridest. See võimalus on viimastel aastatel eriti populaarne, eriti eramute ja riigi suvilate fassaadide kujundamiseks.

Art sepistamine võimaldab teil luua sadu erinevaid võimalusi metallist erineva värvi, tugevuse ja maksumusega. Piirde võib teostada klassikalise metallivõla kujul või metallist keerme avamise kujul.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

7

Pildid

Rõdu eraldamine sees võib olla erinev. Erinõuded tuleks teha viimistlusmaterjalide, mille peamiselt – niiskuskindlus.

Sügav väljas rõdu saada seal vihma või lumi aitab visiir läbipaistv polükarbonaat või tsingitud rauda.

Sest tara kaunistamiseks saate kasutada tugevaid, usaldusväärseid, kokkupuutekindlaid materjale. See metall, tellis, keraamika, vinüül- ja metalli vooder ja muud materjalid.

Üks ilusamaid kaunistused tahes rõdu on elus lilled. Lilled ja lokkis taimed võivad olla kaunistavad metallist rõdude tara, asetage need putru ümber rõdu või koha ümber.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Rõdu nii kaua kui võimalik hoida tähelepanuväärne “elus heki”, see peab olema kaunistatud pikakasvavate taimede sortide: särav petunias, põliselanikud, basseinid. Sellised sordid kuuluvad valguse armastavate taimede kategooriasse, seda avatumat ruumi ja päikesevalgust, seda rohkem luksuslikum ja rikkalik on lillekate.

Pansy, Begoonia, Velutid, Pelargonium on täiesti sobivad väikeste pottide või paigaldatud kaspo jaoks. Metalli rõdu kujundused aitavad lokkis dekoratiivsed viinamarjad, lõhnavad herned, tunnebergia ja muud taimed.

Loe edasi  Kõik metallist rõduga aiad

Taimede jaoks saate kasutada seina- ja paigaldatud purride, vasesi, potid. Neid saab panna rõdu välisküljele, kinnitage riiulitele, asetage ümber perimeetri ümber.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Vaatamata mõnele piiratud kasutusele võib avatud rõdu olla suvel suurepärane istumisnurk. Selleks ei vaja te palju mööblit: piisavalt väike ümarlaud ja paar toolid. Tuleb välja suur koht lõõgastumiseks värske õhus, kohtumised sõbraga, hommikusöök.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Siit saate vaadata linna ilusat panoraamvaadet või imetlege oma kasvuhoone.

Ilusad rõdud

Kuidas hubane kaunistada rõdu sees?

Et stiilselt kaasaegne ja ebatavaliselt korraldada sisemise ruumi rõdu, see on kõige parem kinni teatud stilistilise suuna. Ühes stiilis, kaunistamiseks, mööbel, decordi elemendid, värvilahendus. Selline interjöör on alati harmooniline.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Rõdu interjööri kujundamiseks saate valida erinevaid stiile.

Proventsioon

Sellise stiili rõdu iseloomustab pehmed ja siledad jooned, hägused pastelsed toonid, elegantne täiustamine ja mõttetu ilu.

Värvus Gamut Provence sisaldab valdavalt soojaid tooni: terrakota, lavendli, oranži, rohelise, beež, liivane. Looduslik puit, dekoratiivne krohv, tekstiili kasutatakse kõige sagedamini viimistlusmaterjalina.

Sisekujunduse, otseülekannete ja kunstlike õie kompositsioone rakendatakse sepistatud kaunistused, vitstest mööbel.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

7

Pildid

Meri stiilis

Rõdu kaunistatud merel või Vahemere stiilis, annab tunne muretu puhata kuuma päikesepaiste kiirte. Kollane päike, valge liiva ja azure merelained määravad ruumi konstruktsiooni peamise tooni. Värvus Gamut sisaldab igasuguseid sinise, sinise ja liivase tooni. Interjöör peaks olema kerge, valgus, õhk, mis on täis valgust.

Stiilse vastavuse täiuseks kaunistatakse interjöör tekstiilkardinate, kergete kokkuklapitavate mööbli (sisselapsete, toolide, tabelite) ja decal elementide (päästeringi, valamud, binoklid).

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Idamaine

Ida stiilis on vaja sisemuses teatud värvilahendusi. Näiteks mustade ja punaste, liivase ja tumedate pruunide kombinatsioonid.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ida stiil on seotud luksus ja palju ehteid. Originaalsed kuju, põranda ja seina vaibad, kaunistatud idamaise kaunistustega, madalate tabelitega, suur hulk dekoratiivseid padjaid, disaini temaatilisi trükiseid – kõik see võimaldab teil luua kodus vapustavast ida-atmosfääri.

Ilusad rõdud

Kaasaegne, kaasaegne

Modern stiil ei tähenda iha mõningaid konkreetse suuna. Seda stiili iseloomustab kaasaegsete viimistlusmaterjalide kasutamine, vaba ruumi, lakooniliste, stiilsete esemete ja sisekujunduste pädev lahendus.

Kompaktkapid, kokkuklapitavad toolid, diivante, ergonoomiliste toolide, puffidena saab kasutada mööbliina. Klaasist, metallist, puidust, telliskivi, loodusliku ja kunstliku kivi objekte kasutatakse disaini ja viimistluse jaoks.

Avar rõdupinnad võimaldavad teil täielikult rakendada kõige julgemaid ja ebatavalisi disaini ideid. Rõdu võib olla elamurajoonide täieõiguslik osa eraldi kabineti, mängutsooni või puhkeala. Vähe mõõtmete rõdu ruumi saab kergesti muutuda mitte vähem funktsionaalne nurgas. Näiteks kitsast rõdudest on suur tööpiirkond. Selleks on vaja töölaual, toolit ja vajalikke kontoriseadmeid.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Kui kasutate laia aknalaua kui tabletopina, on väike rõdu algne variatsioon suvel kohvikus värskes õhus või minibaar.

Ilusad rõdud

Iga väikese ruumi pindala ruut sentimeetri saab kasutada riiulite mahutamiseks, punkti tulede paigaldamiseks, kasulike piirangute hoidmise.

Ilusad rõdud

Viimistlus ploki maja ja seina parkettpaneelidega

Rõdu jaoks saab kasutada erinevaid materjale. Nende hulgas:

 • Looduslikud materjalid (puit, kivi, tellis, tekstiil, keraamika, mosaiik);
 • plastpaneelid;
 • akrüül, tekstureeritud värv, dekoratiivne krohv;
 • tapeet.
Loe edasi  Lodgia kuumutamine

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Igal neist materjalidest on enne analooge mitmeid oma eeliseid ja puudusi. Üks kõige ebatavalisemaid ja originaalsemaid disainilahendusi saab luua ploki maja abil – ühel küljel korter ja kumer materjali teisel poolel, väliselt väga meenutab palkmaja.

Ilusad rõdud

Kõige sagedamini kasutatakse selle valmistamiseks okaspuude valmistamiseks (kuusk, mänd, lehis). Palk pind mitte ainult tundub väga originaal, see on ka kõrge soojusisolatsiooni ja operatiivseid omadusi. Ja praegune, mitte midagi kaasavat lõhn männi või sõi loob sooja, hubase ja kodune atmosfääri. Teine pluss materjal on selle lihtsus paigaldamisel.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Teine ebatavaline viis rõdu ruumi tõhusaks korraldamiseks on seinapõrandate paneelide kasutamine. Dekoratiivne materjal imiteeriv parkettide paigaldamine, näeb hea välja klassikalises ja kaasaegses interjööri stiilis.

Ilusad rõdud

Puu looduslikud värvid muutuvad elavate taimede suurepäraseks taustaks, nii et seda võimalust kasutatakse sageli kasvuhoonete ja talveaedade kaunistamiseks.

Windowsi kaunistamiseks

Windows on peamine valgusallikas mitte ainult rõdul, vaid kogu korteris. Rõduruumi valgustuse aste, kogu maja, samuti ruumi välimuse sõltub nende pädevast disainist.

Ilusad rõdud

Võite korraldada aknaid erinevalt. Kõige populaarsemate võimaluste hulgas on kardinad juba aastaid kasutatud, on kardinad veel. Nende valimisel tasub ruumi enda omadustest tõrjuda. Näiteks kardinad horisontaalse muster aitab visuaalselt laiendada kitsas ruumi ja vertikaalsete – tõmmake madal.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Avar, särav tuba võimaldab teil kasutada luksuslikke kardinad lambrequin, tihe kardinad ja kaunistada neid keeruliste traapidega. Väikese rõdu jaoks sobivad kopsud kõige paremini, õhukesed blond toonide õhukesed kardinad väikese mustriga.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ebatavaline mudel, näiteks Jaapani, Hiina või Rooma kardinad, on sisekujunduse lähenemise lähenemine.

Ilusad rõdud

Rulli kardinad, horisontaalsed või vertikaalsed rulood võivad kohandada päikese valgustuse intensiivsust. Nad viiakse läbi erinevatest materjalidest, on erinev tihedus, värv, suurus.

Ilusad rõdud

Mööbli valik

Muidugi, mis tahes sobivaid mööblit saab kasutada rõdu või lodža korraldamiseks. Kuid parim, kui valite ruumi stilistilisest orientatsioonist tõrjuda, samuti selle funktsioonid.

Ideaaljuhul peab mööbel olema valmistatud niiskusekindlatest materjalidest, mis ei ole korrosioonile või mädanenud. Täiendavad toolid, laud ja muud niiskuse mööbel võivad olla spetsiaalsed katted, eriti kui me räägime avatud rõduga.

Kompaktne suurus rõdu parim varustada mööbli trafo. Teine võimalus – sisseehitatud või kokkuklapitavate mööbli kasutamine. See võimaldab ruumi kasutada selle otstarbeks ja mitte selle segadust.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Sõltuvalt funktsionaalsest eesmärgist rõdu ruumi mööbel oma paigutuse, tabelid erineva kuju, toolid, väikeste diivanide, tugitoolide, puffide, võrkkiigede saab kasutada.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Sisekujunduse jaoks on kerged vitstestesemed mööbel täiuslikud, eriti kui ruumis on ka teisi vitsteelemente.

Värvipalett

Otsustage ruumi värviotsuse üle aitab stilistilist suunda, milles ta jätkuvalt välja anda.

 • Näiteks idamaise stiili puhul on sooja ja küllastunud värvi gamma iseloomustatud: Erinevad šokolaadi toonid, liivane, beež, punased värvid.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

 • Jaapani stiilis on punaste, mustade, tumepruunide elemendid kohustuslike kontrastse aktsendiga.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

 • Prantsuse Provence “eelistab” kopsud, pastell toonid: lavendel, kuldne beež, kahvatu roosa, lilla, õrn roheline.
Loe edasi  Plastikust uks rõdule

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

 • Kaasaegsed stiilid (kõrgtehnoloogia, loft) on ranged, reserveeritud värvid (teras, must, valge, hall).

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Lisaks stiilile mängib üksikvõimu rollid. Heledad, küllastunud värvid ja toonid teevad visuaalselt väikese ruumi isegi vähem ja raskemini. Ja valgus, silmapaistmatu toonid annavad oma kerguse ja valguse.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Aktsentide õige joondamine

Isegi kõige ebamõistlikum interjöör võib koheselt muuta, korrektselt paigutada mitu säravat aktset. See võib olla ebatavaliselt kaunistatud ülemmäär, põrand, seinad või vähem suured asjad, näiteks lambid ja dekoratiivsed elemendid.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Kui teil on vaja esile tuua mõningast konkreetset elementi, näiteks peegel, lühter, sconce, siis saate kasutada valmis metalli või krohvi kaunistused, mis aitavad seda ilusti korraldada.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Accent Tähelepanu ühele seintele aitab fototrükk, kunsti maalimine, mosaiikkatted, ilus pilt.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Tehke valgus, diskreetne interjöör elavamaks ja dünaamilisemaks. Ilus diivan padjad, mitmed originaal potti taimed, heledad, kontrastsed värvimööbel, ebatavalised lambid või lühter.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Kuidas teha rõdu hubane?

Tee tuba, kus on hubane, soe ja tõeliselt omatehtud, aitab mõningaid üksikasju ja sisekujundusi. Näiteks dekoratiivsed pehmed padjad ja kohev ruudukujulised, diivanile visatud.

Rõdu viimistlus võib mängida ka olulist rolli. Pehmed, siledad jooned disainis, heledad, diskreetsed kattekihtide värvimine, looduslikud materjalid kaunistamiseks muudavad interjööri vähem formaalsemaks, rahulikumaks ja lõõgastumiseks.

Erilist rolli disain hubase interjööri mängitakse tekstiilide üksikasjad: kardinad, padjad, matid, küpsised, tekid, pehmed mänguasjad.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

7

Pildid

Hubane koht on lõõgastuda. Kunstlik kamin, dekoratiivne juga, rohelised, looduslikud kivid ja puit – kõik need elemendid aitavad lõõgastuda ja positiivset energiat.

Tee omatehtud interjöör aitab mööbel ja elemente, kaunistatud või teha oma kätega. See võib olla kootud mänguasjad, tikitud paneelid, õmmeldud kardinad, originaal õie putru, valmistatud macrame tehnikat ja muud esemed.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Disain ja viimistlemise ideed

Selleks, et algselt ja ilusti oma lemmik rõdu koostada, peate mõtlema selle funktsionaalsele eesmärgile.

 • Kui perekonnas on palju lapsi, võib klaasitud rõdu olla lastetoas suurepärane alternatiiv. Selleks ei ole teil vaja palju asju. Üsna sooja katted põrandale, avatud riiulile või väikese mänguasi mälukappide ja mängu tsooni valmis! “Laste” värvus lisab Windows Windowsi värvilise kardinate värvilise värvika kaunistamiseks.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

 • Kui rõdu pindala võimaldab ühes nurkades korraldada tõelise räbu, pane laste telk või printsessi loss. Mida rohkem stiil vapustav eluruum, heledam ja kõige originaalne näeb välja selline tuba.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

 • Keerake rõdu Hruštšovis mugava töökoha juures võib olla ka erinev. Tabel, tool, arvuti – nõutav kabineti komplekt, kuid see ei piisa algse ja kaunilt kaunistatud tööpiirkonna jaoks. Mitmed avatud raamaturiiulid või riiulid aitavad luua selle raamatukogu mõttes. Ja saate isegi tõsiselt läheneda seadmetele “Office”: riputada ruloodide või ruloodide akendele, seinale – töökalender, kaunistavad aknalaua potted värve.

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

Ilusad rõdud

 • Kaunistades lokkis taimede sisemust, põranda-kunstlikku muru ja selle peale kaunistatud väike dekoratiivse purskkaevu paigutamine, saate muuta tavalise rõdu reaalses Jaapani aias. Lihtne ja loominguline!

Ilusad rõdud

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: