Varjatud kapuutide valimine

Varjatud kapuutide valimine

Nüüd ei saa kõigepealt populaarsust, mitte tavalisi kapuutsi, mis on paigaldatud ahju kohal, kuid need, mis on paigaldatud otse tööpinnale. Kaasaegsed uued ja paremad joonised peetakse koduse kasutamisel mitmekülgsemaks ja mugavamaks. Enne seda tüüpi tehnika valimist peaksite õppima kõiki selle eeliseid, puudusi, tööpõhimõtteid, funktsioone ja mõningaid muid olulisi hetki. Lisaks on väga oluline tutvuda selliste seadmete valimise kriteeriumidega.

Varjatud kapuutide valimine

Varjatud kapuutide valimine

Varjatud kapuutide valimine

Mis esindab?

Töölaua ekstrakt reeglina on varjatud otse spetsiaalses tabelis või köögi kapis. Võib öelda, et tehnikat asub ahju kõrval, selle küljel ja mõnikord üldse selle üle, nii et väljastpoolt on silmapaistev ainus ventilatsiooni laatid. Enamik mitmesuguste kaubamärkide varjatud kapuutide mudelitest – mitte-suurest, staatilist, kuid seal on kallimad võimalused – Mobile. Seal on isegi kapuuts, mis võivad veidi, näiteks pannile või isegi pottide kõrgusele ronida. Seda tüüpi seadmeid peetakse uuenduslikuks, Kuna paljudes kriteeriumides ja tehnilistes kirjeldustes ületab klassikalisi riputatud heitgaasi mudelid.

Praeguseks pakuvad paljud tootjad ainult 2 tüüpi sellist seadmeid – kappi sisseehitatud ja tabelisse ehitatud. Mudelid ehitatakse kappi, mis on odavamad, sest need ei ole tavaliselt nähtavad – nii et tootja säästab ebatavaline ja ilus seadmete kaunistamiseks.

Varjatud kapuutide valimine

Varjatud kapuutide valimine

Kuidas see töötab?

Sellise kapuuts kasutamise põhimõte on tavapärasest praktiliselt erinev. Arvatakse siiski, et see on sisseehitatud mudelid, mis neelavad rohkem reostuse, lõhnade ja köögitehnika aurustamist. Lisaks on eksperdid tuvastanud, et sellised väljavõtted ei võimalda üksteisega segatud toiduaineid segada, mis on kahtlemata eelis. Uue tüübi tööpunkti seade, see võib isegi püüda kõige minimaalse aurustamise, mis lihtsalt ei saa tavalist ekstrakti.

Varjatud kapuutide valimine

Varjatud kapuutide valimine

Kellele sobib?

Sisseehitatud köögi kapuuts sobib ideaalselt kaasaegsete moderniseeritud köökide jaoks, kus selliseid seadmeid on lihtsalt vaja. Sellist kapoti on väga lihtne kasutada, lihtne, väga tundlik, absoluutselt kõik mõistavad sellega. Uued tüüpi ekstraktid on võimelised isegi kõige rohkem valinud kliente, kes otsivad midagi erilist. Küsimusele, kas üks selline seade on suures köögis piisav või on endiselt paigaldama klassikaline mudel, vastus üsna raskeks. See kõik sõltub ruumi disainist, samuti kui tihti toit valmistatakse selles.

Loe edasi  Sisekujunduse köögi elutuba klassikalises stiilis

Reeglina võib köögiruumis tavaline ventilatsioon vastutada selle ühise puhastamise eest. Sisseehitatud mudelid sobivad üksnes kohaliku kokkupuute ja puhastamise jaoks. Suur pluss on see, et kapoti veotiisli saab paigutada mitte ainult plaadi ühel küljel ja koheselt mitmel küljel. Sisseehitatud tüüpi heitgaasi mudelid sobivad ka saarteköökide jaoks, neile, kellel ei ole top kapid, samuti köökide, mis on tehtud minimalismi või futurismi stiilis sisemus.

Varjatud kapuutide valimine

Kuidas kiireneda?

Praeguseks paljude seadmete kauplustes leiate köögi jaoks sisseehitatud toodete jaoks mitmeid võimalusi. Kõige tavalisemad võimalused – õhu eemaldamise ja ringlusrežiimi koos. Kanalide kapuuts on hea, sest nad värskendavad õhu automaatselt ühendamise tõttu korteri ventilatsiooniga või kodus. Sellistel väljavõtetel on palju eeliseid, kuid kui me räägime korterelamutest, tasub meeles pidada, et naabrite kõige ebameeldivamad lõhnad saavad siseneda kaevandusse.

Ringlev Sama heitgaasi valikuvõimalused on lihtsamad ja mugavad, sest nad puhastavad õhku spetsiaalsete filtritega ja ei ole ühendatud jagatud kaevandusega. Erilist tähelepanu tasub maksta kapuutide eest söefiltritega, mis ei nõua spetsiaalse toru paigaldamist õhu eemaldamiseks. Nad puhastavad suurepäraselt õhku, kõrvaldades väljastpoolt kõige ebameeldivaid lõhnu. Veelgi enam, kivisüsi peetakse inimestele ja keskkonnale keskkonnasõbralikuks ja puhtaks.

Varjatud kapuutide valimine

Varjatud kapuutide valimine

Leia soovitud teostusviis peaks olema kooskõlas teie enda eelistuste, finantsvõimega ja loomulikult, võttes arvesse köögiparameetreid. Kui te ei ole kindel, et saate valida väljalaskeava ise, on kõige parem kasutada vastavate kaupluste spetsialistide nõuandeid.

Väärib märkimist, et mõned tehnilised tooted ei pruugi olla võimelised kinnistama vana tüübi või proovi kööki.

Varjatud kapuutide valimine

Varjatud kapuutide valimine

Heitgaasi valimisel pöörake tähelepanu järgmistele kriteeriumidele:

  • Tehnoloogia ja selle töörežiimide tulemuslikkus (nad peaksid olema võimalikult palju seadmete kõige mugavama kasutamise jaoks);
  • õhu puhastamise filtrite mõõtmed ja kättesaadavus;
  • Avaldatud müra tase (kõige parem on osta vaikseid mudeleid, reeglina mitte ainult ei häiriks majapidamises, vaid ka paremini töötada);
  • Taimeri olemasolu, samuti kontrollimeetod (nõudlus, sensoorse kontrolli mudel, vaid ka nupud on saadaval ka);
  • Ei ole vähem oluline pöörata tähelepanu paigaldamise kättesaadavusele, kuna paljud mudelid ei saa ise ehitada ja need on täiendavad jäätmed.

Kaldefiltrite ostmine söefiltritega on väga oluline kontrollida selle eriliste näitajate olemasolu, mis näitab, et filtrite muutmine on aeg. Valige sobiv litsentseeritud kaupluses kõige paremini kapuuts. Online-ostud, muidugi on head, kuid kõige parem on tehnika kontrollida.

Varjatud kapuutide valimine

Varjatud kapuutide valimine

Küsimuse hind

Ma tahaksin kohe märkida, et sellise kaasaegse tehnikaga, et säästa vaevalt võimalik, jah see ei ole mõtet. Nii et väljavõte on töötanud juba aastaid, see tuleb sisestada ja hoolikalt hoolikalt hoolikalt, et vältida jaotusi. Keskmiselt kulub selle tüübi joonis erinevatest tootjatelt 6 kuni 12 tuhat rubla. On kallimad mudelid tõestatud kaubamärkidest, mis võivad maksta 20 tuhat rubla üldse.

Praeguseks Internetis leiate palju positiivset tagasisidet sellise tehnika kohta. Rahulolevad kliendid Pange tähele, et nende uued ekstraktid on võimsamad ja töötavad palju paremad kui tavalised.

Varjatud kapuutide valimine

Järgmises videos leiate Franke Mythose pliidiplaadi paigaldamise, mis on ehitatud tööpinnale.

Loe edasi  SIGMUND & SHTAIN Soe paneeli mudeli rida
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: