Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasin ei ole luksus, vaid hädavajalik majapidamismasin, mis on ilus säästev aeg. Seda segmenti esindavad mitmesugused tootjad, kes omakorda pakuvad erinevaid mudeleid, millel on kasulikud funktsioonid ja uuenduslikud tehnoloogiad. Tootjad nõudluse turul sisaldas Itaalia brändi Delonghi, mudeli vahemikku, mis hõlmab paljusid huvitavaid ja funktsionaalseid mudeleid roogade pesemiseks. Nõudepesumasina valimine, peate tutvuma sortimendiga tutvuma, uurima soovitud mudeli eeliseid ja omadusi.

Nõudepesumasinad Delonghi

Iseärasused

Delonghi tootja pakub erineva klassi nõudepesumasinaid – alates elevandist kuni lisatasu. Kõikide eranditeta seadmeid iseloomustab kõrge kvaliteediga komplekt, kasutusmugavus, suurepärane valikuvõimalus, meeldejääv disain ja taskukohane kulu. Toota ja koguda seadmeid Itaalias, Ungaris, Rumeenias ja Venemaal.

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

Koos kõrgekvaliteediliste kodumasinate omane standardparameetritega õnnistavad Delonghi nõudepesumasinad teiste positiivsete omadustega.

 • Suur energiatõhusus, Mis tagab madala ressursside tarbimise käigus töötamise ajal. Enamikul mudelitel on energiatõhususe klass a++.
 • Taskukohane ja arusaadav juhtimine. Programmi käivitamine ja valik toimub puutetundlike nuppude abil ja töökontroll pakub mini-ekraanil kuvatava protsessi kuvamise.
 • Erilised kaitsmed, Pinge ja võrgu kaitsmine Ülekoormuse tilgad.
 • Absoluutselt vaikne töö, See võimaldab seadme käivitamist igal päeval igal ajal.
 • Täiustatud filtreerimissüsteem. Tänu isepuhastumisele ei ole seadme filtrid ummistuma.
 • Lai funktsionaalne, Sealhulgas mitte ainult põhiprogrammid igapäevase pesemise nõusid, vaid ka mitmeid erilisi võimalusi.
 • Tihedus, Mis teeb need paigaldada mis tahes köögis, isegi kõige väikesemad.
 • Täielik kaitse.
 • Valguse ja heli jäljend. Kasutaja teab alati, kui palju pesuvahendeid pesutsükkel on üle.
 • Võime kasutada pesuvahendeid 3 in 1, Mis on uskumatult mugav ja kasumlik.

Teine Delonghi teine ​​eelis on nõudepesumasinate mudel.

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

Vahemik

Kõik väljapakutud Devonghi agregaadid valiku mugavuse huvides esitatakse eraldi kogude, kategooriate ja rühmadega. Paigaldamise tüüpide kaupa jagatakse nõudepesumasinad kolme kategooriasse.

 • Sisseehitatud. Need on struktuurid, mis ei riku köögi peakomplekti ühtsust. Embeddeeritud struktuuride helgeid esindajaid on DDW06S Cristallo Ultimo, DDW06S Granaat Platinum.

Loe edasi  Klassikaline mööbel köögi interjööris

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

 • Eraldi seisab. Need on mudelid eraldi paigaldatud, samas täiesti paigaldatud disain ruumi. Populaarsete autode seas saab eraldada DDWS09F QDWS09F, DDWS09S ahate.

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

 • Töölaual. Need on miniatuursed mudelid, mida saab panna lõpuni või selle all, samuti riiulil, countertop. Kompaktsete töölaua seadmete seas peetakse DDW05T SAPHIRE ja DDW07T FRIDERE mudelit.

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

Suurus saab seadmeid jagada kolme põhirühma.

 • Täissuuruses. Need on 60 cm lai seadmed, ideaalne avar köök.
 • Kitsas. Sellised mudelid (laius 45 cm) on ideaalsed väikeste kööde jaoks.
 • Kompaktne.

Võimsuse jaoks saate valida nõudepesumasin 5/9/15 täielike toitude komplekti.

Lisaks saab delonghi nõudepesumasin valida värvi – tootja pakub valget ja musta valikuid.

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

Kasutusjuhend

Enne seadme paigaldamist ja ühendamist on vaja hoolikalt uurida kasutusjuhendit, milles kõik on kirjeldatud. Seade esimene käivitamine peab olema tühikäigul (ilma koormatud roogadeta), et loputada kõik elemendid, kõrvaldada tehase prügikast, määrimine ja kontrollida kõigi mehhanismide ühendamise õigsust ja usaldusväärsust. Pärast käivitamise kontrollimist peate seadme kuivama, kuid alles siis peske taugid.

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasinad Delonghi

Nõudepesumasina käivitamine laadimisega sisaldab mitmeid etappe.

 • Tauad (kõik tuleb puhastada toidujääke). Iga tüüpi riistad bunker, spetsiaalne koht on määratud, nii et peate järgima järjestust.
 • Lisades detergentide (pulber, sool, loputus).
 • Vajaliku pesurežiimi valimine (sõltub riistade reostuse astmest).
 • Running seade.

Nõudepesumasinad Delonghi

Delonghii roogasid pesemismudeleid koos suurepärase funktsionaalsusega võimaldab kontrollida kõigi suuremate assamblee sõlmede tervist ja käitamist, mis on tingitud masina usaldusväärse diagnostika süsteemi olemasolust. Seetõttu kuvatakse agregeeritud ekraanil väikeste vigade ja jaotustega vähimaimate vigade ja jaotustega probleemi kohta teavitatud erikood. Kõige tavalisemad tähtnumbrilised veakoodid on toodud allpool.

 • E1, selle vee teavitamine tööle täiteklapi kaudu kauem kui aeg. Võib esineda mõnevõrra põhjuseid: nõrk rõhk torustiku süsteemi, kütuseklapi ebaõnnestumise ise, masina ukse halva sulgemise.
 • E4, Vee leke. Tänu Aqua peatussüsteemile on pesemise protsess lõpule viidud ja tühjenduspump algab.
Loe edasi  Valige pesutööstusliku tolmuimeja

Lisaks nägu üksuse pikaajalise toimimisega kasutajad mõningaid tõrkeid ja jaotusi, mida saab kambris iseseisvalt kõrvaldada – roogade vaeste pesu ja mittetäieliku kuivatamise ja filtrite ja voolikute plokkide.

Kui te ise parandada, ei ole mingit võimalust, on parem pöörduda teeninduskeskusega.

Nõudepesumasinad Delonghi

Läbivaatamise ülevaate

Põhineb paljude kogenud kasutajate ja Delonghi nõudepesumasinate ostjate arvustustel saate teha järeldusi. Konstruktsioonidel on intuitiivne juhtimine, üsna avar, hoolimata kompaktsest, mis on ka hea eelis, peaaegu vaikne ja taskukohane. Mõned kasutajad märkisid pool laadimise olemasolu, kus pesemise kvaliteet jääb suurepäraseks ja intensiivseks režiimiks, võimaldades pesta isegi liiga saastunud roogasid – pannid, pannid, bassens.

Nõudepesumasinad Delonghi

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: