Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Tunda kaasaegse maailma mugav, inimene peab olema aktiivne, nii palju, nii osa kodutööst, reeglina nihked majapidamisseadmete kohta. Seas tohutu erinevaid seadmeid, mis hõlbustavad elu, eriline koht köögis igas armuke on hõivatud nõudepesumasin. Seda tüüpi majapidamise kodumasinate pakutakse erinevaid tootjaid, mis omakorda toota terve seeria seadmeid, mis muudab ostjad mõtlema valides konkreetse mudeli. Multifunktsionaalsed ja kõrge kvaliteediga nõudepesumasinad pakuvad Saksa tootja Hansa.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Iseärasused

Kõik Hansa kodumasinate iseloomustab kõrge kvaliteediga kokkupanek, ergonoomika, usaldusväärsus, lihtsus ja tõhusus. Selle kinnitus on saadud hüved, samuti suur nõudlus nõudepesumasinate järele. Hansa mudel 45 cm suurusel on järgmised eristavad funktsioonid.

 • Ergonoomika. Sisemine ruumi disain on varustatud kolmanda ostukorvi Maxi ruumi, mis võimaldab teil korrektselt ja kompaktse panna toite sees. Täiendav ostukorv paigaldamise ajal on reguleeritav kõrgune.
 • LED-valgustuse seadmed kambri sees loob töötamise ajal täiendava mugavuse. Ukse avamisel käivitub valgustus.
 • Majandusliku vee tarbimise ja elektrienergia.
 • Suurepärane komplekt funktsioone, piisav kodu tegutsemiseks.
 • Innovatiivne 3D-pesemisvalik Annab kolmetasandi detergendi halvenemise, mis on positiivselt näidatud roogade pesemisobjektide kvaliteedile.
 • Madal müra töö ajal.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Lisaks on sellises PPM-is võimalik kasutada pesuvahendeid 3 in 1, aga praktika näitab, soola soovitatakse perioodiliselt lisades eraldi.

Pärast kõigi Hansa Compact nõudepesumasinate eeliseid, saate enesekindlalt alustada sobiva mudeli valimist.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Vahemik

Hansa nõudepesumasina mudeli valik on üsna lai ja mitmekesine. Kõik struktuurid paigaldamise tüübi järgi jagatakse kolme kategooriasse.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Eraldatud

Nad tulevad kindlasti maitsta klassikaliste ja elegantsete mudelite austajatele. Disaini saab paigaldada eraldi või varjatud garderoobi / peakomplekti, kuid ilma fassaadi paigaldamist.

Selliste mudelite maht on 9-12 roogade komplekti.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Sisseehitatud

Sisseehitatud lahendused sobivad ideaalselt kööki ilma disaini kujunduse katkestamata. Selline toode on paigaldatud köögi peakomplekti sees ja esipaneel on suletud fassaadiga.

Selliste struktuuride maht on 10-14 komplekti.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Töölaual

Töölaua mudelid, mida iseloomustab kompaktsus on paigaldatud lauaplaadile, laudadele, diivanile, riiulitele: kus iganes on võimalus ühendada veega. Nende mudelite kompaktsuse tõttu on nende mudelite kompaktsuse tõttu piiratud 6 komplektiga.

Loe edasi  Köögiplaadid Gorenje: omadused ja tüübid

Vastavalt tumenemine, nõudepesumasinad jagunevad kahte tüüpi: täissuuruses (60 cm) ja kitsas (45 cm), kuid see on kompaktsed kujundused, mida kasutatakse kõige suuremat nõudlust, kuna nende paigaldamine ei võta palju ruumi.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Kitsaste struktuuride valik koosneb järgmistest eraldatud ja sisseehitatud mudelitest: ZIM 436 EH, ZWM 476 Ta, ZWM 446 ieh, Zim 476 h. Kõiki neid iseloomustab hea võimsusega, mis on ette nähtud 10 komplekti jaoks, elektroonilise kontrolli tüübi, madal veetarve (9 L), mõõdukas müratase (45-49 dB), 6 programmi ja 5 temperatuuri režiimi olemasolu, juuresolekul Täiendav pooleldi laadimisprogramm, samuti hea paigaldamine (prillide hoidja ja salv söögiriistade jaoks).

Pärast asutatud kodumasinate omandamist on vaja hoolikalt lugeda operatsioonireegleid, uurida seadme töörežiimi ja selle funktsionaalsust.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Kasutusjuhend

Hansa nõudepesumasinad on üsna funktsionaalsed, mis tagavad kvaliteetse pesemise ja habras esemed (prillid) ja liiga saastunud kastrullan, pannil. Igal disainil on järgmised toimimisrežiimid.

 • Standard. See on tavaline režiim, kus saate vabaaja köögi komplekt pesta.
 • Intensiivne. Selle režiimi korral rakendatakse kõrgemat temperatuuri, mille juures saate pesta rasvaseid roogasid või panni põlenud põhja.
 • Express Wash. Kasutatakse puhta roogade värskendamiseks.
 • Ökonoomne. See on pikem pesemine, kuid minimaalne vee ja elektrienergia maksumus.
 • Õrn või õrn, mis on ette nähtud habraste roogade pesemiseks.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Lisaks on olemas liiga saastunud objektide eel-wigalatsioonirežiim, samuti soovitud programmi automaatse valiku valik. Hansa Hansa nõudepesumasinate lisarežiimide ja valikute hulgas väärib funktsiooni 3 funktsiooni tähelepanu, Absoluutne kaitse voolu ja edasilükatud 3-12 tundi käivitamist, mis võimaldab teil seade sisse lülitada öösel.

Nõudepesumasina ühendamine on võimalik külma ja kuuma veega, kuid filtrite, ehtede ja muude komponentide säilitamiseks on soovitatav ühendada täpselt külma veevarustuse ummikute ülekoormusega.

Enne ühendamist ja installimist on soovitatav tähelepanelik tutvumine juhendamise juhendamisega, kus masina järkjärguline ühendus on üksikasjalikult täpsustatud, Täitmine detergentidega, samuti nõuetekohase roogade laadimisega.

Toote kasutusiga sõltub suuresti nõuetekohasest hooldusest ja õrnast rakendusest.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Läbivaatamise ülevaate

Pärast analüüsides paljude klientide ülevaateid, millest enamik on positiivne, võib märkida, et Hansa nõudepesumasinad on päris kvaliteetne kokkupanek, hoolimata asjaolust, et mõned mudelid lähevad Hiinasse. Mudelid on piisavad igapäevaseks kasutamiseks funktsionaalsuse, lihtsa juhtimise ja olemasolevate kulude jaoks.

Loe edasi  Olive köögid: funktsioonid, lillede ja stilistika kombinatsioon

Paljud hostessid tähistavad kambri võimsust seadme kompaktsusega, helisignaali olemasolu, mis teavitab protsessi lõpuleviimist, samuti töötamise ajal ärritava müra puudumist.

Hansa nõudepesumasinad 45 cm

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: