Vitek kiire segamine

Võimas blenderikomplekt Vitek VT-1468 BD segab, vahustab ja tükeldab suurel kiirusel.

Viteki uues VT-1468 BD blenderikomplektis on ühendatud kõik vajalikud blenderi, hakkuri ja mikseri funktsioonid. Ergonoomilise korpuse ja meeldiva taustavalgustusega blenderil on täielikult kummeeritud korpus, mis takistab käe libisemist töötamise ajal. Sukeldumisosa ja terad on valmistatud eriti tugevast roostevabast terasest, et tagada pikaajaline töö ja muuta blender sobivaks kuumade toitude valmistamiseks. Sukeldusplaadi eriline kuju takistab töö ajal pritsmete tekkimist. Turborežiim ja sujuvalt reguleeritav kiiruse reguleerimine tagavad optimaalse toidutöötlemise. VT-1468 BD blenderikomplektil on suur võimsus 800 vatti ja see on kujundatud stiilse söe-punase värvusega. Komplektis on 0,6L plastmassist kauss ja mõõtekann, et segada ja segada vedelaid koostisosi vastavalt retseptile.

Loe edasi  Teie Samsungi külmik on lihtne leida toitu
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: