LG värvilised külmikud

LG 489 seeria külmikud, mis on eriti populaarsed Eestil, on nüüd saadaval mustas ja kuldses värvitoonis.

LG kaks uut 489-seeria külmikut GA-B489TGLB ja GA-B489ZGKZ on vastavalt musta ja kuldse värvusega. Huvitav disain kohtub nutika ergonoomika ja kõrgtehnoloogiaga. Hoidke toit värskena tänu LG tuntud lineaarsele inverterkompressoritehnoloogiale madala müra ja energiasäästuga. Kondenseerumist ei teki, mis lihtsustab külmkapi-puhasti puhtana hoidmist. Ja tänu LG Total No Frost süsteemile ei ole vaja sulatada. Multi Air Flow funktsioon jaotab jahedat õhku kogu külmikuruumis, parandades toidu säilitamistingimusi igal riiulil. Külmikud, millel on spetsiaalsed sektsioonid konkreetsete tooteliikide jaoks. Opti Fresh tsoonis saate määrata individuaalse temperatuuri liha ja kala, puu- ja köögiviljade säilitamiseks elektroonilise kontrolli abil külmiku ekraanil. Moist Balance Crisper tehnoloogia hoiab optimaalse niiskustaseme köögiviljade sektsioonis.

Disain on LG uute külmikute peamine tunnusjoon. Musta värvi GA-B489TGLB on ümardatud uste ja varjatud kristallkäepidemega. Valgustatud uksekäepide, nii et külmik on ka pimedas ruumis kergesti leitav. Puuteekraani LED-ekraan on peidetud, kui seda ei kasutata, ja seda saab aktiveerida kerge puudutusega.

Kuldne külmik GA-B489ZGKZ on varustatud tõukekäepidemega ust saab sujuvalt avada ilma toidu kukkumise ohuta. Sees kasutatakse tavalise lambipirni asemel energiatõhusat LED-i, mis võtab minimaalselt ruumi ja ei soojenda külmkapi ruumi. GA-B489ZGKZ- kaks muud eelist Hingedega uks ja kokkupandav riiul mahukate kaupade hoiustamiseks.

Loe edasi  Hansa toob talveks turule valge pliidi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Ando

    Mis on LG värviliste külmikute valikus? Kas nad pakuvad erinevaid värvitoone või on see piiratud? Millised on nende külmikute peamised omadused ja funktsioonid? Kas need on energiasäästlikud? Kas neil on kaasaegsed tehnoloogilised lahendused, mis muudavad nende kasutamise lihtsaks ja mugavaks? Millised on nende külmikute hinnad ja kust neid osta saab?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: