Kaks tassi kohvi ühe korraga Boschilt

Boschi automaatne kohvimasin VeroAroma vähendab teie hommikuste ettevalmistuste ajakulu. Valmistab korraga kaks värsket kohvi.

Bosch on välja toonud VeroAroma kohvimasina, mis säästab teid kohvi järjekorras ootamisest. Valmistab kaks jooki korraga OneTouch DoubleCup funktsiooniga. Võimalus paaridele ja külalistele. Valmistab espresso, cappuccino, latte, latte macchiato ja muud erikohvid ühe nupuvajutusega, vaid 30 sekundiga. Kohvimasin kontrollib joogi tugevust ja portsjoni suurust. Seda on lihtne kasutada puuteekraani kaudu, kus igal kohvisordil on oma "eripära" nime võti.

Täiuslik keetmine täiusliku kohvimaitse ja -aroomi saavutamiseks – kahe tehnoloogia kombinatsioon. SensoFlowSystem-tehnoloogiaga voolukütteseade reguleerib keetmise temperatuuri ja AromaPro Concept kolbiga surub pulbri optimaalselt kokku. Soovite hommiku alustamiseks eriti tugevat kohvi?? Pruulige seda AromaDoubleShot'iga, kasutades samal ajal poole soovitud veekogusest.

SilentCeramic Drive'i abil jahvatatakse kohv täiuslikult ja ühtlaselt ning tänu integreeritud veski täiustatud heliisolatsioonile töötab masin ka vaiksemalt ja kestab kauem. Masina puhastamine on sama lihtne kui joogi valmistamine ühe nupuvajutusega. MilkClean funktsioon puhastab piimasüsteemi auruga, samas kui SinglePortion Cleaning System puhastab põhjalikult ja eemaldab veejäägid.

Loe edasi  Hansa toob talveks turule valge pliidi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: