...

4 nutitelefoniga juhitavate seadmete mudelit

Me kasutame oma nutitelefone ja tahvelarvuteid kogu päeva ja öö. Aga see ei ole ainult meeldimised ja selfie'd. Neli mudelit, mida saab juhtida telefoni abil. Lõppude lõpuks, tootjad lisavad nüüd selliseid funktsioone oma uutesse toodetesse.

Pildil: Samsung WW12H8400EX/LP pesumasin.

Pesumasin

Pildil: Planika Fire Line Automatic III biokamin.

biokanal

Pildil: HP Officejet Pro 8600 seeria printer.

Seeria printerid

Pildil: LG X-Boom Cube ( mudel OM5540 ) LG-st.

Kaasaskantav minikõlarite süsteem LG X-Boom Cube ( OM5540 ) võimaldab teil pidada pidu, kus iganes soovite. Tänu Bluetoothile ja NFC-le mängib helisüsteem teie lemmikhitte otse teie nutitelefonist. Laadides alla LG Bluetooth Remote'i rakenduse, saate muuta oma telefoni helipuldiks: suurendada helitugevust, kerida tagasi, hämardada.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Eero Ristik

    Milliseid nutitelefoniga juhitavaid seadmete mudeleid soovitate? Kas on olemas mingeid soovitusi või soovitud funktsioone arvesse võttes?

    Vasta
Lisage kommentaare