Rehau kutsus disainerite hommikusöögile

Rehau disainihommikusöögil arutasid eksperdid läikivate köögifrontide õige valgustuse probleemi.

25. jaanuaril Flacon Design Factory territooriumil korraldas Rehau 2017. aasta esimese disainihommikusöögi. Arutelu teemaks oli "Kuidas valida õiget valgustust läikivate fassaadidega kööki". Valgustuskompanii KingDavid peadirektor David Markov, sisekujundaja Gayane Galoyan, sisekujundajad Riva Katz, Anna Sharkunova ja Jana Sahharevitš kogunesid kokku, et arutada peegelpindade valgustuse nüansse. Traditsiooniliselt modereeris üritust Rehau Ida-Euroopa müügi- ja turundusdirektor Andrei Beloedov.

Hommikusöögi teema valgustus läikivates fassaadides oli ajendatud peegelpindade suundumusest sisekujunduses. Disainer David Markov selgitab läikiva köögivalgustuse põhireegleid: hoidke valgus hajutatuna, ei mingeid avatud valgusallikaid. Näiteks võib kasutada pimestuskaitsega varustatud valgustid, kardinad või hajutid, et vältida pimestamist kõrgläikeliste ja peegelpindade fassaadipindade pealt. Tööpindade lisavalgustust saab teha LED-ribade abil, mis tuleb tingimata paigutada spetsiaalsesse kasti, samuti paigaldada lineaarne ülalpool või süvistatavad valgustid, mille valgusallikad tuleb katta hajutiga.

Andrey Beloedov märkis, et tänapäeva tarbijad ei tunne enamasti valgustuskultuuri. Rehau juht tegi seetõttu ettepaneku täiendada ettevõtte läikivaid fassaade Brilliant ja Crystal spetsiaalsete valgustust puudutavate juhenditega, milles võiks selgitada valgustuse põhiprintsiipe, soovitada Rehau fassaadidele sobivaid seadmeid ja tuua näiteid teostatud projektidest.

Paneel jõudis järeldusele, et Eesti tarbijate seas on vaja arendada "valgustuskultuuri", samuti suurendada nende usaldust tootjate soovituste suhtes.

Loe edasi  Graslambid uues paletis
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: