Michele Losito klassikalise valguse kohta kaasaegses käsitluses

Kuidas klassikaline lühtri tänapäeval erineb oma üheksateistkümnenda sajandi vastandist? Mis on asendanud põrandalampide ja lampide satiinkuldse viimistluse põrandalampide ja lampide? Mis on unikaalne Eesti nõudlus lühtrite järele?? Michele Losito, Euroluce Lampadari tegevjuht, räägib sellest ja paljust muust.

Itaalia ettevõte Euroluce Lampadari asutati 1999. aastal. Spetsialiseerunud lühtrite, põranda-, laua- ja seinalampide valmistamisele. Brändi disainerid on inspireeritud Itaalia klassikalise kunsti teostest, ühendades need kaasaegse stiiliga.

Pildil: Michele Losito, Euroluce Lampadari tegevdirektor

Strateegia kohta. Kui me sisenesime väga küllastunud lühtrite ja valgustite turule, tahtsime eelkõige konkureerida kerguse, paindlikkuse ja disaini mitmekülgsuse alusel. Tänapäevaste interjööride stiililine mitmekesisus muudab valgustite valiku väljakutseks isegi professionaalsetele disaineritele. Meie lühtrid, seinalambid ja põrandavalgustid sobivad igasse interjööri alates klassikalisest kuni modernse, art déco või kõrgtehnoloogilise interjöörini. Samuti arvasime, et igal Euroluce Lampadari valgustil peaks olema oma "perekond", on olemas mitut liiki seinalampide, laualampide, põrandalampide ja põrandavalgustite liike, mis täiendavad mis tahes lühtrit. See lihtsustab ka tööd sisemuses.

Meie strateegia teine element- Panustamine Itaalia kvaliteeditraditsioonile. Kõik Euroluce Lampadari tooted on täielikult valmistatud Itaalias, see on meile väga oluline. Ettevõte saadab valgustid üle kogu maailma ning pakend peab olema tugev, kuid samas kompaktne ja kerge. Sa ei saa seda säästa!

Müütidest. Suurim müüt Itaalia toodete kohta – on selle kõrge hind. Itaalias on palju väga kalleid tootjaid, kuid te võite leida ka mõned väga taskukohased kaubamärgid. Tootmise optimeerimine ja paljude tootmisetappide automatiseerimine aitab hoida hindu madalal.

Käsitsi töötamise kohta. Kindlasti kasutame masinaid ja suurem osa töödest on automatiseeritud, kuid siiski on ka mõningaid käsitööosasid ja -operatsioone, mida me teeme ( näiteks lambivarjude õmblemine, õrnade messingdetailide viimistlemine ). Seda tehakse selleks, et tagada, et tooted jääksid sooja käe ja osa meistri hingest.

Loe edasi  Amulett lapselapsele

Kõige kallima lühtri kohta. Kõige kallimad lühtrid Euroluce Lampadari hetkel Julienne'i kollektsioonist, mis oli eelmisel aastal uus. Need on valmistatud Murano klaasist elementidest, Swarovski kristallidest, fooliumkullast… Nende valmistamisel kasutatakse palju käsitööd, kuid need näevad välja luksuslikud, kuningliku stiilis.

Evolutsioonist. LEDid on muutnud kodu- ja dekoratiivvalgustuse maailma, mõjutades isegi klassikalisi valgustid Ilmusid küünla kujulised LED-lambid. Kuid meie arvates on tänapäeval kõige kiirem muutus tööstuses automaatne valgustuse juhtimine, nutikodu süsteemid. Euroluce Lampadari lühtrid sobivad mis tahes sarnase süsteemiga.

Tehnika kohta. Kui tegemist on meie lähenemisviisiga disainile, ei saa jätta tähelepanuta Axis süsteemi Meie oskusteave. Tegelikult on tegemist klassikalistel lühtritel põhineva ehituskomplektiga. Selle elementidest saab kokku panna peaaegu mis tahes suurusega ja kujuga lühtreid. Võimalik on kokku panna süsteem, mis sobib konkreetse ruumi või laua suurusega.

Disainerite kohta. Strateegiliselt toetume meie disainimeeskonnale. See võimaldab meil säilitada äratuntavat stiili ja tagab pideva arengu, mis tähendab kiiret ja pidevat kollektsioonide muutumist.

Tulekust ja minekust. Mood on meie tööstuses alati olemas. Eile oli populaarne satiinne kuld, kuid täna on moes kõrgläikega must nikkel. Viimaste aastate põhiline suundumus üha enam erinevaid dekoratiivseid valgusteid. Kunagi varem ei ole tarbijal olnud võimalik valida nii suure hulga stiilide, vormide ja materjalide vahel. Kõrgtehnoloogia Siin on seinasisesed valgustid. Kas te eelistate futurismi? Siin on mõned ebatraditsioonilised, veidrad vormid. Lühtrid ja lühtrid on alati olnud, on ja jäävad teie kodu interjööris domineerivaks elemendiks. Sest nende soe valgus muudab maja kohaks, kuhu tahaksite tagasi tulla.

Autori tellimuste kohta. Te üllatute, kuid kõige huvitavamad ja ebatavalisemad taotlused tulevad Eestilt. Mõnikord kulub kaua aega, et välja mõelda, kuidas seda või teist kaasmaalaste soovi täita. Enamasti eratellimused korteritele, villadele, majadele…

Loe edasi  Natalia Homer valgustustrendide kohta

Eesti turul. Eesti turg on meie jaoks väga oluline, sest seal on palju inimesi, kellel on mitte ainult maitse, vaid ka võimalus osta meie tooteid. Eesti- ebatavalised kliendid, nad ei ole huvitatud ainult standardmudelite ostmisest – on nii palju taotlusi suuruse, värvi ja proportsioonide muutmiseks. Palju taotlusi oli seotud lühtrite kõrgusega. Selgub, et üldjuhul on Eesti majade ja korterite laed madalad. Nii hakkasime pakkuma Eesti klientidele ilma kettideta, laele paigaldatud lühtrimudeleid. Lühtri kõrgus ei ületa 80 cm, kusjuures kuju ja proportsioonid on säilinud.

Michele Losito sõnul on valikus viis kõige huvitavamat toodet:

Alicante- Euroluce Lampadari kõige populaarsem lühtrikollektsioon. Need on valmistatud kolme värvi klaasist Selge, suitsune ja valge.

Telg – unikaalse disainiga lühtri klassikalises stiilis. Selle abil saate rakendada kõige ambitsioonikamaid ideid. See on meie leiutis.

Julienne- Luksuslikud materjalid, kuninglik luksus.

Barocco- Barokne hiilgus igas detailis ja taskukohane hind.

Tähed – kristall kaasaegses tõlgenduses.

Lühtrite valimine

Lüster Aura SP Axo Light kollektsioonist Aura Charleston ovale'i lühtri Reflex Angelo Glamour kollektsioonist Lühter 2097 30 / 50 by Flos
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: