Disaini diagonaalid

Disainer Alessandro Dubini, kes on i 4 Mariani jaoks kujundanud mitmeid uusi esemeid, on saanud inspiratsiooni geomeetriast ja põhjamaade mütoloogiast. Selle tõestuseks oli Milano näitusel eksponeeritud kabinet ja söögilaud.

Itaalia ettevõte i 4 Mariani on tootnud kodumööblit juba üle poole sajandi, ühendades käsitöö traditsioonid ( käsitsi valmistatud, naturaalsed materjalid ) kaasaegse lähenemise disainile. Ese "elamiseks" ei ole ilma originaalsete detailideta, mida võib näha ka brändi uuendustes, mida esitleti Salone del Mobile 2012 messil.

Disaineri Alessandro Dubini ( Alessandro Dubini ) poolt teostatud Slide küljepaneelil on ebatavaline fassaad, mida kaunistavad diagonaalselt paigutatud reljeefiribad ( need kulgevad ümber kogu ). Sideboardi hingedega uksed järgivad neid jooni: neil on fassaadimustrit järgiv kaldserva serv. Disainer usub, et see muudab staatilise objekti, mis on pigem lihtsa vormiga, dünaamiliseks.
Kasutatakse kolme liiki puitu: teak, zebrano ja lauro preto ( cordia ).

Sarnane kaunistus kaunistab ka teist Alessandro Dubini mudelit Thor söögilaud, mis on nime saanud Skandinaavia äikese- ja välkjumala Thori järgi. Ühest küljest meenutavad paganlikud jumalused loodusjõude ( eriti sellist looduslikku elementi nagu puit, millest mudel on valmistatud ) teisest küljest võib laua jalgade diagonaalsetes triipudes näha vihjet stiliseeritud välgule. Need ebatavalised jalad koosnevad kaldus servaga vardatest ( nurk on 45 kraadi ). Nende kuju murrab autori idee kohaselt laua kontuuri lineaarsust, elavdades disaini.
«Thori laud." on valmistatud tammest – Valge või tumepruuniks või tumehalliks toonitud.

Loe edasi  TEAM7 pakub allahindlusi mööblile
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: