PinWin raamatupood avati

Veebisaidil on nüüd oma veebipõhine raamatupood. Kaasaegse disaini ja arhitektuuri raamatuid saab osta juba täna.

PinWin- on arhitektuuri- ja disainivõistluste veebiplatvorm. Uues PinWini raamatupoes on nüüd kaks raamatut, mis sisaldavad täielikku ülevaadet 3. hooaja PinWini ja Archigraffika võistlustel osalenute töödest 1. hooaeg. Mõlemad almanahhid kingiti selle hooaja konkurssidel osalenud disaineritele ja arhitektidele. Nad said raamatud PinWini kuuenda hooaja auhinnatseremoonial 4. juuni 2015.

PinWinil osalejatel on võimalus osta raamatuid erihinnaga 1000 Crona. Selleks peate sisse logima ja tellima veebilehelt. Kõigile teistele on kaasaegse disaini ja arhitektuuri raamatud saadaval 2600 Crona eest. Tarnetingimused on saadaval PinWin raamatupoe veebilehel.

Loe edasi  ARCHIWOOD korraldab konkursi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: