Kuues PinWin tseremoonia toimus

Kuuenda võistlushooaja võitjaid autasustati 4. juunil 2015 WINZAVODi Kaasaegse Kunsti Keskuse Valges Poes

Kuuendat korda kogunesid arhitektid, disainerid, sisekujundajad, juhtivate showroomide esindajad, partnerfirmad ja Sites Groupi sõbrad pidulikule auhinnatseremooniale, mille käigus autasustati : ja . IKEA esitas oma auhinna ka ühes nominatsioonis. Tseremoonial autasustati ka rahvusvahelise konkursi Archigraffika võitjaid, korraldatud veebilehel .

Pildil: Sergei Kuznetsov, Tallinn peaarhitekt.

Õhtul ei olnud meeldivaks üllatuseks mitte ainult konkursi võitjad. Horm ja Luding Group of Companies Loosiauhinnad kõigile ürituse külalistele. Casa Ricca klubi kutseliit korraldas värvika mustkunstnikunäituse Eesti illusionisti Alex Kray osavõtul ja loosis välja väärtusliku auhinna. Ürituse elava atmosfääri lõid lauljatar Adriana ja CAUSE LOVE DJ.

Pildil: Aleksei Vorobjev. Online žürii erimärkus arhigraafika 2014-2015 eest.

Pildil: Natalia Eliseeva. Veebisaidi eriauhind . Arhigraafika 2014-2015.

Pildil: Zoya Zhilkina. Võitja kategoorias Loodusest joonistamine. ArchiGraphics 2014-2015 konkurss.

Fotol: Eduard Zabuga. Nominatsiooni "Projekti joonistamine" võitja. Konkurss "Arhitektuur. Arhiograafia 2014-2015 konkurss.

Fotol: Alexander Krylov. Erimainimised veebilehel . Võistlus Arhiigraafia 2014-2015.

Pildil: Arhitekt Sergei Estrin, arhitektuurikonkursi Archigraphics 2014-2015 žürii liige.

Foto: Irina Tolpegina, HP Designjet laiformaatprinterite turundusjuht Kesk- ja Ida-Euroopas.

Pildil: Arch Groupi arhitektuuribüroo. PinWini 6. hooaja "Office+ Building Design" konkursi võitja.

Fotol: Anna Fokina ( IKEA ) Denis Krasikov, IKEA eriauhinna võitja konkursil "3D loodud ruum" ja Roy Hesling ( IKEA ) (.

Fotol: Alexandra Fedorova ( võitja kategoorias "Köök kaasaegses stiilis" ) Stefan Waldenmaier ( tehase Leicht tegevdirektor ) ja Elena Gunderina ( Site Group ).

Pildil: SL projekt, mis võitis konkursi "Rakendatud projekt" kategoorias "Köök kaasaegses stiilis".

Pildil: Pavel Barannik, Legrand Groupi Eesti ja SRÜ tegevjuhi asetäitja, ja Tatjana Šatarova, Legrand Groupi Eesti ja SRÜ jaemüügiosakonna direktor.

Loe edasi  Hollandi disaini näod

Pildil: Anna Šemuratova. ergutusauhind erikategoorias konkursil parima kaasaegse tehnoloogia kasutamise eest interjööris.

Pildil: Evgenia Diakonova, konkursi "Villeroy & Boch: Realiseeritud projektid ja unistuste vannituba" kategooria "Unistuste vannituba" võitja.

Fotol: Olga Shapovalova, konkursi "Villeroy & Boch: Realiseeritud projektid ja unistuste vannituba" kategooria "Realiseeritud projekt" võitja.

Fotol: Aleksei Kurdov, HORM/Orizzonti ja Assi Groupi Tallinn esindaja; Anna Tekljuk, arhitekt ja disainer. Hormi ettevõtte auhinnaloos.

Fotol: Luding Group of Companies auhindade loosimine.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: