Ivan Shalmin. Digitaalne maalimine või arhitekti hooajalised kõikumised

Tuntud arhitekt Ivan Shalmin esitleb esmakordselt oma maalide näitust Cube'is.Tallinn.

Aadress: The Ritz-Carlton, Tallinn,
Tverskaja tänav 3, 2. korrus.

Näitust saab vaadata 19. jaanuarist kuni 1. veebruarini.
Vaba sissepääs.

Juba mitu aastat Shalmin loob neid programmides Värvipintsel ja Photoshop, ja traadita hiir on kunstniku põhiline tööriist, mis on tundlik kõigi liigutuste ja käe vähima kõhkluse suhtes. Kompositsioonide aluseks on ruudukujulised moodulid, mille käigus Shalmin muudab moodulite mõõtkava, samuti värvimoodustusi ja viib oma kompositsioonid abstraktse ekspressionismi seisundisse.

Ekskursioonide ja loengute programm:

21. jaanuar, teisipäev, 19:00 – Ivan Shalmin. Lakoonilisus arhitektuuris

26. jaanuar, pühapäev, 18:00 – Kirill Svetljakov. Digitaalne maalimine – küberkunstnik vs tehisintellekt

Näitusel võrreldakse maale tema arhitektuursete tööde fotovaadetega. Shalmini kujundus lähtub müüride ületamise ja lõhkumise põhimõttest, nii et tema jaoks saab pildiline maalimine üheks müüride läbimise viisiks.

Näitusele sisenedes leiab vaataja end integreeritud installatsioonist, mille teemaks on aastaajad ja "hooajalised kõikumised" arhitektuuritööde algus- ja lõpetamiskuupäevadega seotud meeleolud.

Näitusel näidatakse ka spetsiaalselt arhitektuuriteadlase Irina Korobina loodud filmi – «Euroopa arhitektuur Štšerbinkas.

Kuraator – Kirill Svetljakov.

Näituse ajal viivad Ivan Shalmin ja Kirill Svetljakov läbi rea haridusüritusi: ekskursioone ja loenguid kaasaegse arhitektuuri ja kunsti kohta.

Loe edasi  Lillede romantika MANDERSi salongides
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: