Disainiprojekt nÀdalas Flatplanist

Uus veebipÔhine teenus Flatplan loob disainiprojekti nÀdalaga.

TÀnapÀeval saab paljusid teenuseid tellida veebist, kuid maja projekteerimise projekti loomine on alati olnud töömahukas ettevÔtmine, mis nÔuab pikki arendusi, offline-kohtumisi ja suurt eelarvet. See muutub peagi uue sisekujunduse veebiteenusega Flatplan.

Flatplan teenuse asutas disainistuudio "Point of Design" kunstiline juht Stepan Bugaev. Ja esimene asi, mida peaksite projekti kohta teadma See on selle veebisaidi aadress. Niipea, kui sisenete flatplani.Kui olete disainer, peate lĂ€bima lĂŒhikese viktoriini, et teha kindlaks oma esteetilised eelistused.

Nende töö pĂ”hjal pakutakse teile mitu ( 5-8 ) disainivalikut. Need valikud valitakse eelnevalt vĂ€lja Flatplani disainerite poolt varem loodud interjööride ĂŒhisest andmebaasist. Valitud kujundus kohandatakse seejĂ€rel tĂ€ielikult teie eluruumiga. Kogu töö vĂ”tab nĂ€dal aega. See on palju kiirem kui ( 1,5 kuu &#41 projekt disainistuudios;.

Flatplani omanik saab tÀieliku jooniste komplekti, mida ehitaja saab hiljem kasutada. Komplekti kuulub mööbli paigutuse joonis, mis aitab korteriomanikul visualiseerida kÔigi sisustuse asukohta. Saate ka joonise viimistlustööde kohta koos viitega sellele, kui palju materjale vajate. Olemas on joonis kÔigi sanitaartehniliste seadmete kohta, eraldi skeem elektripaigaldiste ja muude dokumentidega.

Komplekti kuulub ka ĂŒksikasjalik kalkulatsioon, milles on kĂ”ik elemendid 2 versioonis: standard ja rahaliselt soodsamad. Seega koosneb valmis Flatplan ideed visualiseerivatest visandipiltidest, joonistest, komplektidest ja komplektidest. Eksperdid annavad nĂ”u, mida saab selles projektis muuta ja millised on pĂ”hielemendid, mis moodustavad interjööri stiili. Oluline on mĂ€rkida, et kogu töö hind on fikseeritud ja ei sĂ”ltu korteri suurusest.

Loe edasi  Top 6 uuenduslikku vidinat: Tatyana Shakhnesi valik
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: