Citroën DS3 – vali mind!

Pinwin konkursi 3. hooaja peaauhind on otsustatud.

Stiilne Citroën DS3 läheb auhinna "Parim interjöör: maamaja, korter" võitjale. Lisaks on võitjatel veel üks võimalus näidata oma loovust. Peaauhinna võitja saab valida auto varustuse ja värvi.

Näiteks katuse ja kere, armatuurlaua erinevad värvid. Samuti on suur valik lisaseadmeid, alates salongiparfüümidest kuni pardaarvutini koos audiosüsteemiga. Bensiinimootori võimsus 95, 120 ja 150 liitrit.. Peaauhind antakse välja novembri lõpus 2013. aastal.

– Rahvusvaheline veebikeskkond, kus toimuvad non-stop võistlused arhitektidele, disaineritele, sisekujundajatele, fotograafidele ja üliõpilastele. Pinwini konkursi 3. hooaja võistlustööd lõppevad 15. novembril.

Lisateave konkursside kohta, hääletage oma lemmikute poolt ja registreeruge osalemiseks !
Loe edasi  HP toob turule uued kontoriprinterid
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: