Kingitused voodisüsteemide salongides

Salongidesse on saabunud uus madratsite rida TEMPUR "Sleeping Systems". Tulge uute toodete esitlusele ja võtke osa tegevusest.

TEMPUR Breeze madratsid põhinevad samal "kosmilisel" disainil Teised brändi mudelid. See toetab optimaalselt magavat keha ning kohandub vastavalt kehakaalule ja temperatuurile, tagades selgroo õige asendi ja tervisliku une. TEMPUR Breeze mudelid on samuti hästi ventileeritavad, parandavad mikrokliimat teie voodis ja annavad meeldiva jaheda tunde. Valmistatud uuest TEMPUR Climate materjalist. Uued tooted kolmes TEMPURi tootesarjas: Original, Cloud ja Sensation.

Neid mudeleid saab juba osta meie Sleeping Systems'i müügisaalides. Kuni 14. detsembrini 2014 Siin tuleb uute madratsite esitlus. Külastajad ei saa mitte ainult täielikku nõu ja abi mudeli valimisel, vaid saavad ka osaleda kampaanias. Breeze-patjade ostmisel teine padi kingituseks. Kuni aasta lõpuni pakutakse Breeze'i sarja ja teisi Taani Tempuri kaubamärgi mudeleid erihinnaga madalam kui Euroopas.


Vaadake meie jaemüügiaadresse meie Sleeping Systemsi müügisaalides.

Loe edasi  Yves Delorme esitleb uut kollektsiooni
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: