iSaloni WorldWide Tallinn kroonika 2013. Esimene päev

16. oktoobril avati Crocus City kaubanduskeskuses rahvusvaheline mööblinäitus iSaloni WorldWide Tallinn.

Kõigil eksponentidel oli aega oma stendid üles seada ja näidata oma mööbli-, plaat-, valgustus- ja aksessuaarikollektsioone kogu nende hiilguses. Esimese päeva keskmes oli näituse korraldajate pressikonverents Claudio Luti juhitud agentuur Cosmit. Ta rääkis iSaloni WorldWide Tallinn tähtsusest nii Eesti kui ka Itaalia jaoks.

Ja eksklusiivses intervjuus saitide grupile enne pressikonverentsi jagas Luthi, kuidas tema kogemus moetööstuses Gianni Versace'ga aitab teda uues rollis Cosmit'i tegevjuhina.

Legendaarne Patricia Urquiola ( Patricia Urquiola ), multikultuurne ja "multistaff" disainer, mööbli, plaatide, sanitaartehnika, kangaste ja vaipade autor, oli samuti külaline veebilehe grupi stendil Rääkisime sellest, kuidas muuta kodu tõeliselt mugavaks ja miks peaksite tegema koostööd Aafrika käsitöölistega.

Vaata peagi videointervjuu täisversiooni meie youtube'i kanalil ja grupi veebilehtedel .
Loe edasi  Kreeka toas
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: