Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Peegel on sõltumatu element ja peamine näitaja sisekujunduses. Lisaks praktilisele funktsioonile toimib see ruumi suurepärase kaunistamiseks.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Omadused ja eelised

Seina peeglid ei jäta mood ja jäävad aastate jooksul populaarseks, Need on mugavad, stiilsed ja neil on mitmeid vaieldamatuid eeliseid:

 • Visuaalselt suurendada ruumi ja muuta see kergemaks.

Pädev asukoht peeglite ja õigesti valitud valgustuse võib visuaalselt laiendada ja märgatavalt muuta ruumi.

Vali seinapeegel

 • Peegel võib taseme defektid ja peita seina defekte.
 • Seinale paigaldatavad mudelid ei hõivata ruumi, mis võimaldab neil neid paigutada koridide, vannitubade ja koridoride väikestesse ruumidesse.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

 • Need tooted on kindlalt kinnitatud seinale ja need on vähem kahjustatud kui põrandatüübid. See võimaldab teil paigutada seinamudeleid üsna intensiivse liikumise ruumidesse (näiteks spordisaalid, teatrid, muuseumid, meditsiinilised, haridusasutused). Selline peegel on võimatu langeda ja purustada ebamugava liikumisega, mis minimeerib vigastuste ohtu ja võimaldab kasutada seinamudeleid lasteasutustel.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

 • Peeglid on üsna mobiilsed, vajadusel toote saab hõlpsasti teise kohale viia.
 • Lai valik erinevaid suurusi, kujundeid ja disainilahendusi võimaldab valida toote mis tahes interjööri ja rakendada kõige julgema disaini lahendusi.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Vaated

Kaasaegsed tootjad toodavad suure hulga peeglite mitmekesisi mudeleid, erinevad üksteisest dekoratiivsete ja funktsionaalsete omadustega. Tänu suurele valikule ja laiale hinnalangusele on võimalus valida iga maitse ja rahakoti peeglite valimine.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Materjalid

Paljudel mudelitel on dekoratiivne raam, mis on peamine element toote tüübi ja stiili moodustamisel. Raamid saab sepistatud, plastikust, metallist ja puidust. Kõige eelarve on puitlaastplaadist valmistatud raamid. Sellised tooted on hea võimalus koridide ja vannitubade disainile. Kallim ja keerukam raamimine toimub looduslikust puidust või sepistamisest. Mõned sordid viiakse läbi ilma raamita.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Peegli ise võib olla alumiinium või hõbedane katmine (Amalgam), mis on peegelfilm ja mõtlemise mõju. Alumiiniumimudelid on vähem vastupidavad ja neil on madal niiskusekindlus, mille tulemusena ei saa kasutada kõrge niiskuse ruumides. Hõbekatte peeglid on ideaalne peegeldus, ei ole moonutamise efekti ja erinevad pika kasutusiga.

Selliste mudelite maksumus on oluliselt kõrgem kui alumiiniumist analoogide.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Mõõtmed

Oma mõõtmetes on seina peeglid mitmed liigid. Suured sordid on mõeldud selleks, et kajastada inimest täielikku kasvu. Nende kõrgus peaks olema vähemalt üks meeter ja laius varieerub 80 kuni 100 cm. Trilscent versioonides võivad individuaalsed lõuendid olla kitsamad ja laiused on 30 cm. Pikkade peeglite ülemine serv peaks olema 1,7-st kuni kahe meetri kaugusel põrandast. See võimaldab inimesel ennast peeglisest kaugel näha.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Keskmise suurusega peeglid on loodud selleks, et kajastada inimese rihma. Selliste mudelite kõrgus on 40-80 sentimeetrit ja ülemine serv peab asuma põrandal kõrgusel 1,7 kuni 2 meetrit. Selline paigutus võimaldab inimesel ennast turvavöö ees näha (alalises asendis). Väike mudelid kuni 40 cm kõrged võivad olla mõeldud istumisasendis ja seismisel. Esimesel juhul tuleb peegel paigutada sobiva tasemeni, sõltuvalt inimese kasvust istuvas asendis, kõrgus ja tabeli kuju. Teisel juhul paigutamine toimub individuaalselt, võttes arvesse kasutaja antropoloogilisi andmeid.

Loe edasi  Miks lehtede serv uppus lehtede serva ja mida sellega teha?

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Vorm

Sisekujunduse kaasaegsed tendentsid eeldavad seina peeglite kasutamist mitte ainult traditsioonilise funktsionaalse kvaliteediga nende jaoks, vaid ka kujunduse elemendina. Modulaarsed peeglite rühmad on populaarseks muutumas, mis on klassikalised ümmargused, ristkülikukujulised vormid, mis on valmistatud tilkade, fragmentide ja ovaalsete kujul, täpselt üksteise korduva kujuga, kuid erinevad.

Joonis mudelid annavad suurepäraseid võimalusi loovaks lähenemisviisiks ja võimaldab teil kehastada kõige julgete disaini ideid. Peeglid on üsna nõudlikud, mis on valmistatud erinevate elu- ja mitte-elava maailma objektide siluette kujul. See võib olla kontuur hargnenud puu, millel on šikk kroon või suur laine mere surfata, paar paar paari või värvi pungad.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Stiil ja disain

Praeguseks on toodetud suur hulk erinevaid seinapeeglid, mis suudavad edukalt sobida sisemuse stiili ja värvi. Populaarse retro stiilis on ideaalne versioon kunstlikult kunstlik mudel, visuaalselt ei eristata 19. sajandi antiikse peegel. Amalgaami sellised tooted on kaetud spetsiaalsete happekoostiste kihiga, mis võimaldab saada vintage fotodele kajastuvat peegeldust. Me kasutame peegli nõudlust kulla, hõbe ja pronkspinna mõjuga, mis on suurepäraselt kombineeritud seinakaunistamisega ja klassikalise decal.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Selliste mudelite tööpinnal rakendatakse joonise sageli, nii et peegel näeb välja peeneks ja meenutab paneeli.

Värvilised peeglid sobivad kaasaegsetele stiilidele mitmevärvilise amalgaamiga või värvilise kile kleebitud peal. Ellu jääda teise sünnituse ja saatuse mudelit, mis on tuntud keskajal Veneetsia ajast. Sellise peegli pinnale on mitmekülgne struktuur, tänu, millest tuba hakkab päikese käes mängima, mis peegeldub paljudes näos.

Vali seinapeegel

Panoraamsed peeglid on üsna populaarsed mudelid, nad on tasased ja poolkerakujulised jõudlused. Lameproovidel on suur ala tööpind, mis jõuab tihti seina suurustesse. Sellised mudelid sobivad suurte saalide ja avarate eluruumide jaoks. Riikimajad. Hemispherilistel mudelitel on keskmise suurusega ja suudavad kogu ruumi kajastada. Sellistel mudelitel, reeglina ei ole veljeid, kasutatakse kaasaegsetes futuristlikes interjöörides, kauplemissaalides.

Vali seinapeegel

Valgustatud mudeleid kasutatakse sageli vannitoas ja koridorides. Lamp on paigaldatud peegeldava pinna jaoks, luues pehme hajutatud valgustuse efekti. Sisemine valgustus on mugav, sest lamp on kaitstud peegelpildiga, mis on seadme sisenemise oht, mis on täielikult välistatud. Valguskiired jaotatakse peegli ümber ühtlaselt, luues soojuse ja soojuse atmosfääri. Huvitav leiutis on peegel televiisor. Off riigis on seade tavaline peegelpind, mis lülitatakse teleri ekraanile sisse lülitatud.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Nii et peegel on olukorraga edukalt kombineeritud, on vaja võtta arvesse selle stilistilist disaini ja disaini. Amppeedi stiilide ja barokkide puhul sobivad ovaalsed mudelid kullatud raamidesse, korduva muster raamimise, seinakujunduse elementide ja lagi. Rococo stiilis on edukalt sobivad kõverduvate vormide mudelitele nikerdatud puidust või pronksraamidest, mis on kaunistatud dekoratiivsete krohvide ja reljeefsete kaunistustega. Modern, hea lahendus on peegel veidi kõvera kuju raam, kaunistatud köögiviljade mustrid. Kui maali raamid, selle asemel gilding, läbipaistev lakk kasutatakse, mis rõhutab looduslikkus raamimise ja rõhutab esteetika puitkiud.

Loe edasi  Kaminad kivist: plusse ja miinuseid

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Techno ja kõrgtehnoloogiliste mudelite jaoks sobivad mudelid õhukese või kroomi metalliga valmistatud õhukeses raamis. Sobivad üksikute elementide ühekordsete koopiate ja modulaarsete kompositsioonidena.

Vali seinapeegel

Sest õrn province, siis peaks valima peegel puidust reljeefne serva küllastunud valge värvi, futurismi edukas raam on sepistatud raami, mis on eriti hea vaadata kombinatsioonis avatud sepistatud voodi.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Kuidas valida?

Enne kui alustate seinapeegli valimist, peate selle suuruse üle otsustama. Vannitoad sobivad vannitubadega mugavad riiulid, mis on kohandatud hügieenitarvikute mahutamiseks. See paigutatakse tavaliselt valamu kohal. Tagaküljelt peaks toote pind olema sinine või tumeroheline, mis tagab amalgaami suure niiskusekindlate omaduste ja soovitab pikka tööea. Kasvupeegel on suurte vannitubade jaoks asjakohane, see ei tohiks puust või puitlaastplaadist raamit kasutada, võib olla varustatud sisemise valgustuse või värvi lisadega.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Elutoas peegeldab rohkem dekoratiivset funktsiooni, Nad on valitud ühe sõltumatu elemendist interjööri, mis vastab ruumi stiili. Mitmed paneeli moodustunud ebatavalise kujuga tooted ja kogu seina hõivavad visuaalselt ruumi ja sisemiste üksuste peegeldamise tõttu loob kaunis mõju. Elutoaraami peeglid kannavad peamist dekoratiivfunktsiooni ja osalevad siseruumide kujutise moodustumisega. Nende valik peab pöörama erilist tähelepanu. Raamimine tuleks kombineerida maalide, mööbli objektide ja decor elementide raamidega.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Kohtmudelid elutoas järgib seina, mitte täismööbel, maalidest eemal. Kui toas on kamin, on parim paigutuse valik kamin rügement. Kui ruumis on kirjalik tabel või klaver, võib neile panna peegel. See võimaldab töötavel isikul näha, mis toas toimub, ilma ümber pöörata, mis aitab kaasa täielikule psühholoogilisele mugavusele.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Populaarne on vastuvõtu “riba”. See asub mitmete suurte ristkülikukujuliste või ruudukujuliste mudelite asukohas. Selliste koopiate raamid võivad asendada Cavetons’i või teemantide graveerimise liivapritsiraami. Väikestes elusades piirkondades saate asetada kaks identset peegli vastassuunas: see laiendab ruumi visuaalselt ja võimaldab teil näha teie peegeldust kõigist külgedest.

Vali seinapeegel

Lastetoas sobivad peegel looma või muinasjutuse kangelase kujul, kuid see ei tohiks olla väga suur, et mitte helistada lapsele ärevuse tunnet ja mitte häirida mänge.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Tütarlause magamistoas saate valida roosa amalgaamiga romantiliste lillekujuliste mudelite või ovaalse peegel. Valides on vaja tutvuda vastavussertifikaatidega, mis välistavad plii olemasolu kattekihi ja ohutuse tagamisel. Erilist tähelepanu tuleks pöörata toote servale, et maksta piisavalt tähelepanu peegli usaldusväärsele kinnitusele. Need meetmed võimaldavad vältida toote ja vigastuse kahjustusi.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Magamistoas on soovitatav osta keskmise suurusega juhtumeid ja neid selliselt, et magamiskoht ei kajastu peeglis. Hea võimalus on väikese valgustusega väikese mudeli omandamine. Seda saab paigutada riietuslaua kohal. Algne lahendus on sepistatud raua ääres disainer peegel, mis on harmooniliselt kombineeritud avatud tabelite ja vooditega.

Loe edasi  Crossing: Tüübid ja hooldus kodus

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Majutamiseks saalides, kõrge kasvupeegel sobib hästi, kus näete oma peegeldust täielikult kasvu. Sageli kasutatakse seinale paigaldatud mudeleid, millel on külgsuunas liikumismehhanism. Vajadusel saab külgmised peeglid määrata teatud nurga all, mis võimaldab erinevatest nurkadest üle vaadata. Kitsas laevad, peegel tuleb kinnitada külgseinale: see võimaldab teil seinad visuaalselt suruda ja ruumi suurendada.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Köögid peegel võib paigutada plaadist eemale ja vajuda. See on asjakohane vaadata tasuta seina või söögituba. Peegel täidab köögi valguse ja teha avaraks. Seina peegel tausta valimisel tuleb meeles pidada, et tumeda värv loob täieliku aknafekti ja valguse seinad võimaldavad peeglil ühendada interjööriga ja täita ruumi valgusega.

Vali seinapeegel

Näpunäiteid hoolitsemiseks

Nii et peegel ei kaota algse välimuse, mitte suletud ja serveeritakse nii kauem kui võimalik, On vaja teha korrapärast hooldust ja järgida mõningaid eeskirju:

 • Selleks, et vältida laigude välimust, tuleb peegel olla kaitstud otsese kokkupuute eest päikesevalguse ja kokkupuute kõrge temperatuuriga.

Mudelid, millel ei ole kõrge niiskusekindlate omaduste, peate hoolitsema ülemäärase niisutamise eest.

Vali seinapeegel

 • Peeglite tagurpidi küljel on vaja õrnat hooldust. Seda ei saa pesta niiske lapiga ja puhastada klaasist pesuvedelikke. Keemiliste ühendite ja ammoonilise alkoholi suhtes tundlik hõbedane katmine, mistõttu tuleb tagakülje töötlemine läbi viia kuivkülliku või äädikaga niisutatud lapiga.
 • Esipinna pesemiseks saate kasutada sisemajanduse tooteid: tehke kahe kuuma veepleki segu, 50 g. äädikat ja sama arvu kriitide arvu. Komponendid peavad hästi segama ja segu seista. Siis peate selle lahuse lahuses niisutama pehme lapiga ja pühkige peegli pind.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

 • Folk retseptid soovitatakse pühkida peegli infusiooniga tee, piima, soolatud vee või nõrga valamu lahendus. Need vahendid annavad pinna värskuse ja sära. Eemaldage ilmunud plekid aitavad lahendust ühest supilusikatäis äädikat ja klaasi sooja veega.
 • Juuksete laki tilgad on hästi eemaldatud Odav Köln. FLOPS FLIKES peavad pühkima lõigatud pool pirn ja seejärel hõõruge raba niisutatud vee ja sinise lahusega. Järgmisena tuleb pinna hõõruda kuiva pehme salvrätikuga särada.

Vali seinapeegel

 • Et suurendada niiskuse-resistentseid omadusi peegel, peate haarata tagaküljega segu sulatatud vaha ja turpentori, mis on võetud suhe 1: 2.

Ilusad näited ja valikud

Seina peegel on sisekujunduse hädavajalik element, see ületab interjööri ja muudab ruumi avaraks ja valguseks:

 • Stiilse puidust raami suur peegel on ideaalselt kombineeritud kaasaegse interjööriga;

Vali seinapeegel

 • Disaineri eksklusiivne mudel muutub tähelepanu keskpunktiks ja võimaldab luksus- ja aristokraatlikke märkusi;

Vali seinapeegel

 • Nõrvaasi serva dekoratiivne kaunistus muudab ruumi stiilse ja ebatavaliseks;

Vali seinapeegel

 • Mitmete peeglite paigaldamine loob ainulaadse soojuse ja koziness atmosfääri;

Vali seinapeegel

 • Lihtne mudel klassikaline ümmargune kuju on harmooniliselt sobib koridoris või koridoris;

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

 • Seina peegel-kella – ideaalne lahendus kontorile või korterile.

Vali seinapeegel

Vali seinapeegel

Kuidas riputada peeglit, vaata järgmist videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: