Kõik Hume’i kaaliumi kohta

Tänapäeval kauplustes leiate palju tõhusaid vahendeid aia ja aia eest hoolitsemiseks. Seal on suur hulk hea söötmise, mis võimaldab saavutada kõrge saagikuse. Need fondid kuuluvad Humera kaalium. Tänase artiklis me tutvume selle ravimi ja teada saada, milliseid sorte see on jagatud.

Kõik Hume'i kaaliumi kohta

Mis see on?

Praeguseks tähendab üldnimetus “Humprat Kaalium” Terve suure efektiivsuse orgaanilise ja orgaanilise mineraalse söötmise. Kompositsioon töötab põhjalikult ja pinnases ja taimedes.

Humaths on hea väetis, mida iseloomustab lihtsus ja juurdepääsetavus. Toorained vahendite tootmiseks teenib sõnniku, IL, turba, kivisöe ja mitmesuguseid köögiviljajääke. Kõik komponendid on keskkonnasõbralikud ja ohutud.

Enamikul juhtudel võib toitumisalaseid ühendeid saada oksüdeeritud pruunist kivisöest, sest see sisaldab kuni 85% vajalikest humiinilistest ainetest. Väetised on toodetud ballast ja mõttetu.

Kõik Hume'i kaaliumi kohta

Esimene tüüp Mõeldud tootliku stimulatsiooni istutamise kasvu, tugevdada olemasolevate aiakultuuride. Teine Sama võimalus viitab tavalisele söötmisele. Sellel lumiinravimite funktsioonidel ei lõpe.

Kõik Hume'i kaaliumi kohta

Ühend

Enne õlandusväetiste kasutamise jätkamist on soovitatav mõista nende koostist. Need vahendid on suure molekulmassiga ühendused. Need erinevad mitmesugustes keemilises koostises, mis näeb ette järgmised komponendid:

 • aminohapped;
 • peptiidid;
 • Hormoonitaolised ained;
 • polüfenoolid;
 • Khanona.

Kõik Hume'i kaaliumi kohta

Peamised komponendid, mis koosnevad kaaliummeheast Kaalium ja vastavalt hunnikhapped. Viimane on Keerukad orgaanilised ained. Nende keerukus näitab molekulmass 500 kuni 2500. Ühes komplektis kombineeritakse valke ja süsivesikuid, rohkem kui 20 aminohapet, väike kogus tanniine ja mikroelemente.

Humiinhapete spetsiifiline osa jääb ligniinile, rasvadele, vahale. Ligniin on puidu eriline osa. Võib järeldada, et kõik huminsi komponentide komponendid on pumbaagent.

Kõik Hume'i kaaliumi kohta

Mahepõllumajandusliku päritoluga humiinhapped eristavad seda Neile ei iseloomusta vees lahustuvus. Metallist ioonid ise ei suuda jätta. Looduses tegutsevad need elemendid iseäralike geokeemiliste tõketena, mille hoiuste tsoonides on kogu mineraalide tagasiside moodustamine.

Teine element – kaalium liitub väetiste hapetega.

On vaja suurendada nende lahustuvust vedelikus. Photosünteesi eest vastutab kaalium, aitab kaasa suhkrute moodustamisele, vastutades süsivesikute väljavoolu eest pinnarakkudest taimse sisemises osas. Suurim osa element on koondunud mahla puude ja maitsetaimede.

Kõik Hume'i kaaliumi kohta

Mida rakendatakse?

Humera kaalium on juba ammu kuulsaks kuulsaks, nii paljud oma aiaomandi omanikud töödeldakse tema jaoks. Mõtle, mida peamised eesmärgid kasutamise selle tuntud ja nõudis ravimi.

 1. Tänu oma kasutuselevõtule paranevad oluliselt mulla füüsikalised ja keemilised omadused. Maa toitainete funktsioonide taastamine on taastamine.
 2. Õigesti tehtud kaalium on võimeline vähendama pinnase happesust ning suurendama orgaanilise mõju mõju.
 3. Kaaliumisisatsiooni kasutamisel vähendatakse lämmastiku söötmise tarbimise kiirust (umbes 50%) märgatavalt.
 4. Kaaliumi humaensi tõttu, erinevate meetmete ravimite efektiivsus, nimelt herbitsiidne, insektitsiidne, fungitsiidne. Nende toksilise mõju neutraliseerimine toimub.
 5. Söötmise tüüp aitab kaasa tervete ja keskkonnasõbralike taimede kasvatamisele krundil. Parendatakse mitte ainult maitse, vaid ka küpsete puuviljade väliseid omadusi. See kehtib ka köögiviljade ja marjakultuuride ja erinevate puuviljade kohta.
 6. Humera kaaliumil on kasulik mõju maandumiste võimele jääda tervete tingimustes. Nende hulka kuuluvad madalad temperatuurid.
 7. Ravim tugevdab tõhusalt taimede juursüsteemi. Mucat kaalium on võimeline isegi taastada kahjustatud rozing seemikud.
 8. Tänu humiaalkaaliumile saadakse saak rohkem rikastatud potentsiaalsete ainete ja mikroelementide abil: valgud, mineraalid, süsivesikud.
 9. Kui kasutate toitumisliigi, siis pinnases ja puuviljades vähendatakse seda raskmetallide ja muude kahjulike lisandite, sealhulgas nitraatide olemasoleva protsendi vähendamiseks.
 10. Ravim tugevdab kultiveeritud põllukultuuride immuunsust, muutes need vähem vastuvõtlikuks erinevate haiguste ja pahatahtlike parasiitide rünnakute suhtes.
 11. Saagikus suureneb märgatavalt esimesel kasutamisel kaaliumi kasutamisel.
 12. Humera kaalium on tõhus vahend selle kasvu stimuleerimiseks seemikud. Ravimil võib olla positiivne mõju isegi toalilleseadmetele.
 13. Pärast sellise söötmise rakendamist salvestatakse saagikoristus palju kauem ja on parem kogenud transport.
Loe edasi  Porgand tomati

Kõik Hume'i kaaliumi kohta

Kõik Hume'i kaaliumi kohta

Humera kaaliumi kasutatakse sageli populaarsete kultuuride jaoks.

  Hea tulemuste narkootikumide näitused, kui seda kasutatakse Talvise nisu, tomatid, kurgid, kartulid ja muud ühised köögiviljad, samuti dekoratiivsed värvid, maasikad ja muud marjakultuurid. Sageli kasutatakse söötmiseks humrat kaaliumi okastaimed.

  Kõik Hume'i kaaliumi kohta

  Sordid

  Humera kaalium jagatud mitmeks suureks sordiks, Igal neist on oma omadused ja koondriik. Me tutvume lähemale olemasolevate vormide tüüpidega.

  Kõik Hume'i kaaliumi kohta

  Vedelik

  Paljud aednikud kasutavad ainult kasutamiseks Vedelahusega kaalium. Seda ravimit kasutatakse sageli ka tööstuse põllukultuuride tootmise kultuuride suhtes. Kompositsioon valatakse polüetüleenpudelitesse, mille maht on 5 või 10 liitrit. Sagedamini on rohelise või pruuni värvi konteiner, millel on sarnased hermeetilised katted, milles on ette nähtud üleliigne rõhuvõrgu ventiil.

  Ravimi vedeliku tüüp kasutab tavaliselt allpool esitatud ülesannete lahendamiseks.

  1. Töötlemiseks köögiviljaseemned, teraviljakultuurid, lillesibulad, viinamarjaseemned.
  2. Vedela valmistamist saab kasvava hooaja jooksul filtreerida ja köögiviljade, marjade ja puuviljade sorte. Sel ajal tehakse vahendid taimede juure all.
  3. Vedela lahuse abil saate parandada pinnase ja rikastada huumust.

   Selle ravimi kindlaksmääratud kõlblikkusaeg on 2 aastat, kuid praktikas saab seda hoida vähemalt 5 aastat.

   Kõik Hume'i kaaliumi kohta

   Kuiv

   Humera kaaliumi kasutatakse kuivas. Selle tüübi ettevalmistused on mugavad, sest nad saavad Lihtne lisada pinnasele telje ja lahutatud olekusse. Tohutu põllumajandusmaa võõrustajad eelistavad tõenäolisemalt kuiva kompositsioone, kuna vedela väetise lisamine võib kaasa tuua palju probleeme ja ebamugavusi.

   Kuiv Humeon, tungides maapinnale, kiirendab selles vajaliku mikrofloora arendamist ja moodustab hea huumuse. Olukordades, kus lisand on vaja taimede puutumatuse suurendamiseks, kasvatatakse pulber vees. Kõigi komponentide proportsionaalne suhe on alati näidatud kasutatavate juhistes, mida tavaliselt rakendatakse ravimi pakendile.

   Kõik Hume'i kaaliumi kohta

   Universaalne

   See on kontsentreeritud kemikaal, et Sisaldab oma kompositsiooni vähemalt 84% humiinhappe sooladest. Pulberil on iseloomulik tumepruun või must toon. Hästi lahustuv vees. Universaalset vormi kasutatakse kõige mugavamalt muru muru, hooajaliste köögiviljade, lillede ja siseruumide lahkumisel. Loetletud kultuuride juurt nõutav mõjulahendus erinevates annustes.

   Loe edasi  Pirni teema

   Kõik Hume'i kaaliumi kohta

   Kasutusjuhend

   Humera kaalium on väga efektiivne aine, mis on aastate jooksul tõestatud. Seda kasutatakse pikka aega ja paljud vaigud tunnevad ravimi toimet. Sellist tüüpi väetamiseks tõi viljakas tulemusi suurenenud saagikuse ja soodsalt mõjutanud pinnase / maandumise olukorda, see on nõutav õigesti.

   Kõik Hume'i kaaliumi kohta

   Annustamine

   Kavatseb viljastada pinnase kaaliumihausiga, see on väga oluline teada õiged annused valmistada soovitud lahendus. Me mõistame, milliseid komponentide annuseid on vaja vedeliku ja kuiva ravimi jaoks.

   1. Seemned, mugulad, juured, sibulad, seemikud ja pistikud, on vaja jälgida kontsentratsiooni ja õige aja kokkupuute täpsust. See on kohustatud tegutsema vastavalt pakendi kohta esitatud soovituse kohaselt. Näiteks dikteeritakse Energen Aqua selliseid reegleid: 25 tilka vees poollaual. Osana tomati seemnetest tuleb 4 tunni jooksul purustada.
   2. Preparaadid kuiva kuju toovad pinnasesse poppimine või RASPERi ülevalt. Selle arvutamine: 1 kuni 5 grammi 1 kV kohta. M (maksimaalne annus on lubatud, kui toimub pestitsiidide, kiirguse või raskmetallide reostus).

   Slaidiga satlg on umbes 3 g pulbrilise preparaadiga. Kastmisel on tavaliselt kulutatud 100 liitrit 10 ruutmeetrit. M.

    Taimede pihustamiseks Kasutage 1 liitrit 10 kV-le. m (kuni täielikult niisutavate lehtede plaatideni, soovitatakse seda teha altpoolt).

    Kõik Hume'i kaaliumi kohta

    Aretus

    Soovitud lahenduse aretamine toimub lihtsalt. Vees on vaja kuivainet lahjendada või kontsentreerida vedelal kujul (Seda saab osta valmis aiakaupluses või tehke pasta / geeli). Vee kvaliteet ja selle temperatuuril ei ole tavaliselt protseduuri läbiviimisel erilist rolli.

    Traditsiooniline lahendus järgneva niisutamise ja pihustamise jaoks iseloomustab tavaliselt värvi, mis meenutab keemistamist teed või õlut. Silma koosseisu kasvatamine. Kui ettevalmistatud lahendus on kaalutud osakesi oma sisu, siis on vaja tüve see läbi marli. Kui seda ei tehta, pihusti varsti skoor.

    Kõik Hume'i kaaliumi kohta

    Väetis

    Mõtle, kuidas on vaja teha õige väetise.

    1. Kevadel (lahendatud üle löögi või sulamise lumega) lisatakse kuiv agent kuulujutt kogu aia ja aia piirkonna kohal. Võite kasutada jootmist koos vedelate individuaalsete voodite lahusega külvamiseks ja maandumiseks. Operatsioon dubleeritakse sügisel kemikaalide saastunud muldadel.
    2. Kamp kompost suruge kompositsiooni mitu korda kogu hooaja jooksul.
    3. Kõik seemned, mugulad, juured, sibulad ja seemikud peavad olema valmis valmis lahuses külvamiseks (voodi maandumine).
    4. Seemikud pihustatakse kõige paremini enne salvestus- või siirdamisprotseduuri püsiva asukoha jaoks. Kultuuri istutamisel on vaja juure alla valada.
    5. Pistikud peavad enne järgneva juurdumise järjehoidjat leotama ja seemikud – enne maandumist.
    6. Kõik tüüpi kultiveeritud taimed on lubatud veeta ja pihustada stimuleeriv segu mitu korda hooajal, kuid mitte rohkem kui üks kord nädalas.

    Kõik Hume'i kaaliumi kohta

    Kõik Hume'i kaaliumi kohta

    Kõik Hume'i kaaliumi kohta

    Hoiustamine ja ettevaatusabinõud

    Aednik peaks teadma, et humic ainete iseloomustab looduslik, looduslik päritolu, kuid ei ole elus. Füüsiline ja keemiline jätkusuutlikkus neile. Tavaliselt on narkootikumide tagatud kõlblikkusaeg, kuid arvatakse, et tegelik termin ei piirdu.

    Loe edasi  Tomati lakaka

    Järgima Hoidke ravimit mis tahes temperatuuri näitajate tingimustes, kuid mõõduka õhuniiskusega. Vedelik või pulber peab olema otsese päikesevalguse eest eemal. Veenduge, et juurdepääs laste ja loomade tööriistale oli rangelt piiratud.

    Ei saa hoida kaaliumi hunlate toidu või narkootikumide lähedal.

    Peegi väetise kuulub IV kategooria ohtude kategooriasse – see tähendab, et see on tunnustatud nii ohutuna kui ka turba või maa. Tõsi, tundliku nahaga nahaga inimesed töötavad kaitsekindates. Kastmise või pihustamise käigus ei ole söötmine soovitatav rääkida, süüa midagi toidu või suitsuga. Töötlemispaik peaks olema lemmikloomade ja laste eest hästi kaitstud.

    Kõik Hume'i kaaliumi kohta

    Läbivaatamise ülevaate

    Paljud tütaremed kasutavad Grate’i kaaliumi panust, nii et ravim kogub selle tõhususe kohta piisavalt kommentaare. Mõtle, milliseid selle fondide positiivseid parteisid leidsid aednikud ja aednikud:

    • Dachnips meeldis, et humiaal on mullakihile kergesti ja mugavalt lisatud;
    • rahul ja kahjutus, ravimi keskkonnasõbralikkus;
    • Paljud kasutajad märgivad kaaliumihaha kasutamise suure tõhususe suure tõhususega;
    • Väetisel on demokraatlik kulu, mis ei saanud ostjaid aidata;
    • Vahendite ettevalmistamine tundus olevat elementaarne kõige vaikuse.

    Kõik Hume'i kaaliumi kohta

     Otsustades kommentaare, paljud inimesed on kasutanud seda tüüpi väetis juba aastaid ja ei kavatse keelduda. Mis puudutab märgatavaid puudusi, saab siin eristada järgmist:

     • On vaja hoolikalt ravida annuse, vastasel juhul saate kahjustada maandumisi – nad ütlevad mõned vaikused, mis ilmselt ekslikult doos ravimi;
     • Mõned aednik tundusid kaaliumi tõug.

     Enamik kasutajaid ei ole väetiseks märganud ühtegi puudust.

     Kõik Hume'i kaaliumi kohta

     Kasulikud nõuanded

     Enne humaaliumi kasutamist peaks kaaliumi kuulama spetsialistide soovitusi.

     1. Kaaliumi valmistamine mis tahes vormis on soovitatav osta ainult vastavates kauplustes, kus müüakse aiaseadmed ja aed / aiatooted.
     2. Isegi kui te olete kindel oma teadmisi ja oskusi, on soovitatav õppida kasutusjuhiseid enne kasutamist väetist. Juhend peaks olema ettevõtte pakendis.
     3. Kui te sulgete mulda Humiatsit, ei ole samal ajal soovitatav fosforit sisaldavate ravimite valmistamiseks. See võib põhjustada lahustumatute ühendite moodustumist.
     4. Kahjulik võib olla kaaliumi ja kaaliumnitraadi kombinatsioon. Minimaalne, kui palju peate uimastite lisamise vahel ootama, on 5 päeva.
     5. Et hoolitseda iga-aastaste taimede ravimi soovitatakse kasutada enne bootoniseerimisperioodi.
     6. Seda ei soovitata kasutada naatriumisse nii kaaliumi hunlaadi asemel. See maksab odavamalt, kuid ei ole sama kasulik, sest selle koostises on raskmetalle. Stimulaatoril on lubatud kasutada kõigil etappidel seemikud, vaid ainult nendel perioodidel, kui neil ei ole puuvilju.
     7. Humera kaalium võib olla suurepärane teraviljahoidja. Ravim sobib hooldamiseks erinevaid nisu, rukki ja odra.
     8. Nõuetekohaselt lahjendatud lahust võib hoida mis tahes võimsuses, kuid tingimata kaane all ja pimedas kohas. Enam kui 1 kuu peaks minema ladustamise tooriku. Kui on jäänused, on parem valada kanalisatsiooni.

     Kõik Hume'i kaaliumi kohta

     Järgmises videos õpid kõike Hume’i kaaliumi kasulike omaduste ja omaduste kohta.

     Hinnake artiklit
     ( Reitinguid pole veel )
     Lisage kommentaare

     ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: