Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fännivahetus ventilaatoriga on üsna praktiline leiutis. Jahutus- ja valgustusseadmete funktsiooni kombineerimine võitis sellised mudelid kiiresti populaarsuse ja seindlikult sisestatud kaasaegse interjööri.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Iseärasused

Ventilaatoriga ülemmääradel on mitmeid vaieldamatuid eeliseid:

 • Nemad on Säästa ruumi Ruumid ja elektrienergia tõttu asjaolu, et funktsioon kahe sõltumatu seadme täidab ühe seadme. Sellisel juhul töötavad lamp ja ventilaator üksteisest sõltumatult ja ühe lisamine ei too kaasa teise sunniviisilise töö. Elektrienergia tarbimine fänniga võrdub hõõglambi lambi puhul 100 vatti võimsusega.;
 • Sellise lühter ostmine maksab odavamalt, kui ostu fänn ja valgustusseade eraldi. Seade töötab absoluutselt vaikselt, ei muuda ruumi mikrokliimat, kuid ainult ühtlaselt jaotab õhuvoolu;
 • Waddle tüüpi jahutamise tüüp ei põhjusta nohu, Erinevalt kliimaseadmest ja on kõige eelarvevõimalus. Laede mudelid on lubatud kasutada allergiliste tolmureaktsioonide all kannatavate inimeste juuresolekul. Disain ei vaja kallis hooldust, lihtne hooldada ja paigaldada;
 • Suure mudeli vahemikku kättesaadavus Võimaldab valida toote mis tahes interjöörile. Suure piirkonna ruumide jaoks on võimalik paigaldada mitu toodet. Mudel on mugav kasutamiseks terrassidel ja suvel Gazebos, kus kliimaseadme kasutamine on ebapraktiline.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Tehniliselt iseloomustavad mudeleid järgmiselt: Seadme koosneb elektrimootori, korpuse ja pöörleva seadme teradega.

Labade arv on tavaliselt kolm kuni kuus tükki, kuid on olemas mudelid ühe ja isegi kümne teraga. Ventilaatori all on valgustusseade, mis võib olla nii üksildased versioonid ja koosnevad mitmest plaastist või lamblahest.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Ühenduse skeemi teostatakse nii, et ventilaatori ja valgusti juhtmed kuvatakse ühel kahel plokilüliti, kus iga võti vastutab selle funktsiooni eest. Mõned mudelid on varustatud kaugjuhtimispuldiga, mis võimaldab teil seadme kaugjuhtimist juhtida.

Mõnikord kasutab see lühtrist köie või keti katsetamist. Sellistes toodetes on lülitit lüliti paigaldatud juhtumile ja viia see tegevusse, piisab pitsile enne klõpsamist.

Loe edasi  Kõik LED-lindi elektriliste plokkide kohta

Fänniga lühtrid

Mõned tooted on varustatud tagurpidi, millega saate muuta terade pöörlemissuunda ja kiiruseanduri, mis reguleerib pöörete arvu sõltuvalt kindlaksmääratud parameetritest.

Keskkonnasõbralikest materjalidest valmistatud tooted: klaas, metallist, puit, plastikust ja kangast. Mõned mudelid on paigaldatud niisutajad ja õhu ionisaatorid, mis muudavad selle ruumisse mugavamaks.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Sordid

Kinnituse tüübi järgi Laede lühtrile koos ventilaatoriga jagatakse peatatud ja lakke.

Põhimõte Peatatud tüüp Disain on see, et toode on suspendeeritud terasest konksule, mis on usaldusväärselt paigaldatud lakke. Tavaliselt tulevad konksud koos lühter ja arvutada toote suure massiga. Juhtmed ja kinnituselemendid on peidetud dekoratiivkorpusega. Peatatud lühtrid sobivad nii venituslaedele kui ka traditsioonilistele pindadele. Sidetena kasutatakse ainult raskeid struktuure, paindlike elementide kasutamine on vastuvõetamatu.

Lakke lühtrid Paigaldatud kasutades plank, mis on kruvitud ülemmäära ja millele kogu disain toimub. Kinnitusvahendite ja juhtmete elemendid on ülemmäära ja riba vahel ning need ei ole küljelt nähtavad. Lakke lühtrid on ideaalsed madalate tubade jaoks – neil ei ole pikka suspensiooni ja pandud ülemmäära alla.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Pöörlemissuunas on fännid kahte tüüpi.

 1. Terad pööravad päripäeva. Need on kõige eelarvemudelid, nad sageli ei anna täiendavaid funktsioone. Seda tüüpi rotatsiooni tooted sobivad suvel kasutamiseks. Labad on konstrueeritud nii, et süstitud õhk on suunatud ruumi ühtlaselt puhub.
 2. Teisel juhul toimub pöörlemine mõlemas suunas. Sellised mudelid on varustatud tagurpidi, muutes terade pöörlemissuunda, pöörlemiskiiruse reguleerijat ja kaugjuhtimispulti. Nende toodete maksumus on kõrgem, kuid see hüvitatakse laiema ventilaatori funktsionaalsusega. Pööramisrežiim vastupäeva juhend õhk voolab üles.

Selle tõttu tõuseb külm õhk lakke ja nihutab sooja, mis hakkab hajutama ja laskuma mööda seinu põrandale.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Sellise õhu tulemusena muutub toatemperatuur mugav. See ventilaatori võime tasakaalustada toatemperatuuri võimaldab teil kasutada toodet külmas hooajal.

Kuidas valida?

Valides lühtri ventilaatoriga, peate arvestama puhumis- ja valgustusparameetrite pindala.

Loe edasi  Jaapani stiilis lühtrid

Kui lühter on olnud peamise valgusallikana, siis tuleks valida mudelite kogu võimsusega kõikide võimsusega vähemalt 20 vatti ruutmeetri kohta ruutmeetri kohta. Suurete ruumide jaoks sobivad multilapaagustatud mudelid võimalusega paigaldada energiasäästu- või LED-lambid.

Madala soojusülekandelampide kasutamise võimalus on vaja nende süüte vältimiseks mudelite valimisel mudelite valimisel. Kui lühter on mõeldud kasutamiseks täiendava valgustusena või mitmete identsete mudelite seadmise korral piirkonna suureks alaks, võib kõigi laternate koguvõimsus olla võrdne 15 vatti kohta ruutmeetri kohta.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Mudeli valimise oluline kriteerium on ventilaatori labade ulatus. See parameeter sõltub mugavast hotellist instrumendiga sisse lülitatud, samuti esteetiline tooteliik.

Et nõuetekohaselt määrata lõikude läbimõõt, see on vajalik kogupindala ruumi lahutada kogupindala, mis on hõivatud suur mööbel. Ülejäänud väärtus tuleb jagada 2,5-ga. Arvutuste tulemus ja viide terade suuruse valimisel. Suurte ruumide valdkondadega, järgides sama valemit, saate määrata vajaliku arvu lühtrite arvu.

Fänniga lühtrid

Erilist tähelepanu tuleks pöörata peatamise pikkusele. Vahemaa labadest põrandale ei tohiks olla väiksem kui 230 cm. Seetõttu tuleb peatatud struktuure kasutada ainult kõrgruumides ja laevalikud sobib hästi madalate lagedega.

Samuti on vaja arvesse võtta ventilaatori kaugust mööbli, kardinate ja muude lühtrite tükkideks: nad peaksid üksteisest eemaldama selliselt, et vastastikuse puudutusega täielikult kõrvaldada.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Täiendavate funktsioonide olemasolu mitmevärvilise taustvalgustuse, tagurpidi, kiiruse regulaator ja kaugjuhtimispuldi kujul valib ostja iseseisvalt sõltuvalt toote väärtusest mugav.

Ionisaatoriga varustatud lühtrid ja õhu niisutaja on palju kallimad kui traditsioonilised mudelid.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Mudeli valimisel on vaja arvesse võtta ruumi stilistika. Suur hulk tooteid võimaldab teil valida toote ja klassikalise ja kaasaegse interjööri.

Paineeritud tooted, kus kullatud harmooniliselt sobivad barokk- ja rokokoo stiilidesse ja klaasielementide ja kroomi metalli konstruktsioonid vaadeldavad suurepäraselt minimalismi ja kõrgtehnoloogia. Maameeste ja etniliste stiilide puhul sobivad mudelid puidust elementide kasutamiseks ja laste ideaalse valiku jaoks on vapustava helikopteri kujul valmistatud lühtrid.

Loe edasi  Citilux lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Arvamused

Fan lühtrid kasutavad hästi teenitud nõudlust ja neil on palju positiivset tagasisidet.

Tarbijad märgivad järgmisi toodete eeliseid:

 • Võimalus samaaegse valgustuse ja ventilatsiooniruumi ilma toatemperatuuri alandamiseta. See väldib keha hüpotermiteerimist, mis on eriti väärtuslik laste tubades.
 • Silent Fan Operation võimaldab teil paigaldada sellised mudelid magamistoas ja lõõgastumisruumides. Lõhnade ja intensiivse õhuringluse kiire eemaldamine muudab mudelite jaoks vajalikud mudelid. Võimalus paigaldada terrassid, verandad ja arbors võimaldab teil mugavalt üle kanda suveküte;

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

 • Mõnede mudelite kaugjuhtimispuldi võimalus muudab mugavate ja mugavate toodete toimimise. Täiendavate funktsioonide olemasolu õhu niisutamiseks ja ioniseerimiseks kõrvaldab vajadust osta individuaalseid vahendeid. Lai valik disaini ja värve paljude erinevate kujunduste ja värvidega võimaldab teil valida toote mis tahes interjöörile;
 • Erinevalt välimudelitele on lae ventilaator väljaspool koduloomade ja laste leidmise tsooni, mis kõrvaldab täielikult vigastuste ohtu või kukkuda välismaistest esemetest ketramiseks;
 • Tooted laias hinnalangus võimaldab osta tooteid nagu lisatasu klass ja täiesti eelarve valikud. CHADELIERi maksumus ventilaatoriga varieerub keskmiselt 6 kuni 40 tuhat rubla. Mudelid ei vaja kallis hooldust ja kergesti hooldatavat hooldust.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Miinused Seal on palju tootekaalust, võimatus kasutada lühtrid toas kõrge niiskuse ja kõrge maksumuse mõned mudelid.

Samuti juhtis tähelepanu heli resonantsi olemasolule, kui ventilaator on lubatud peatatud ülemmäärade lustrite puhul.

Rösti vältimiseks on vaja jätta vahe Web Lagi ja lühter kinnitamise väliste elementide vahel.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Koht interjööri

Mugavus, funktsionaalsus ja mitmekülgsus ehituse selgitada kõrge huvi sellise lühter. Selliseid tooteid võib leida elu- ja büroopindade, toitlustusettevõtete ja lasteasutuste. Mudelid on täiesti valgustatud ja värskendades ruumi, sobib harmooniliselt interjööri ja teenindab disaini väärilise kaunistamise.

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Fänniga lühtrid

Selle kohta, kuidas paigaldada fänn ventilaatoriga, vaadake järgmist videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: