Kuidas isoleerida sisselaskeava?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Külma ilmaga saabumisega omanikest, kellel on usaldusväärsed sisendmetallksed, ilmub ülemaailmne probleem. Ukse ilmumine süveneb – Ilmub see, hoarflash, jääl sisemise pinnaga. Muudatused eluruumide atmosfääris. Kui isoleerite esiukse, siis kõik seda saab vältida. Võite selle ülesande ise lahendada ilma spetsialistide meelitamiseta.

Materjalid ja tööriistad

Kaasaegsed materjalid võimaldavad koju külma eest kaitstult.

Metallkonstruktsioonide isolatsiooni kasutamiseks:

 • Vahtpolürool;
 • polüstüreen;
 • mineraalvill;
 • Polüuretaanvaht;
 • Foolium ison, vaht;
 • Pitser.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Lisaks isolatsioonile on vaja lisaks manuaalse torustiku tööriista:

 • rulett, pliiats;
 • kruvikeeraja, kruvikeeraja;
 • Puur metallist puuridega;
 • käärid või teravad nuga;
 • õmmeldud, hacksaw, electrolovik;
 • Liivapaber, Scotch;
 • Liim (vedelküüned), kruvid – isekopeerib kruvid;
 • atsetoon või alkohol.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Dekoratiivsed materjalid:

 • MDF – dekoratiivsed paneelid või plaadid;
 • Dekoratiivfilm, millel on muster, mis kordab puidu tekstuuri;
 • värvid ja lakid;
 • dermatiin, imiteeriv nahk.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Te ei saa ohutuse tehnikat tähelepanuta jätta.

Lukksepa tegemisel on oluline:

 • Polümeerkindad kindad;
 • Prillid, et kaitsta silmi mehaaniliste osakeste, fragmentide eest;
 • Respiratorit hingamisteede kaitsmiseks.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Mis isolatsioon on parem?

Ohutuse soojuse oma kodus sõltub kvaliteedi soojusisolatsioonimaterjali. Kui see valitakse, on oluline võtta arvesse metallist uksed ja asukoha asukoha.

Vahtürool Vahtu (gaasi täitmine) polümeerid. Üks odavaimaid materjale. Tal on suurepärased soojusisolatsiooniomadused, ei karda niiskust ja salvestab vormi. Polüfoam hoiab korteri uksel hästi sooja. Eramaja, ta ei ole piisavalt usaldusväärne, kuid kui see on täiendatud paigaldusvaht ja foolium isoleerida, ta teenida juba aastaid. Tulekahju korral on inimeste tervisele kahjulikud keemilised ühendid.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Hea heliisolatsiooni puhul on kolm sentimeetrit paksust piisavalt plaate.

Polüstüreeni vaht – polüstüreenist ja teistest stüreen-kopolümeeridest saadud materjal. Kallim kui vaht. Niiskusekindla isolatsioon, millel on soojusisolatsioon ja heliisolatsiooniomadused. Tihedam vahtplast, kulumiskindel, tervisele ohutu. Seal on tulekindlate muudatuste.

Polüstüreen – stüreeni polümerisatsiooni poolt saadud materjal. Sellel on dielektrilised omadused, kõva, on kõrge soojusisolatsiooni omadused, niiskusekindlad.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Eespool loetletud materjalide sobib ideaalselt privaatmaja sisendkuukse isolatsioonina, riigi maja. Nad pakuvad oluliselt kaitset niiskuse ja külma eest.

Mineraalvill – anorgaaniline kiuline materjal. Tõhus kui isolatsioon. Samas hinnakategoorias kui vaht. Sõltuvalt kiududest jaguneb see rühmadeks: klaasvill, räbu ja kivi (basalt). See on valmistatud looduslikest mittepõlevatest materjalidest, keskkonnasõbralikust. Müüakse rullide või plaatide kujul. Kui seda kasutatakse ukse isoleerimiseks eramaja, on vaja veekindlat materjali.

Loe edasi  Traadiga ukse kõnesid: tüübid ja määrused

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Polüurene loll – materjal, mis viitab gaasiga täidetud polümeeridele. See rühm sisaldab: vahtkummist, valmis soojusisolatsioonipaneelid, paigaldusvaht. Porolonil on hea soojusisolatsioon ja heliisolatsiooni omadused. Põlemisel on väga mürgine, viitab tugevalt põlevatele ainetele. Erandiks on vahtkummi eriotstarbeline CMHR. See eristub erilist elastsust ja tuleohutust.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Foolium ison, penofoli – keskkonnasõbralik materjal. Selle valmistamise protsessis kasutatakse fooliumi ja vahutatud polüetüleeni. See on kaasaegne, populaarne, majanduslik, kulumiskindel, niiskusekindla isolatsioon. Tal on suurepärased heliproof omadused.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Soojusisolatsiooni ukse raami oma kätega

Sest kõrgekvaliteedilise isolatsiooni sissepääsu uks, on oluline teostada vajalikku tööd isolatsiooni kasti. See juhtub, et töötajad, kes kiirustavad ukse paigaldada, jätke märgatavad lüngad ukseava kasti ja külgede vahel. Kui hakkate oma ukse üles soojenema, peate täitma kõik paigaldusvahu pilud. Pärast seda, kui see külmub, tuleb kõik avastavad osad puhastada. Liigendid, et kinnitada ja tellida.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Pärast seda on vaja kõrvaldada võimalikud lüngad metallist ukse ja kasti vahel. Selleks ostame lindi silikoontihendi (võib olla vaht). Uksekasti uksed protsessi alkoholi või atsetooni ümbermõõt. Nendes kohtades, kus nad kokku puutuvad, liimime pitseri. Selleks, et kleepuda täpselt nurkades, võtame välja kahe hermeetiku, teravate nuga või kääride lindid 45 kraadi nurga all, eemaldage lõigatud osad ja tihendite servad on tihedalt pressitud nurk. Kontrollige ukseava mustaks.

Raudmudeli etapid

Vana ukse lõikamise ajal toimuva tegevuse järjestus sõltub selle konstruktsioonist. Kui disain on kaasaegsemad ja metallpaneelid on kinnitatud aluskruvidega, viiakse isolatsioon läbi sisemiselt. Sisemise soojenemise alustamine eemaldage metallistruktuur tööpinnale. Me keerake kruvid lahti ja eemaldame metallpaneeli (nii et kruvid on hästi lahti keeratud, määrige neid masinaõliga). Roulette Eemaldage ukse sisemiste rakkude mõõtmed.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Mõõta isolatsioonimaterjali hoolikalt ja katkesta. Kindlasti lõigake koha ukse luku all ja silmad. Vanade uksed, vaht või fooliumi kivivill on tähelepanuväärselt sobivad. Me töötleme vana disaini sisepinda liimiga (vedelküüned) ja liimida valmistatud isolatsioon. Kui teenindusalud jäävad vana ukse ja isolatsiooni vahel, täitke nende paigaldusvaht. On vaja töötada hoolikalt, pigistades paigaldusvahtu väikestele osadele. Oluline on järgida, nii et see ei saaks lahinguluku mehhanismi. Täiendava heliisolatsiooni jaoks isolatsiooni ja metallplaadi vahel käivitame fooliumotsalli. Sulgege metallist veebi disain ja keerake kruvid.

Loe edasi  Uksed "Volkhovets": Kuidas valida?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kui vana uks on valmistatud keevitamisega metallpaneelide kinnitamisega, jätkake vana ukse soojenemist, välise meetodi rakendamist. Puidust baaride valmistamine 20 (30) x20 mm. Me mõõdame parameetreid ja lõigata rööpaid nõutava pikkusega. Drill-abi abil teeme me metallist furvaase tulevase paigaldamise augud. Me kogume sihtasutuse kogutud puidust baarid ja kinnitatud enesejoonis metallplaadile.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Määratletud suuruste isolatsiooni ettevalmistamine. Me paisume ja liimime isolatsiooni rööbaste vahele. Fix MDF paneel või plaat kruvid. Lisaks saab heliisolatsiooni väljaspool või sees, saate hakkama ukse dermatitini. Selleks kinnitage dermatiini ja sulgude kinnitamine. Määrige liimiga (vedelküüned), vooder ja painutamine dermatina ja tihedalt vajutage metallist cautvase. See töö on hoolikalt. Viimases etapis installige ukselukud, nupud, silmad. Tagastage valmis uks kohale.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kui ühekihilise metallist uks on kärbitud, on vaja mõõta rakke jäikuse ribide vahel. Lõika sisemise materjali määratud suurusega. Liimsustage isolatsiooni süvendisse. Slots ja väikesed lüngad kõrvaldades paigaldusvahu abil. MDF-paneeli kaunistamine.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Parandada Hiina toodete omadusi

Hiina tootmise uks on tahtmatu disain. Tema isolatsiooni jaoks eemaldage uks, panna horisontaalselt. Eemaldage käepidemed, silmad, lossid. Siis hakkage raam ja ribid jäikuse nii sisemise ja väljaspool. Seetõttu me valime puidust tala paksusega 20 x 20 mm või rohkem (tõrjuma paksus isolatsiooni materjali). Soovi korral saate metallist aluse keevitada, kinnitada see iseseisvate tüvedega või ukse uksele keevitada, liigeste liigesed täidetakse kinnitusvahuga.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Järgmine samm – isolatsioon. Kui kiudmaterjalid on valitud (mineraalvill, kivivill), levitage veekindlat materjali rohkem kui aluse õõnsus, umbes 200 mm, kinnitage liim (vedelate küüned) ja ilmastikukindel villa, eelnevalt lõigatud veidi suurem veebi suurus kui baarakkude suurus ja katta teine ​​veekindla materjali kiht. Filmi servad tihedalt teisendavad ülemise kihi ja kinnitage skotch.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Isolatsioonikate fooliumiga või fooliumiga fooliumiga küljega ruumi. Nii parandage heliisolatsiooniukseid. Polüfoam, polüstüreeni vaht, polüstüreen, veekindluse follitud isoleerimine ei ole vaja, sest neil on veekindlad omadused. Järgmisena mõõtme vahemaa ribide vahel ribide vahel, me lõigasime veidi suurema isolatsiooni kui vaja, et vältida süvendi moodustumist isolatsiooni ja ukse aluse vahel. Me liimida isolatsiooni õõnsuse liimi (vedelküüned).

Loe edasi  Kuidas parandada lossi eesmise rauauksel?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kinnitatud aluse pinnale, mis küsib liigeste liigendite paigalduvaht. Järgmine samm on kaunistada MDF-i paneeli või alternatiivse materjali kujundusleht. Oluline on meeles pidada, et dekoratiivne paneel peab olema alt üles kinnitatud. Parandage lukud, silmad ja käepidemed, riputage uks. Nüüd säilitab uks kodus soojuse ja kaitseb ka müra eest.

Ilma demonteerita

Soojenemine ilma demonteerimiseta toodetakse kolmel viisil. Esimene sobib metallist uksed eemaldatavate paneelidega. Selleks, keerake kruvid, alustades alumisest, liigub ülespoole. Keerake lahti mitte kõik kruvid, pange metallist ukse seista. Edendage liimiga töödeldud isolatsiooni õrnalt (vedelküüned), kinnitage. Selle meetodi jaoks sobib foolium isoleeri. Keerake kruvid. Uks on valmis.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Teine meetod sobib tahkete metalliste uste jaoks. Avade peale, eelnevalt veendunud, et ei ole enam auke ja lünki. Me võtame igasuguse mureväärse isolatsiooni (mittepõlev massivill, granuleeritud vaht, vermikuliit, saepuru). Magama see aukudesse, koputades ukse, et saavutada õõnsuse täielik täitmine. See meetod ei sobi Battle Lukud uste jaoks absoluutselt. Pärast aukude täitmist paneme pistikud.

Kolmas meetod on väline isolatsioon. Järgige täielikult välise meetodi kinnitamise järk-järgult. Sa võid kleepida isolatsiooni ukse sisepinnale.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Ilusad ideed

Välimus sissepääsuuks alati rõhutab omaniku staatuse. Seetõttu on eramaja, nõuded eriti kõrged. Oluline on hoolitseda väärilise pildi eest. Metal Uste turg on küllastunud mitmesuguste toodetega. Mul on hea meel ja asjaolu, et uksed saab tellida isikliku projekti poolt.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Ja veel, kui tore töötada disaini enda juures! Pakume mitmeid ideid metallist uste kaunistamiseks oma kätega. Disain ukse korteri on huvitatud asjaolust, et väljastpoolt saab kaunistada, et mitte meelitada kellegi teise tähelepanu. Lihtsaim, taskukohane viis on metallist ukse disain heledate liitmikega. Väljaspool saate lisada uusi numbreid, panna stiliseeritud käepidemed, silmused, lukud.

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Kuidas isoleerida sisselaskeava ukse?

Neile, kes eelistavad looduslikke materjale, soovitame soovitada MDF-paneelide ukse sisemist külge kinnitamist või lihtsaid puidust liistud. Privaatmaja metallist ukse kujundamine ja värvus ning vorm sõltub sellest, millist stiili maja või suvila ehitatakse. Fittingsi jaoks Võite kasutada sepistatud osad, kasutage värvitud klaasiakende, klaasist pritsmeid. Ja selle asemel, et kaasaegse kõne, saate riputada käepideme-kott, gong.

Allolev video aitab teil iseseisvalt läbi viia sissepääsuukse isolatsiooni.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: