Köögivalamu paigaldamise tĂŒĂŒp

Valamu on ĂŒks peamisi köögimuresid. Kuidas paigaldada esteetiliselt meeldiv, kasutajasĂ”bralik ja hĂŒgieeniline valamu.

Valamu tĂŒĂŒbid vastavalt paigaldusmeetodile

Sisseehitatud ( modulaarne ). Paigaldatakse vabalt seisvale kapile vĂ”i sahtlile. Paigaldamine spetsiaalse paigalduskomplekti abil on ĂŒsna lihtne ja seda saab soovi korral ise teha. Seda tĂŒĂŒpi valamu peetakse nĂŒĂŒdseks iganenud ja seda kasutatakse harva: kas rĂ”hutatult traditsioonilise köögisisustuse loomiseks vĂ”i tĂ€iustatud variatsioonides.Nende hulgas:

  • valamud, millel on ĂŒhes tĂŒkis eelviimistlus, mis takistab vee ĂŒlevoolu ĂŒle valamu serva;
  • laia vĂ”i kitsa kraanikausi tiibadega valamud ( miinus vee sattumine valamu ja kapi vĂ”i sahtli vahelisse vahekaugusesse ).

( sisseehitatud ja integreeritud ) valamud. MĂ”lemad lahendused on kaasaegsetes köökides populaarsed, kuid mĂ”lemal on oma eripĂ€ra, mis tuleneb nende paigaldusviisist. Integreeritud valamud on tĂ€ielikult kombineeritud tööpinnaga- on sisuliselt sĂŒvistatud disainiga valamu vĂ”i pigem selle variatsioon. Valamu ja valamuid nimetatakse ka "tĂ€ielikult sisseehitatud".

Sisseehitatud vs integreeritud

Sisseehitatud valamute eriomadused. Osta valamu-purgi sees nutikas lahendus: seda on lihtne paigaldada ja see integreerub hĂ”lpsasti ĂŒldisesse tööpinnale. kvaliteetne töötlus ei ole vĂ€ga oluline: paigaldamise ajal katab serva valamu serva ja muutub seega nĂ€htamatuks. Liited on tihendatud teibi ja silikoontihendiga. Enne sĂŒvistatava valamu ostmist pöörake tĂ€helepanu selle profileeritud servale. See vĂ”ib olla kas 5-10 mm vĂ€ljaulatuv vĂ”i lame. Teine variant on esteetiliselt meeldivam ja funktsionaalsem. Neid valamuid nimetatakse lamedaks sisseehitatud valamuteks ja need paigaldatakse tööpinnaga ĂŒhe tasapinnani.

Pildil: K-6498 Kohler valamu.

Teine variant on muidugi esteetiliselt meeldivam ja funktsionaalsem. Kui loed kommentaare valamute kohta, on ilmselge, et see tĂŒĂŒp on saavutanud erilise populaarsuse. Selle pĂ”hjuseks on see, et integreeritud valamu tĂ€iesti lame serv erineb mĂ€rgatavalt sokli sisseehitatud servaga valamu servast, mis vĂ”imaldab seda paigaldada tööpinnaga ĂŒhe tasapinna vĂ”i vahetult selle alla. Viimane paigaldustĂŒĂŒp – teki all – eriti ergonoomiline ja laia valiku erineva sĂŒgavuse ja kujuga kaussidega. Need nĂ€evad eriti atraktiivsed vĂ€lja, kui neid kombineerida looduskivist vĂ”i komposiitidest töötasapindadega. Esteetilisema vĂ€ljanĂ€gemise ja mugavuse eest tuleb maksta pisut tĂŒlikama paigaldusega. Usaldage see spetsialistile.

Loe edasi  Segisti kraan: mis see on?

Integreeritud valamu paigaldamiseks on vaja:

  • TĂ€iesti sirge tööpinna serv, eriti kui tööpind on valmistatud looduslikust vĂ”i sĂŒnteetilisest kivist;
  • puuduvad lĂŒngad ja ebakorrapĂ€rasused;
  • tĂ€ielikult suletud.

valamu valimine

Apell valamu PD862IKITV / PD862IKITS / PD862IKITW kollektsioonist Sinphonia BLANCO ZIA 9 E valamu Blanco Zia kollektsioonist Valamu K-6589-U Kohleri Northland kollektsioonist

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: