Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Termin “sünteetika” kasutatakse kontekstis kirjeldavate lisaseadmete une, mitte igaüks meist ei käsitle positiivseid. Ja isegi asjaolu, et padjade loomulik sisu põhjustab sageli allergiatest ja kahetsusväärse naabruskonnaga kodust tolmu puugiga, vähesed inimesed segadusse. Tänu harjumusele omandame kodutekstiilid, millel on märk – 100% looduslik toode, kuigi see peab ülema.

See on häbi, kui odavamate kunstlike materjalide keeldumise põhjuseks kallimale loomulikule loomulikule loomulikuks kasuks on ainult oma kallutatud suhtumine kõik “ebarealistlikud” tervisele kahjulikud. Viimane sünteetiliste täiteainete genereerimine on korduvalt tõendanud, et see ei saa mitte ainult täielikult asendada villa, sulgede või kohevaks, vaid paljude näitajate ületamiseks.

Üks neist materjalidest on sünteetiline rongkäik – sünteetilise löömise täiustatud versioon.

Me arutame rohkem süntetooni padjad, teada, kuidas nende eest hoolitseda ja analüüsida tagasiside tagasiside tagasisidet.

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Materjali kohta

Sintepon on uue põlvkonna sünteetiliste materjalide esimene ja kõige levinum esindaja. See on mahukas mittekoodatud küsimus, mille tootmine õõnes polüesterkiud tulevad, kinnitatakse termilise meetodiga. Seejärel töödeldakse fibrous lõuendit silikoon- ja antibakteriaalsete kompositsioonidega, et parandada toote jõudlust.

Sünteetilised padjad

Kahju ja kasu

Kõrge elukiiruse tingimustes omandab meid ümbritsevate asjade mugavus ja praktilisus erilise väärtuse. Sünteetilise täiteaine padjad vastavad täielikult loetletud omadustele.

Positiivsed tunnused

Sünteeside padjade positiivsed aspektid:

 • Hüpoallergeeniline. Polüesterkiududest valmistatud tooted on täielik puudumine toitainete söötme, mis meelitab patogeenseid mikroorganisme, putridi seente, hallituse ja naha parasiitide. See vähendab soovimatute reaktsioonide tekkimise riski ülemiste hingamisteede haiguste sümptomite sümptomite sümptomite ägenemine.
 • Hügieeniline. UNRERATSEXITUMITUS Sünteesi võõrad ja tolmu võimaldab teil säilitada puhtuse voodi.
 • Keskkonnasäästlik. Tootmisprotsessis, mürgiste liimikompositsioonide kasutamine. Termopolümeeri tehnoloogia, mis täidab kiud edukalt sertifitseerimist.
 • Elastne. Suurenenud elastsus – mis tahes sünteetilise täiteaine eristusvõime, sünteetiline rongkäik ei ole erand. Ta kevastab hästi ja ei ohusta aktiivse töö tõttu vormi kadumist.
 • Niiskusekindlus. Silikoonitud kiud on mõeldud mitmeks pesemiseks ja pärast kokkupuudet veega, originaal omadused säilitavad. Silicone piirab niiskuse juurdepääsu sees kiud, mis kiirendab aurustamist vedeliku pärast pesemist.
Loe edasi  Vali voodipesu "Provence" stiilis

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

 • Läbilaskv. Õõnesse struktuuriga kiud pakuvad takistamatult õhuringlust. Kui padi “hingab”, siis kiirem aurustub niiskust, ei muutu tolmu kogujaks ja takistab välismaiste lõhnade viivitust.
 • Kas teil on võime termoregulatsiooni. Õhukiud korrigeeritakse olemasoleva temperatuuri režiimi all. Sõltumata aastaajast pakuvad nad magama ajal mugava temperatuuri: talvine soojendamisel ja suvel, vastupidi, välistavad ülekuumenemise.
 • Volumenny, kuid see on vähe kaaluma. Näiteks toote laius 60×60 cm on mass ainult 0.5 kg.
 • Kasutamata kasusaav. NsOstkompa sinepon ei karda vett, selle tooteid on lubatud masina pesumasin.
 • Odav hind. Ja mitte ainult võrreldes analoogidega, millel on loomulik täitematerjal, vaid ka teiste süntepsi liikide toodetega – Synthephaha (Comfort), Hollofiber ja Ecofayber.

Lisaks valgus- ja õhutarvikud on teedel hädavajalikud. Minimaalne kaal muudab need ideaalseks kaaslaseks reisile, võimaldades teil mitte loobuda tavalisest tasemest. Võrdluseks: puuvilla padi kaaluvad kaks korda rohkem.

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Sünteetilise täiteaine padi tulevad mugav ja need, kes öösel öösel töötavad. Sellistes tingimustes on une kvaliteet eriti oluline, kuigi. Lühikese perioodi jooksul peaks keha taastama ja saama tugevuse ja ilma kaelalihase lõõgastamisega seda tegemata.

Negatiivsed küljed

Impressiivse eeliste nimekirja taustal on Sinteponian täitmise miinimumid palju vähem. Kõige tavalisemad argumendid SingleTegone padjade ostmise vastu:

 • Tooted on ülemäära pehmed ja seetõttu ei saa kõnealune säästev toetus emakakaela seljaaju veerule.
 • Provocate valu sündroomi süvenemine osteokondroosi ajal, interreerivketaste ja interreerivatüvelite väljaulatuvatel kohalolekul vastavalt ülaltoodud põhjusele.
 • Nad on lühiajalised. Synthetone padjad kipuvad langema ja kaotama esialgse atraktiivsuse aasta pärast operatsiooni, mis nõuab asendamist uue. Mis ei ole eelarve jaoks kriitiline, sest nende hind on rohkem kui kättesaadav.
 • Täiteaine elektrifitseeritakse. Probleem on lahendatud pesemisega antistaatiliste ainete kasutamisega ja vähendab loodusliku materjali kate staatilist toimet.
 • Kahjuks: Paljude inimeste jaoks on sünteetilised sünteetilised rafineerimisega sünonüümid, mis tähendab võimaliku terviseohu allikat.
Loe edasi  Kaasatud tekid vastsündinutele

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Hooldus

Hoolimata asjaolust, et singikangi padjade eeliste hulgas on hoolduse lihtsus, on mitmeid eeskirju, mis tuleks pidada.

TÄHTIS:

 • Igal hommikul peksid ja pöörake voodipesu enneaegse täitematerjali dumpingu vältimiseks.
 • Hommikul, aeg oodata tekkide tekk ja padjad, mille järel see on juba alustades magamistoa puhastamiseks.
 • Kontrollige niiskust toas, norm on kuni 65%.
 • Peske padjad, võttes arvesse tootja soovitusi.

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Pesemine

Pesemise planeerimine, kontrollige kõigepealt toodet, pannes raamatut sellele. Kiire pinna joondamine – hea omadus: edasist kasutamist saab jätkata padja. Ülejäänud demerican tunnistab selle omaduste sünteesi kadumist, mistõttu ei ole pesemisel mõtet mõtet.

Niisiis, pidage meeles, et:

 • See on lubatud juhtida käsitsi / masinapesu, sagedust – maksimaalselt kolm korda aastas.
 • Leotamine – ebasoovitav.
 • Pesemisel peab vesi olema temperatuur kuni 40 ° C.
 • Masina masina kasutamine on lubatud ainult antud programmi “delikaatne režiim”.
 • Ideaaljuhul on pesumasina laadimine läbi poole. Kui see on võimatu, siis vähemalt kaks kolmandikku kogu tanki võimsusest.
 • Oluline on toote hoolikalt panna vähemalt 3 korda. See tuleb teha õõneskiudude struktuuri omaduste tõttu.
 • Parimad pesuvahendid – mitte agressiivne ja vedelik. Nende hulka kuuluvad geelid õrn toime, õrnadhoidjad ilma kloori ja valgendavate aktiivsete komponentideta, mis hävitavad kiudude struktuuri.
 • Saate vajutada toodet 400-600 pööret, kuid see on võimatu kuivatada pesumasinas -.
 • Selle kuivatamiseks asetatakse see horisontaalsele alusele puhastatud kohas ja pöörake regulaarselt, piitsutades ja tagades ühtlase kuivatamise.

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Kuivatatud padi peab olema loksutades kiudude sees. Alternatiivne hooldusvõimalus – keemilise puhastusteenused, mis on kallimad, kuid kvaliteedi tagamisega.

Kuidas võita padi sünteetilt?

Sünteetilise viletsusega lisavarustuse loomiseks valitakse pesemise tõttu üks viis:

 1. Niiskes olekus töödeldakse seda tolmuimejaga, püüdes hoolikalt liigutada täiteaine tükkide tükeldamist soovitud kohtadesse, kus neid levitatakse õhuvoolu mõjul.
 2. Levitage toodet range massi ja laine käsitsi: järk-järgult ja väikesed fragmendid. Siis padi on täidetud. See on äärmuslik valik.
Loe edasi  Kuidas õmmelda voodipesu?

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Selleks, et võita sünteetilise padi, mis on lihtsalt pikaajalise kasutamise tulemusena kuhjatakse, peate selle külgedelt üles ületama ja sirgendama, sest kui rebimine täidis.

Kuidas valida?

Uneta aksessuaaride pealevõtmine, ärge kõhelge oma lemmikmudeli testimist, kõndides selle tagamiseks veenduge, et kõrgus, kevade aste ja kuju see sobib. Padja kõrgus on 5 kuni 15 cm. Tänu valesti valitud parameetri hommikul võivad peavalu tekkida, normaalne verevarustus kudedele on häiritud ja emakakaela lülisamba lihased.

Ideaalne valik peetakse siis, kui toode langeb kokku kasutaja õla laiusega.

Sünteetilised padjad

Pöörake tähelepanu kolmele punktile:

 • Kvaliteetne õmblemine. Kvaliteetsed õmblused on isegi pidev rida, mis koosnevad väikestest ja sagedastest õmblustest: nii et täitmine ei kroonita väljapoole. Materjali pistikud ei ole lubatud. Kui te kergelt tõmmata koha ümber õmbluse, siis see peaks jääma nii palju.
 • Tšehhi materjal. Kaaluste valmistamine on valdavalt kvaliteetne puuvill. Optimaalne valik: padi kaanega tõmblukuga lukustusega, mis lihtsustab kuivatamise ülesandeid, puhastamist, täitematerjali asendamist.
 • Ei ole ebameeldivat lõhna – See on kõigi sünteetiliste täiteainete eeltingimus. Kuna iga tootja ei viita kunagi oma kaupade kvaliteedile, kasutatakse kahjulike materjalide kasutamist tootmise ajal. Terava lõhna olemasolu näitab madala kvaliteediga toorainete kasutamist.

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Ja viimane. On võimalik, et une uue padjaga kaasneb teatud aja jooksul teatud ebamugavustunne. Ärge kiirustage järeldusi toote sobitavuse kohta. Keha tuleb kohandada ja uute tingimustes magada. Tavaliselt kulub paar ööd.

Sünteetilised padjad

Arvamused

Analüüs kommentaare näitas, et sünteetiline torude padi on ideaalne valik neile, kes eelistavad magada maos. See kasutajate kategooria on peamiselt rahul oma omandamisega. Puuduvad erilised kaebused ja ostjad, kelle jaoks mugav uni on pehme padja unistus, nii et nad olid sihipäraselt valitud pehmemaks.

Eelistest kõige sagedamini täheldati vaevavabadust ja odavaid kulusid. Viimane, vastavalt enamusele hüvitab asjaolu, et tooteid tuleb muuta nende lühiaelu.

Sünteetilised padjad

Sünteetilised padjad

Süntetooni padja saab õmmelda oma kätega. Kuidas seda teha, vaata järgmist videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: