Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Reeglina püüavad noored vanemad oma lapsele kõige paremini anda. Ettevalmistused lapse välimusele valguses, nad teevad remonti, valige hoolikalt jalutuskäru, võrevoodi, toitmise toit ja palju muud. Ühes sõna, kõike nii, et crumb on mugav ja hubane.

Tervislik täispuhkus on lapse režiimi üks tähtsamaid komponente esimestel eluaastatel. Ta vajab beebi kasvada ja harmooniliselt arendada, olge aktiivne ja iga päev uute avastuste tegemiseks. Lapse lapse kvaliteet mõjutab toatemperatuurist palju tegureid ja lõpetades korralikult valitud madratsi ja voodipesu.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Miks on oluline valida õige suurus?

Üks komponentide suuremat tähelepanu on õige valik tekk.

See peab vastama järgmistele nõuetele:

 • Kõrge soojusjuhtivus (kiiresti soojenemine lapse keha, kuid ei ülekuumenemist, pakkudes paremale soojusvahetusele);
 • “Hingake”, selle mõiste all tähendab tekkide võimet õhku läbida;
 • toota niiskust, tõmmates selle lapse kehast eemale (hügroskoopsus);
 • Hüpollergilised omadused.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

On oluline, et toode oleks lihtne pesta, mitte deformeerida protsessis (sest beebi asjad peavad eriti sageli pesema), kiiresti kuivatatud ja ei vaja täiendavat hooldust.

See on väga oluline, et korrektselt kiirendada suurust tekke poiss, mis on mugav kasutada mitte ainult laps, vaid ka tema ema. Ülevoolav tekk võib olla raske lapse õrna keha jaoks, võtke võrevoodi palju ruumi, piirake liikumisi. Liiga väike valik võib olla ka päris mugav. Lapse täielikku katta on raske täielikult katta külma õhu juurdepääsu blokeerimist ja laps saab vähimatki liikumist avada. Allpool on spetsialistide soovitused laste tekitamise valimisel.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Standardmõõtmed

Voodipesu tootjad püüavad järgida teatud standardeid toodete suuruse määramisel. Need numbrilised parameetrid on optimaalsed, mugavuse ja praktilisuse osas töötamise ajal. Reeglina vastavad tekide mõõtmed toodetud voodipesu standarditele.

Järgnevalt on tabel voodipesu tabelis:

Üldiselt aktsepteeritud nimetus

Lehed lehed, vt

Dutette’i mõõtmed, cm

Suurus padjakaasid, cm

Euro

200×240

240×280

200×220

225×245

50×70, 70×70

Topelt-

175×210

240×260

180×210

200×220

50×70, 60×60, 70×70

Perekond

180×200

260×260

150×210

50×70, 70×70

Üldkulud

150×200

230×250

145×210

160×220

50×70, 70×70

Lapsik

100×140

120×160

100×140

120×150

40×60

Vastsündinute jaoks

110×140

150×120

100×135

150×110

35×45, 40×60

Mõõtmed laste tekk

Tuleb märkida, et standard ei tähenda laia valikut beebi voodipesu suurusi, kuid kaupluste riiulite valikute valik osutub palju rohkem. See on väga oluline, kui valides voodipesu, et pöörata tähelepanu asjaolule, et suleteki katte mõõtmed vastavad täpselt tekkide suurusele. Kui suletekk kate on liiga suur, siis tekk saadakse pidevalt alla. Veelgi enam, tekke kasutamine, mis ei vasta suleteki kaane suurusele. Laps saab segi ajada sellise duveti kate ja hirmutada või isegi lämmatada.

Loe edasi  Kuidas õmmelda beebi voodipesu?

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Turul saate kohtuda lastekomplektidega, mis sisaldavad kohe mitte ainult voodipesu, vaid ka tekk. Selle valiku valik on kõige lihtsam, sest see tagab suuruste täieliku vastavuse. Siiski tuleb meeles pidada, et lapse voodipesu nõuab sagedast pesemist, nii et see peab veel valima täiendava seadistuse.

Hea väljapääs ostab kvaliteetse mugavuse kõrge kvaliteediga tekk ja voodipesu komplekti tellimiseks või iseseisvalt. See väldib sobivate suuruste leidmisega seotud probleeme. Ja sõltumatu õmblusega saate ka märkimisväärseid kokkuhoidu. Noorte vanematel on sageli soov valida kõigepealt ilusa voodipesu ja alles siis kiirenemist. Eksperdid soovitavad siiski pöörata rohkem tähelepanu mugava ja praktilise tekile valikule.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Ekstrakti tekk

Praeguseks tootjad pakuvad suur hulk tekid ja ümbrikud ekstrakti rasedus- ja sünnitushaigla. Reeglina peamine aspekt valides vanemate sellise lisaseadme on selle disain. Tavaliselt on ilusad ümbrikud üsna kallid ja ebapraktilised.

Mõõtmed laste tekk

Saab asendada nende tavapärase tekiga. Õed rasedus- ja sünnituse haiglas aitavad kindlasti kaunilt blokeeriva lapse ja tulevikus saab seda kõike jalutuskäru. Sel juhul on parem osta ruutversioon mõõtmetega 90×90 või 100×100 cm. Lisaks jätkab selline tekk jätkuvalt mugav soe vaip paneb lapsele, kui ta hakkab püüdma indekseerida.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Toote tüübi ja paksuse valimisel on vaja arvesse võtta aasta ja ilmastikutingimuste aega, mille jaoks pidulik sündmus ja lapse esimese 3-4-kuuline elu. Väikesed lapsed kasvavad üsna kiiresti, nii et ärge otsige kallis eksklusiivset versiooni, see on piisav, et olla õigesti valitud suurused ja kvaliteetne täiteaine.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Veelgi enam, ümbriku tekk võib õmmelda oma kätega. Ja mis võiks olla parem kui vigade tegemine armastusega? Selle kohta, kuidas seda teha, kirjeldatakse üksikasjalikult järgmisel video.

Kuidas valida lastevoodi vanuse järgi?

Häirete tekk peab tagama lapse maksimaalse mugavuse päeva ja öise une ajal. Valesti valitud tekk võib põhjustada lapse muret. Sisemine suurus standardvoodi vastsündinud 120×60 cm, seega valides tekk, eksperdid soovitavad navigeerida nende omaduste.

Kui laps liigub unes sageli üle, on parem valida tekk, mis on veidi rohkem kui voodi laius. Selline marginaal võimaldab teil seda madratsi alla sisse lülitada ja välistada võimalus, et laps võib unistuses unenäotuse paljastada ja ema ei muretse, et laps külmub. Rahutute laste jaoks, kes magavad hästi ja sageli ärkavad, soovitavad eksperdid tihti korraldada hubase kookon tekkist, mis viib selle kolmest küljest. See võib nõuda suuremat voodipesu.

Mõõtmed laste tekk

Soovitatava suuruse tekide tabel, sõltuvalt lapse vanusest ja kasutatud voodi.

Lapse vanus

Magamistoa suurus, vaata

Soovitatav

Tekkimise mõõtmed, vt

Voodi vastsündinu

0-3 aastat

120×60

90×120,

100×118, 100×120,100×135,

100×140, 100×150

110×125, 110×140

110×140

Laste voodi

3-5 aastat vana

160×70

160×80

160×90

160×100

160×120

Teismeliste voodi

5 aastat ja vanemad

200×80

200×90

200×110

140×200, 150×200

Loe edasi  Kuidas valida ja kinnitada venitusahele?

Need soovitused on ligikaudsed, keskmised andmed. Vanuseraamistiku piirid võivad sõltuvalt lapse kasvust ja kaal veidi erineda. Nagu on näha tabelist, siis voodi suurused vanemale lapsele kui 5 aastat vastab tavalise ühe voodi suurusele. Sellest tulenevalt on pärast seda vanust võimalik kaaluda lapse tavalise ühe ja poole tekk tekkiva võimalust.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mis täiteaine on parem?

Looduslikud täiteained

Anda lapsele suurim mugavus une ajal, on oluline valida õige täiteaine laste tekk. Täiteaine tüüp määrab kuumvarustuse omadused ja mõjutavad hinda. Traditsioonilised looduslikud täiteained on õhku hästi läbinud, võimaldades keha hingata. Siiski, kui valite lapse valikuvõimaluse, tasub kaaluda, et selline täiteaine on soodne sööde, mis on loogilise aretamiseks ja võib põhjustada allergiat.

Seal on palju looduslike täiteainete sorte:

 • Pukhovo. Sellistel tekidel, loomulik kohev (hane, part, luik) kasutatakse täiteainena. Need tooted on väga soojad ja samal ajal valgus, mis on eriti oluline lastele. Sügav voodipesu täiesti talub pesemist ja säilitada oma kuju;

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

 • Villane. Loodusliku villa on pikka aega kasutatud tekide tootmiseks. Sel juhul võib toode olla nagu kootud villane niit ja tepitud, villa täitmisega. Viimane tüüp on ehk kõige soojem ja soovitatav külma hooajal kasutamiseks. Soojema ilma jaoks on parem valida pool seinaga tekk (vill koos puuvilla lisamisega). Eraldi, tasub esile tõsta tekid täiteainetega kaamelivillast, millel on soojenemine. Lapse kehas olev termoregulatsiooni süsteem on töötatud nõrgaks ja see on lõpuks moodustatud kolmeks aastaks, mistõttu on oluline mitte lapse üle kasvada;

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

 • Jalgratta. Looduslik puuvilla tekk. Täiuslik valik sooja suveta. Hästi läbib õhku, eemaldab niiskuse. Lihtne kustutatakse ja kuivab kiiresti;

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

 • Fliis. Slim ja kerge fliiside tekk, et kõndimine kasutada. Sellel materjalil on piisavalt madal hügroskoopsus ja ei lase õhku, seega ei ole soovitatav seda kasutada unerežiimis. Kuid selline tekk on hädavajalik täiendava kaitse külma ratastooli, eriti tuuline või frosty ilm. Ja madal kaal ja kompaktsed mõõtmed võimaldavad teil alati kanda lapse kotti terava jahutuse korral;

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

 • Bambus. Bamboo Fiberil on tugevuse ja elastsuse piisavad omadused, mistõttu kasutatakse seda ainult kunstliku kiududega segus. Kuigi tarbija omaduste kohaselt viitavad bambuse lisamisega tooted looduslikele. Neil on suurepärane hügroskoopsus ja on väga mugav. Siiski on vaja meeles pidada, et bambuse tekid ei ole väga soojad ja arvestavad selle faktiga sellise lapse tekitamise valimisel;
Loe edasi  Veekindlate lehtede funktsioonid ja tüübid, soovitused nende valiku jaoks

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

 • Siid. Tekid kiudude kiudude kiudude siidiussil on väga kõrged tarbijaomadused. Sellise tekk, sooja talvel ja mitte kuuma suvel, see suurepäraselt läbib õhk, ei imendu niiskust. Puugid ei tule sellele. Selle ainus ebasoodsas olukorras, lisaks kõrgele hinnale, on see, et sellist tekk ei saa pesta. Seetõttu arvestades kõrge hinnaga, laste voodipesu hulgas siidi tekid on üsna haruldased;

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

 • Mida ei. Seda tüüpi tekk on hiljuti praktiliselt kasutanud, sest sellel on mitmeid olulisi vigu. Toote täiteainega villast on väike lapse jaoks liiga raske. Lisaks koguneb puuvilla täiteaine kiiresti niiskuse ja parandab aeglaselt, mis aitab kaasa hallituse reprodutseerimisele soodsa keskkonna kujunemisele. Spetsialistid kategooriliselt ei soovita kasutada puuvilla tekke lastele.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Sünteetilised täiteained

Kaasaegsed sünteetilised täiteained on ka suurepärased tarbijaomadused. Erinevalt loomulikust, tolmuanduritest ei korruta neis, nii et selliste täiteainetega tooted on eriti soovitatavad allergilistele lastele, samuti lapsed, kes on haige bronhiivad astma. Lisaks kulude allapanu kunstlike täiteainetega palju odavam. Arvestades, et lapsed kasvavad väga kiiresti ja tekitamise kasutamine ei ole nii suur, mängib hind olulist rolli valimisel. Mõtle igasuguseid Loe edasi:

 • Sünteet. Vana põlvkonna sünteetiline täiteaine. Halvasti läbib õhku, mitte keha “hingata”. Cyntheter tooted kaotavad kiiresti vormi töötamise ajal, eriti pärast pesemist. Selle täiteaine ainus eelis on odav. Kui saate sellest võimalusest loobuda, on parem teha valik kaasaegsemate täiteainete kasuks.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

 • Hollofiber. Uue põlvkonna täiteaine. On suurepärased tarbijaomadused, kerge ja pehme, täiuslikult säästab soojust. Hollofiber tooted on hästi säilinud ka pärast mitmeid stysteri. Arvestades holofiiberitoodete mitte väga kõrget hinda, on selline tekk üks kõige optimaalsemaid võimalusi lastele.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

 • SWANSdown. Kunstlik täiteaine, mis vastavalt selle omadustele imteeritakse looduslikku kohevat, kuid puuduvad puudusi looduslike täiteainete. On ka suurepärane valik laste magamistoas kasutamiseks.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Milline paksus tekk valida?

Täitepaksute valimisel on vaja arvesse võtta mitte ainult selle soojussäästu omadusi. Samuti on soovitatav pöörata tähelepanu sellisele iseloomulikule kui paksuse ja suuruse suhe.

Liiga paks väike tekk ei ole tõenäoliselt mugav kasutada. Sel juhul on parem valida toode, millel on väiksem täiteaine või isegi kootud valik täiesti ilma täitematerjalita. Soojuse aste määratakse mitte niivõrd täiteaine paksus selle kompositsiooni ja kvaliteediga. Näiteks isegi õhuke tekki kaamelivillast on palju soojem kui paks bambusest.

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Mõõtmed laste tekk

Kokkuvõttes saame järeldada, et laste tekk valiku on oluline tähelepanu pöörata suurele tähelepanule. Kuid pärast spetsialistide soovitusi, ei ole raske valida, et voodipesu, mis annab mugava une ja õige areng lapse üheks kõige olulisemaks perioodide oma elu ja rõõmustab last ja ema pikka aega.

Mõõtmed laste tekk

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: