Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

DEFTORSi mõõtmed Eurostandardite jaoks on märgatavalt erinevad vene analoogidest. Ja teil on lai valik. Nende hulgas saate valida ühekordse, kahekordse ja isegi megasumi, samuti laste ja pereliigi. Seetõttu on vaja selle toote omandada, et tulla kauplusesse.

Euroventiilide mõõtmed

Olemasolevad mõõtmed

Aga enne valikut tasub otsustada duveti tüüpi. Suvel ja topelt- ja topeltvorminguid peetakse kõige levinumaks. Need vastavad sellistele parameetritele:

 • Üks tund – 215×155 cm;
 • Double – 200×220 cm;

Need suurused peetakse standardile. Ja komplektid, mis sisaldavad selliseid duvette tavaliselt nimetatakse “Standard”, “Euro 1”.

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Kuid on olemas formaadid, mis ei kuulu “standardi” mõiste alla. Sellised kanalid erinevad nende suurustest normist.

 • Euromax, kus voodipesu puhul on mahud 220×240. Sellist komplekti nimetatakse ikka veel “Euro 2”, “Euro Plus”. Ja ka “kuningas suurus”, suleteki katte, mis on ette nähtud hiiglaslikule tekile mõõtmetega 260×220.
 • Perepakendis on 2 duvette, mille mõõtmed on 215×143.

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Mis puudutab laste peakomplekti, on kaks võimalust.

 • Klamber: 147 × X112. Selline komplekt on mõeldud vastsündinutele. Aga seda saab kasutada kauem, umbes 2 aastat. See peaks võtma arvesse lapse kasvu.
 • Laste: See vastab tavalisele ühekordsele DUVEtile. Ja kerkib lastele, kes magavad juba tavalisel voodi. Tavapärasest seadistatud tootest eristatakse ainult heledate, laste joonisega.

Kui tekk ei vasta norm üldse, siis on liiga väike või tohutu kaalud, siis pead õmblema voodi sõltumatu või tellimusel.

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Oleme kindlaks suurusega

DOVET-kate on asi, mis kaitseb keskkonnast saadud reostuse ja ebameeldivate lõhnade tekkidest, samuti kontaktist selle all magava inimeste organitega. Euroopa suurus valitakse vastavalt tekkide suurusele. Sõltuvalt skaalast on need jagatud üheks ja pooleks, kahekordseks ja euroks. Aga kui teil on raske teie toote ja nende mõistete võrrelda, siis kõige lihtsam viis kaalu mõõta ise. Reeglina on toode ristkülikukujuline kuju.

Loe edasi  Voodipesu Ivanovo: Textile funktsioone ja hinnang parimad tehased

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Seetõttu on vaja teada selle pikkust ja laiust:

 • Valmistage ette sentimeeter või rulett;
 • Pikkust mõõdetakse vertikaalses suunas lõuendi ülemisest servast põhja, rangelt risti;
 • Laius määratakse tekitades sobiva külg tekk ja sentimeetri horisontaalselt üle lameda liin, vasakult servast paremale.

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Ei ole alati tekk visuaalselt vastab ristkülikule. Näiteks sarnaneb suurus 210×220 väljastpoolt väljastpoolt. Aga selle laius ja ebavõrdse laius ja pikkus. Nii et ükskõik kui ruudu tundub toode, mõõta seda vastavalt reeglitele.

Teie vooditoodete formaati tundmine, see on lihtne valida see. Pildistava katte valimine, pidage meeles, et selle suurused peavad destressitud. Mittevastavus ei ole lubatud mitte rohkem kui 5 cm, kuid parem suurema duvette’i suunas.

Näiteks pärast tekide mõõtmist saadi sellised numbrid: 200×230 cm. Sellisel juhul peab suletekk katte vastama nendele joonistele. Või maksimaalne, mida saate endale lubada, on suurus 205×235. Kui kaas on suurem kui tekk, see pidevalt satuvad ühte, siis teisel viisil. Kui vähem – lõuend minna faldami, painutada. Kõik see mõjutab teie une kvaliteeti.

Euroventiilide mõõtmed

Tasub pöörata tähelepanu teisele hetkele: Kus suletetallikat on pesa. Keskmise augudega tooted ei ole tõenäoliselt Eurobla. On kaks võimalust.

 • Väike auk küljel. See on äärmiselt ebamugav laenata tekk.
 • Suur kalle välgule või nupud, mis asuvad ühe laiuse külgedel – ideaalne valik juhtumite panemise mugavuse huvides.

Te saate osta suleteki kate täieliku voodipesu või eraldi toote komplektiga. Igal juhul peavad pakendid olema märgistatud suurused. See on selle poolt kergesti määratud, kas see toode sobib.

Euroventiilide mõõtmed

Mis kangas valida

Erilise tähtsusega, kui kanalite kate valimisel on oluline, kust see on tehtud. Kui sünteetiline kangas on valitud, on raske ennustada, kuidas nad pärast pesemist käituvad. Äkki nad annavad kokkutõmbumise ja siis on raske panna tekile.

Loe edasi  Padja mõõtmed

Parem on eelistada looduslikke puuvillakangaid. Nende sort on väga suur. Kaukaasia, Sitz, Batist – kõige levinumad selle rühma esindajad. Aga kõrgeim kvaliteet on satiin ja perkal.

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Satin – väga ilus kangas. Sellel on loomulik sära, mis meenutab siidit. Selline kangas on väga mugav. See praktiliselt ei pahanda, ei rullu ja säilitab soojust hästi. Omadused kõrge kulumiskindluse ja taskukohase hinnaga. Pärast pesemist ei istu see, nii et ostja ei pea muretsema toote suuruse pärast.

Perkal kuulub eliidi, kallite lõuenditeni. Aga see on ideaalne voodipesu jaoks. Materjal on pehme ja meeldiv puudutus, õhk on hästi möödas. Päris vastupidav ja vastupidav. Aga tasub kaaluda asjaolu, et selle pind aja jooksul on veidi kortsus keermete suure tiheduse tõttu. See toob kaasa küsimuse kokkutõmbumiseni umbes 2%.

Sobivad kuded voodipesu jaoks on siid ja lina. Nad ei kaota ka oma kaubamärke pikka aega ja ei deformeeru.

Euroventiilide mõõtmed

Euroventiilide mõõtmed

Samuti on vaja pöörata tähelepanu duvetteri värvile. Klassikaline toon on valge. See on ideaalne tugeva ja harmoonilise une jaoks. Sama mõjul on sinine ja roosa värvid. Liiga suur mustrid voodipesu erutada närvisüsteemi ja väikesed elemendid sellele, vastupidi, seal on lõõgastav.

Valige sobiv duvet-kaas, kui te järgite kõiki soovitusi. Erinevaid sortimendile annab võimaluse valida isegi kõige uskumatute suuruste toote.

Selle kohta, kuidas määrata voodipesu suurus õigesti, vaadake järgmist videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: