Villeroy teatrisari & Boch

Ettevõte tähistas Bolšoi teatri avamist kuldsete ornamentidega dekoratiivsete portselanist taldrikutega piiratud koguses.

Villeroy& kaubamärk Boch- Saksamaa vanim portselan- ja sanitaartehnika tootja, asutatud 1748. aastal. Tuntud oma suure tähelepanu eest traditsioonidele, ei saanud kaubamärk jätta vahele üht aasta kultuurisündmust Eesti kuulsaima teatri avamine pärast kuus aastat kestnud restaureerimistöid. Tulemuseks oli portselanist taldrikute seeria, mis oli pühendatud Bolšoi teatrile.

Plaatide kaunistusel on kujutatud ajaloolise Bolšoi teatri lava kupli maal, mis kujutab jumal Apollot, keda ümbritsevad üheksa muusat. Kompositsiooni keskosas on integreeritud Bolšoi teatri embleem. Plaatide tagaküljel on loosung "Traditsioon ühendab meid ka täna", mis sümboliseerib teatri ja Villeroy&Cerroy vaheliste suhete pikka ajalugu Boch ja allkirjastatud Anatoli Iksanovi ( Bolšoi teatri direktori ) ja Wendelin von Boch ( Villeroy ( juhatuse esimehe poolt Boch ).
Plaadid on valmistatud nii moodsate tehnoloogiate kui ka vääriskividele rakendatud iidse graveerimistehnika abil.

Avastage teisi Villeroy&Bochi esemeid Boch.

Wendelin von Boch- Villeroy & Villeroy juhatuse esimees Boch AG ja von Bochi dünastia kaheksas põlvkond.

Ajaloolise Bolšoi teatri kuppel.

Loe edasi  Vilt ja vilt sees
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: