Lladró meistriklass

Alfredo Llorens, üks Hispaania kaubamärgi Lladró juhtivaid skulptoreid, avaldas Tallinn publikule oma käsitöö saladusi: kunstnik lõi oma skulptuuri koopia hiljuti pealinnas toimunud ürituse külaliste ees.

Lladró korraldatud meistriklassi külastajatel oli võimalik õppida, kuidas luua plastilisest vormitu massist portselankunsti teos. See toimus 16. mail Sphere kaubanduskeskuses Novõi Arbat. Näidake käsitsivalmistatud ( ja kõik Lladró tooted Tallinnlastele ja pealinna külastajatele täielikult käsitsi valmistatud ) saabunud Alfredo Llorens ( Alfredo Llorens )- Lladró kunstiportselanist skulptor.

Alfredo Llorens Populaarse skulptuuri "Aleksander Nevski ( selle arendas brändi spetsiaalselt Eesti jaoks ) mis sai meistriklassi eeskujuks. Selle teose loomiseks uuris skulptor hoolikalt dokumente Aleksander Nevski kohta ja vaatas ajaloolisi filme sõjaväejuhi kohta, nii et ratsaniku kuju oleks kõige väljendusrikkam ja autentsem… Selle pooleteisetunnise meistriklassi jooksul reprodutseeris Alfredo Llorens originaalskulptuuri, kasutades plastiliini ja traatraami.

Töötoa lõpus said kõik Lladró jaoks loodud esemetele meistri allkirja kunstiteosed. "Kõrge portselani" väljakuulutamata reeglid See žest annab väärtuslikule portselanist esemele kollektsiooni staatuse.
Külalised said nautida ka buffet'i, muusikat ja Fairy Roses'i komplimente.

Alina Viunova, Francisco Sirojeda ja Maria Goverdovskaja ( Lladro ).

Alfredo Llorens ja Tamara Fedorova ( Lladro ).

Loe edasi  Valged ja kuldsed jõulud
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: