Küünlajalgad ja küünlajalad

Kaasaegseid küünlajalgasid ja lühtreid kasutatakse sageli pigem kaunistamiseks kui nende otseseks funktsiooniks. Vaatame lähemalt tooteid, mis on praegu müügil.

Küünlavalgel õhtusöök. Kui ei ole võimalik juhtmeid korraldada ja riputada söögilaua kohale korralik lühtri, siis piisab ka lühtrist! Piisavalt konksu lage ja mudelid pika ketiga riputusega. Süüta küünlad ja einestada nagu vanasti.

Pildil: Driade'i Vibert III, kujundaja Clotet Lluis.

Elektrivalgustuse tulek on meie elu palju lihtsamaks teinud. Kui varem kanti küünlavalgust ühest ruumist teise, siis nüüd on valgustus muutunud iseseisvamaks, intensiivsemaks ja mitmekesisemaks. Tänapäeval ei pea inimesed enam mitmete küünaldega küünlaid valgustiks. Täna, küünlad, küünlajalad ja küünlajalad – on esemed salapärase või romantilise atmosfääri loomiseks.

Küünlajalg

See toode on mõeldud ühe küünla jaoks. Küünlaalused on saadaval erineva kuju ja suurusega: miniatuursed ( 8-10 cm ) pikk, väikese läbimõõduga; tahke ujuv; ilma jalata ( küünal asetatakse otse "kaussi" Küünlaalused ) kerakujulised küünlad "laternate" soojendamiseks kõrge. Küünlaalused tuleks valida vastavalt nende "nõelale", mida te kavatsete sinna panna.

Kandelabriumi

Tänapäeval on küünlajalad ka rohkem kaunistuseks kui küünlaaluseks. Neid saab kasutada nii elutoas kui ka magamistoas

Sõltuvalt küünla tüübist saate valida ka küünlajalgade hoidja: pillid vajavad ühte, vahaküünlad teist teised. Või võite osta geelküünlaid koos küünlajalaga.

Kandelabrid See mahutab mitu küünalt kahest kuni seitsmeni. Selle suurus sõltub ka küünalde arvust: tavaliselt 40-60 cm, kuid antiikne põrandakandle võib olla kuni 1,5 m kõrgune. Kaasaegsed küünlajalgad seevastu ei vaja üldse jalatsi ja vaevu kõrguvad laua kohale.

Loe edasi  Kuidas kaunistada ilusat kardinat

Pildil: Braccian tehasest Demo Casa.

Neid saab kasutada romantilise õhtusöögi puhul küünlaaluseks. Selleks on parem osta spetsiaalset tüüpi küünlajalg: diquiriy ( kaks küünlajalga ) või triciriy ( kolm küünlajalga );. Kui laua taga istub 5-6 inimest, on soovitatav kasutada madalat lühtrit, et külalised saaksid üksteist vabalt näha. Ja kui lauas on rohkem külalisi, siis FEBO Parim on piirata küünlajalgade arvu ühe küünlaga söögikohtade arvu kohta.

Küünlaid tuleb sageli kustutada enne, kui need läbi põlevad ( eriti suurte dekoratiivküünalde puhul ). Selleks on parem spetsiaalne metallkork. See võib olla nii lihtne kui ka kaunilt kaunistatud.

Erinevad küünlajalgade kujundused mitmevarrelised küünlajalad.

Küünla hoidja tüübid

Küünlajalgade ja lühtrite valmistamiseks kasutatav materjal varieerub. Samuti nende suurus, välimus ja "vanus" Hind sõltub tootest. Saate järgmisi küünlajalgade liike:

Kristall Küünlaalused sobivad suurepäraselt pidulikuks lauakaunistuseks, eriti kui neid kasutatakse koos kristallnõuga. Kristalli pestakse külma või sooja veega ja läikima pühitakse see ammoniaagiga immutatud lapiga.

Pildil: 6778 Ciulli.

  • Metall. Pronksist küünlajalad on tõenäoliselt maailma vanimad küünlajalad. Nende hooldus sõltub metalli tüübist. Näiteks sepistatud rauast küünlajalgade puhul tuleb neid pesta ainult sooja vee ja pesuvahendiga, pronksist valatud küünlajalgade puhul kasutatakse hambapastat ning hõbedast küünlajalgu pestakse seebiveega ja ammoniaagiga. Võite kasutada ka spetsiaalset "ehtemeiki" Metallide jaoks.
  • Portselanist ja keraamilised küünlajalad. Need esemed on sageli valmistatud maalähedases stiilis ja neil on traditsiooniline Gzhel-motiiv ).Portselanist või keraamilised küünlaalused on harva kõrged; need on valmistatud lühikeste küünalde jaoks. Portselani ja keraamikat võib pesta nõudepesumasinas.

Näited portselanist ja keraamilistest küünlajalgadest.

  • Mudel 01007972 Lladro tehasest
  • Mudel 5822 tehasest mobilidea
  • True Feelings by Normann Copenhagen, disain Claydies
  • Tehase BoConcept küünlajalgade mudel

Mudel 01007972 tehasest Lladro.

Minu jaoks on küünlajalg asendamatu atribuut sisustuse lõplikul kaunistamisel. Küünlajalad võivad kaunistada interjööri ka ilma küünlata, kuid pidage meeles, et kõigepealt ostate küünlajalad ja seejärel küünla. Seega sobivad pronksist küünlajalad klassikalisse interjööri. Barokse sisekujunduse kõige silmatorkavamad tunnused on inim- ja loomakujulised küünlajalad ning fantaasiarikkad rullid. Ja kristallmudelid sobivad art déco stiiliga.Kasutan mitmevärvilisi klaasist küünlajalgasid, et lisada interjöörile värvi või toetada teatud värvi kardinat. Neid kaunistusi ei ole raske muuta, saavutades täiesti erineva sisemuse meeleolu. Minu soovitus on mitte olla pinnapealne! Üks kõrge põrandal seisev küünlajalg on parem kui seitse küünlajalga ühe küünlatikuga. Palju kellasid ja viled, muudavad interjööri ebamugavaks.

Minu jaoks on küünlajalg lõpliku kaunistamise jaoks kohustuslik. Küünlajalgad võivad sisustada interjööri ka ilma küünlata, kuid kõigepealt tuleb meeles pidada, et ostke küünlajalg ja alles seejärel küünal. Seega sobivad pronksist küünlajalad klassikalisse interjööri. Konkreetsemalt täiendavad barokkstiili inim- ja loomakujulised küünlajalad ning fantaasiarikkad keerdkäigud. Ja kristallmudelid sobivad art déco stiilis.Mitmevärviliste klaasist küünlajalgadega lisan interjöörile heledust või toetan teatud värvi kardinaid. Selliseid kaunistusi ei ole raske muuta, saavutades täiesti erineva meeleolu interjööris. Minu soovitus on mitte olla väiklane! Parem üks kõrge põrandal seisev küünlajalg kui seitse küünlajalga ühe küünla jaoks. Väikeste esemete rohkus raskendab interjööri.

Peida

  • Klaasist küünlajalad. Tänapäeval kasutavad kaasaegsed tootjad küünlajalgade valmistamiseks värvilist klaasi. Looduslikud motiivid ( lehed, liblikad ). Klaas on kõige vähenõudlikumad hoolduses, piisab toote pesemisest soojas vees koos pesuvahendiga. Klaasküünla hoidja on tihtipeale tumbleri kujuline ja seda kasutatakse soojendusküünla hoidmiseks. Ka tavaline klaas töötab. Lihtsalt ärge unustage panna paar supilusikatäit vett põhja, et küünla metallist alus ei puutuks klaasi, muidu lõhkeb see ülekuumenemisest.
Loe edasi  REHAU toob turule nähtamatu serva

Klaas on materjaliks nii lihtsate, silindriliste küünlajalgade kui ka keeruliste disainerlühtrite jaoks.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: