Jääskulptuurid

Jääskulptuure saab kasutada oma terrassi või aia kaunistamiseks. Küünlajalgade alusena võite kasutada peterselli, jõhvikate või dekoratiivsete lillede oksa.

Kuidas teha jääskulptuuri? Ebatavaline küünlajalgade kuju Jääskulptuure koos fotoga on lihtne korrata: vajate kahte sügavat taldrikut, vett ja maitsetaimi kaunistamiseks. Võtke ilusad rohelised, lilled, lehed ja paigutage need taldrikule. Te panete teise, väiksema seina sisse ja täidate seintevahelise ruumi veega. ja seda võib seejärel panna õue külma jaoks või hoida sügavkülmas. Et seda "vabastada" Jääskulptuuriplaadid, lihtsalt joosta kuum vesi nende üle.

Kiirkülmutatud lilled säilitavad oma lõhna, nii et te ei kahetse, et teete lõhnavate taimedega jääskulptuuri tassi. Võimalusena võite kasutada jõhvikaid, seemneid. Süüta padjaküünal ja naudi jäist figuuri.


Idee autor ja tegija Olga Tamit (

Loe edasi  Õige taldriku suuruse valimine
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: