Diamantini topeltkellad & Domeniconi

Diamantini & Domeniconi uuendusena pakuvad paarilised kiltkivist laudlinad kandjale palju ruumi loovuseks.

Itaalia kaubamärk Diamantini& Domeniconi otsustas võtta idee seinakellast, millele saab kirjutada nagu tahvlile. Nüüd, lisaks Tabla ( cm. «Slate Watch alates 28.09.2010 ) kollektsioonis on paar uut "jalutajat" Tablito ja Tablita ( nimed, mis on tuletatud sõnast tabla- «pardal" ).

Korpuse kuju meenutab nii võtmeauku kui ka pendliga kella siluetti ( "pendli" versioonid liikumises ja puhkeseisundis ). Alumisel küljel on ( horisontaalne või vertikaalne riiul ) värvipliiatsi jaoks, mis muutub kompositsiooni osaks. Kella pind magnetiline. Komplekti kuulub vildist lapp kirjutatud sõna kustutamiseks.
Disainer Enrico Azzimonti ( Enrico Azzimonti ).

Uurige teisi Diamantini& teoseid Domeniconi.

Loe edasi  Klaasist plaasterdus
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: