13 disainerite mantlihoidjat, millel on väändus

Mantlihoidja on kasulik igal pool – nii koridoris, vannitoas kui ka köögis. Aga miks kasutada uhkeid seinakonksusid, kui saate kasutada disainer-mantlihoidjat?! Sellest võib kergesti saada mööblitükk.

Ripatsid ja ripatsid

Seinale paigaldatav riidepuu- Kasulik, kuid samas sisekujundusega näiliselt kokkusobimatu. Kes tahaks eksklusiivset tapeetidega kaetud seina tühise konksuga rikkuda? Disainerid on lähenenud garderoobi probleemile loovalt ja katsetanud selle välimusega. Saate tutvuda katsete tulemustega, vaadates toimetuse foto-picki.

Seina riietehoidja on saadaval erinevates mudelites, kõik ühe katuse all ebatraditsiooniline disain. Konksud puuoksade, tüvede, lambivarjude, painutatud metallribade või pehmete vildist koonuste kujul ei näe mitte ainult ebatavaline välja, vaid on ka üsna käepärane kasutada. Mantlihoidjat saab pikendada ja muuta avaramaks ning valgusega mantlihoidja võib valgustada ruumi. Kella riputuskoht "hoiab" Suurlinna siluetiga mantliripats võib olla huvitavaks aktsendiks teie kodus.

Kui te ei soovi puurida konksude jaoks plaatidesse auke, võite oma vannitoa või köögi varustada riidehoidjaga, kasutades selleks iminappe. Ja ühe või kaks riietust saab riputada metallist riputajatele, mis on seinale kinnitatud.

Loe edasi  25 pilti põrandal seisvatest vaasidest
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: