♪ Helmed on üles riputatud, nad on ringis ♪

Tüdruk, keda kirjeldatakse kui jõulukuusena kaunistatud, on kaugeltki mitte kompliment. Soovitame lüüa kaks kärbest ühe hoobiga – kaunistage jõulupuu, eemaldades liigsed helmed ja käevõrud, ja saate komplimente ehteid, mis on valitud maitsekalt.

Kindlasti on igal tüdrukul hunnik ripatseid, kõrvarõngaid, helmeid ja sõrmuseid. Aastavahetusel, kui kõik on särava ja riietatud, on patt aardeid kastidesse peita. Võtke oma kollektsioon välja ja pange see pühadeks kuusele!

Idee 1.

Kui talv jätkub nii soojaks, on teie jõulupuul varsti käbide asemel lilled. Enne seda juhtub.. Meie värviliste siidist prosside kinnitamine okste külge.

Kui kaunistate oma jõulupuud lilledega, järgige värvide kombineerimisel samu reegleid, mida teete ka lillekimpude puhul.

Meie idee 2.

Poest ostetud jõulukuusetuled ei näe välja nagu tõelised helmed. Oleme kindlad, et teie kaunistused on veelgi säravamad. Nööpige kaelakeed kokku ja riputage need okste külge. Vaheldumisi lambiga ja saate helmeid värviliste tuledega valgustada.

Pikad helmed saab mähitud mitu korda ja käevõrud lihtsalt laiali harude peale.

Idee 3.

Talvel armastavad inimesed mängida lumepalle, kuid seebimullid on teenimatult unustatud, jättes need suveks. Selleks, et teha õiglust, tahtsime kombineerida mullid ja jõulukaunistused- Hoidke mälestusi suvest puu küljes. Meie mullihelmed on valmistatud Murano klaasist.

Läbipaistvad klaasist või plastist kaunistused suurendavad teie jõulupuu ilu.

Idee 4.

Saate oma jõulupuu kaunistada värviliselt sobivate käevõrudega. Me jumaldame türkiissinist värvi, nii et see puu on meresinise ja kevadise taeva teemaga.

Kui kaunistate oma jõulupuu ühesuguses värviskeemis, valige heledad ja küllastunud värvid.

Loe edasi  Rahulik disain
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: