Millised on õhtusöögikomplektid?

Kas on parem valida: suur sööginõude komplekt kõikideks puhkudel või mitu sööginõude komplekti kitsamateks eesmärkideks?? Mida jälgida õhtusöögikomplekti ostmisel?

Mitu taldriku-, tassi- ja taldrikusuurust – mõelge, kas vajate võimalikult täielikku nõudekomplekti?

Tellimuslauanõud. Minu praktikas olen kaasatud interjööri kujundamisse, kuni lauanõude valikuni välja. Nüüd on võimalik valida mitte ainult valmis lauanõusid, vaid ka tellida lauanõude tootmist. Disainilahendused töötatakse välja koos kliendiga ja neid valmistatakse näiteks Tallinn lähedal asuvas tehases.Lauatarbed määravad interjööri meeleolu ja annavad seda seega edasi meile, kes me seal elame. Valge lauanõu on tõeline võitja: sellise laua serveerimine on tõeline nauding. ( laudlinad, salvrätikud ) saate luua erinevaid meeleolusid eri värvi aksessuaaridega.

Tellimusel valmistatud nõud. Oma praktikas tegelen ma sisekujundusega, kuni nõudevalikuni välja. Nüüd on võimalik valida mitte ainult valmis lauanõusid, vaid ka tellida lauanõude valmistamist. Disainilahendused töötatakse välja koos kliendiga ja neid valmistatakse näiteks Tallinn lähedal asuvas tehases.Lauatarbed loovad interjööris meeleolu ja annavad seda seega edasi meile, kes me selles kodus elame. Valge lauanõu on kindel võitja: sellise laua katmine on rõõm. Ja kasutades erinevaid värve aksessuaarides, ( laudlinad, salvrätikud ) saate luua erinevaid atmosfääre.

Peida

Enamasti müüakse teenuseid 6 või 12 inimesele. Teenused võib koostise poolest jagada kolme rühma.

«Kõik koos

Selline komplekt sobib ideaalselt pika ja rikkaliku söögi jaoks. See koosneb tavaliselt: (sügavast supitaldriku komplektist, väikestest suupistelaudadest, magustoidutaldrikutest, koogitaldrikutest ) ja tee- ja/või kohvipaaridest. Esemete koguarv võib olla kuni 100 tükki., Kuid te ei pea kõike korraga lauale katma! Selle komplekti peamine eelis on see, et see seob kogu söögi stiilselt kokku.

Loe edasi  Teema hind: eelarve kardinate ostmiseks

Suurimad õhtusöögikomplektid sisaldavad kõike, mis on vajalik kõigi erinevate roogade jaoks, alates taldrikutest ja joogitassidest kuni supi- ja soojade söögitaldrikuteni.

Ilusad taldrikud. Traditsiooniliselt ostetakse teenuseid, sest need pakuvad pidulikku meeleolu. Kuid mitte ainult taldrikud teenistusest ei tee ilusat avaldust – ka üksikud taldrikud saab maitsekalt kokku panna. Pange need kokku ja kujundage oma teenus!

Pildil: Christofle õhtusöögitaldrik.

Miinused: Kõrge hind ( odavam on osta kõik esemed eraldi ) komplekt sisaldab kindlasti ebavajalikku sorti nõud, mille eest tuleb niikuinii maksta ja see võtab ka palju ruumi. Samuti tasub märkida, et kui teatavaid tükke kasutatakse sagedamini ja teisi harvemini, väheneb komplekti mõju aja jooksul. Üks ese on räpane, teine on nagu uus. Ja lõpuks muutub selline teenus varem või hiljem igavaks. Otsus: "kõikehõlmav" teenus aegunud!

«Eesmärgistatud"

Lauanõud on valmistatud teatud tüüpi söögi jaoks.

Tavaliselt ei sisalda see palju esemeid: kohvikomplektid- Kõige tavalisemad esemed on tassid ja taldrikud, kohvikann, suhkrukauss, piimakummuti ( mõnikord isegi magustoidutaldrikud ).

Loodus. Väga sageli on õhtusöögiteenistused "etnilise" iseloomuga. Hiina teetseremoonia ei vaja näiteks samasugust teenindust nagu traditsiooniline inglise teeserviis. Ja idamaine kohv erineb itaalia cappuccinost.

Pildil: Normann Copenhageni Familia lauanõud

Teekomplektid võivad sisaldada nii teepaare kui ka tassid ( kausid ) ilma taldrikuta.

Eesmärgistatud" eelis Selle komplekti ilu seisneb selles, et see lubab täielikku teetseremooniat või pikaajalist kohvijoomist. Miinuspoolel: komplekti kitsas eesmärk. Näiteks ei pruugi teeserviisil olla ühtegi torditaldrikut. Kohtuotsus: Parim on omada mitut sobivat sööginõudekomplekti erinevate vajaduste jaoks.

Tüüpiline tee- ja kohvikomplekt mitmele inimesele.

Riiklikud omadused. Kasutatava lauanõude kogus on riigiti erinev. Näiteks võib kodumaine teekomplekt olla kuni 12-osaline ( sealhulgas kann, suhkrukaussi ja nii edasi. ) ja Jaapani komplekt koosneb sageli vaid kahest või neljast tassist. Ja mõlemad teenused võiks üllatuslikult olla loodud kahele inimesele.

Loe edasi  18 stiilset vaipa elutuppa

Pildil: Driade'i kinkekarp TWS, mille on kujundanud Astori Antonia.

Mitmekülgne

Universaalne komplekt on parim lahendus, kui te ei ole rahul kummagi ülaltoodud võimalusega. See komplekt võib olla ühe või mitme toidutüübi jaoks. Näide: tee- ja kohvikomplekt võib koosneda tee- ja kohvipaarist, teekannust ja kohvikannust, kuid sellel võib olla üks suhkrukauss ja üks kann. Kõige tavalisem on komplekt, mis sisaldab taldrikut, soola- ja piprariista ning sinepikausi. Saadaval on ka erinevaid komplekte, mis sisaldavad ainult sama seeria tassid ja taldrikud. Sobivaid esemeid saab individuaalselt sobitada, et luua harmooniline paigutus. Universaalkomplekti peamine eelis on see, et ostate ainult need esemed, mida vajate. Kui aga eelistate ikkagi funktsionaalsust ilule, siis on parem valida nõudekomplekt esimesest kategooriast või mitu nõudekomplekti teisest kategooriast.

Eestil on ( lisaks kristallklaasidele ) söögikomplektid tavaliselt köögi või elutoa küljeplaadi peamine omadus. Lääne disaineritel on teistsugune lähenemine, nad paigutavad kõik komplektid riiulile piki seina.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: