Kuidas parandada aknaid ruloodega

Kardinad, varjud ja kardinad mitte ainult ei kaunista akent, vaid parandavad ka selle puudusi. Madal on tehtud kõrgemaks, kitsas on tehtud laiemaks. Sa pead ainult teadma sisekujundajate saladusi. Avastame mõned neist selles artiklis.

1. Kuidas teha aken laiemaks?

Tellige aknast veidi pikemad kardinapuud. Vähemalt 20 cm mõlemal küljel ( kokku- 50 või rohkem ). Vastavalt sellele peaksid kardinad algama kardinaraja servast. See muudab akna ühelt poolt laiemaks ja teiselt poolt laseb akende eraldamisel tuppa rohkem päevavalgust.


Loe ka:

  • Kardinakanga valimine
  • Sissepääsu saali akna kaunistamine
  • Ilusad aknakatted: 5 ideed

Kui tüll ripub väikeses toas vaid akna kohal või ulatub vaid mõne sentimeetri kaugusele üle seinte, näeb väike tuba veelgi väiksem välja. Sellisel juhul peaksite pikendama varrast, lisama tülli ja paksud kardinad, mis avanedes on vastu seina ja aken laieneb.

Akna kaunistamise fotodel on näha, et kardinaraja pikendamine ning tülli ja raskete kardinate kombineerimine suurendab visuaalselt akent.

2. Kuidas teha aken kõrgemaks?

Riputage laest pikk kardin Kui teie aken on laest veidi madalam ( 30 cm või rohkem ) ja lagi ei ole väga kõrge, ei saa te riputada rööpaid otse akna kohale: see langetab visuaalselt nii akent kui ka lage. Tõstke kardinavarras ja riietage kardinad nii palju kui võimalik. Selle saavutate erinevate kinnitustüüpide valiku abil ( dekoratiivsed rõngad, mis kinnitavad kardina ülemisse ossa augud, mille kaudu kardinavarras sisestatakse ). Silmuste kohal on väike kammkarp, See on "tagurpidi" Kardinad võib asetada nii, et ülemine osa jääb laeni.

Loe edasi  Kuidas Lladró portselani valmistatakse?

Sama hästi võiks teha kardinat koos mähisega ( see teeb ka "kammkarbi" ). Kardinate kaugus põrandast on samuti oluline. Tehke see võimalikult pikaks. Lühikesed kardinad aknalauale lühendavad akent.

Kui aken asub madalal, märkimisväärsel kaugusel laest, saate olukorda parandada kardinate abil – fotol on maksimaalselt kõrgendatud kardinad, mis ulatuvad altpoolt põrandani.

3.Kuidas akent vähendada?

Värv… Mõnikord on vaja aknaid visuaalselt vähendada ja lage madalamaks teha. Kasutage aktiivseid värve suurte aknakardinate jaoks. Leia värviline kangas ( näiteks abstraktne joonistus ) ja tee akna kujuline kardin. Saage vitraažiefekt. Hea tulemuse annavad ka silmade kõrgusel olevad heledad sissekanded. Nad viivad teie tähelepanu ära kõrgest laest.

… ja kardinate lõige Kardina disain võimaldab muuta liiga kõrge akna lühikeseks. Nii nagu te parem paneksite pika figuuri mitte kleiti, vaid pluusi seeliku, nii on kõrge aken parem "murda" värv või tekstuur. Kuidas saab mitte mõelda lambalõikedele?. Kaunistage kardinad rüüside ja tuttidega. Silma jääb tutt ja ei jää ruumi kinni…

Lambakangaste, rüüside ja tuttidega kardinad võivad akna vertikaalset suurust visuaalselt vähendada.

4.Kuidas kaunistada laia, kuid madalat akent?

Standardse paneelmaja aken ka saab peksa väga huvitav. Selleks otstarbeks on paneelkardinad, rulood, astmelised kardinad, mis on valmistatud õhukesest kangast, mis töötab kerge. Tekstiil ja paneelid, tekstiil ja rullid on kombineeritavad. Kui te ei taha akent katta, riputage kaks tekstiilkolmnurka, mis kattuvad üksteisega, ja põrandale langevate otste külge seotakse kivid, kestad: need kaaluvad ja kinnitavad kolmnurgad ära.

Kombineerides tekstiili ja rullid, saate huvitavalt võita tavalise paneelmaja laia akna.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: