Hommikusöök voodis

Kas soovite oma lemmikut pidulikku meeleolu panna?? Korraldage hommikusöök voodis. Kaunis kujundus, õige laud stiilselt ja praktiliselt, teeb oma töö ära.

Hommikusöök on nagu puhkus

Luksus või vajadus? Keskaegne ajastu, voodis lamades, külalisi tervitades… Tänapäeval peetakse luksuseks pakkuda hommikusööki voodis ainult erilistel, romantilistel puhkudel. Siiski võib olla eriarvamusel: hommikusöök voodis säästab kaasaegse inimese aega. Voodisse jäädes saate süüa suupisteid, vaadata uudiseid ja töötada oma sülearvutis või ipadil. Sellisel juhul ei saa ilma tabelita hakkama.

Milline tabel valida

Lihtne või modifitseeritud? Toidu võib asetada tavalisele kandikule, diivanikäepideme kattele, eemaldatavale kohvilaudade lauale või isegi peeglile. Kuid palju praktilisem ja mugavam on hommikusööki süüa hommikusöögilauas. Need piknikulaudad on saadaval käepidemetega või ilma ja kokkupandavate jalgadega või ilma ( need võimaldavad teil reguleerida laua kõrgust ). Paljudel mudelitel on sülearvuti jaoks spetsiaalne statiiv. ( kokkupandav hommikusöögilaud ) võtab kokkupanduna minimaalselt ruumi. Põlvele asetatud padja peal olev kandik. Padi, millele asetatakse puidust kandik, võib olla ükskõik millise pinna kujul.

Salve on esimene ja kõige traditsioonilisem viis hommikusöögi serveerimiseks voodis. Lisaks kõige põhilisemale vormile on olemas lamedate, traadiga ja pjedestaaliga kandikud.

Hommikusööki on lihtne süüa jalaga kokkupandavale öökapile – liiguta see lihtsalt voodiservale. Kokkuvoldituna on see väga kompaktne. Toidud saab toimetada teie magamistuppa ratastel oleva serveerimislauaga, millel on eemaldatav lauaplaat, et saaksite samal ajal hommikusööki süüa. Ja lisamugavuse huvides on paljudes mudelites ka hoiulahendused veinipudelitele, klaasidele, söögiriistadele ja muule.. Väljatõmmatavate salvedega lauad on käepärased. Ja laud, mille keskel kasvab punane siidist roos, sobib elegantseks hommikusöögiks.

Loe edasi  Pühadehooajaks suundub!

Lauamaterjal. Hommikusöögilaua lauaplaadid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest: kunstnahast, klaasist, vineerist, puidust, polüuretaanist ja plastist. Toonitud, värvilised ja läbipaistvad klaasist töötasapinnad on praktiliselt kriimustuskindlad ja neid on lihtne puhastada. Puidu pind tuleb töödelda nii, et see ei imaks niiskust ja lõhnu. Eelistatavalt peaks see olema kaetud kuumakindla lakiga ja lauaplaadi serv peaks olema piisavalt kõrge, et vältida nõude mahakukkumist. Kohvilaua raam, jalad ja käepidemed on tavaliselt valmistatud puidust või metalltorudest.

Mõned inimesed eelistavad hommikusöögi serveerimiseks voodis kandikuid, teised eelistavad serveerimislaudu muudel puhkudel, samas kui need, kes hindavad mitmekülgsust ja aegade traditsioonide säilitamist, valivad eemaldatava lauaga laua.

Laua katmine hommikusöögiks voodis

Mida ette valmistada? Hommikusöögi panemine voodisse on midagi muud kui selle lauale panemine. Aja kokkuhoidmiseks valmistage hommikusöök 3-4 koostisosaga, mis sobivad kokku. Võite võtta universaalseid toiduaineid: puuviljad, köögiviljad, mahlad, piimatooted, munad ja värskelt küpsetatud tooted. Kiire hommikusöögi jaoks on prantsuse versioon ideaalne lahendus Croissant, moos ja kohv. Hoidke toidu- ja joogitarbed piisavalt väikesed, et need mahuksid lauale.

Kuidas teenindada? Hommikusööki saab serveerida voodis ratastel serveerimislaual. Pange hommikusöögitaldrik öökapile ja serveerige ükshaaval spetsiaalsel laual, otse voodis. Ärge serveerige jooke kohe, vaid asetage näiteks väike veekeetja või kann kohvi kõrvallauale.

Kuidas kaunistada lauda? Lillekimp või ilus vaas, mis on täidetud värviliste lollide või karbikestega, näeb laual suurepäraselt välja. Lauaplaadina kasutatavat peeglit saab kaunistada küünaldega. Isegi lihtne kimp peterselli õllekruusis võib kaunistada salve. Kaunis salvrätik, mis on paigutatud salvrätikuklambrisse, tuleb kasuks.

Kui hommikusöök voodis on eelkõige romantiline žest, on tore täiendada serveerimist dekoratiivsete elementidega.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: