United front: kuidas ühendada elutuba ja magamistuba

Vaba ruumi planeerimise põhimõte seisab üha enam silmitsi vajadusega ühendada mitu funktsionaalset valdkonda. Üks suurimaid ja populaarsemaid väljakutseid on magamistoa ja elutoa ühendamine, kus on oluline arvestada palju nüansse seoses hoiuruumi, valgustuse ja privaatsusega.

Kas teil on seda vaja??

Kõigepealt mõtle, kas sul on tõesti vaja magamistuba ja elutuba ühendada. See tsoneering ei võimalda täisväärtuslikku magamistuba.. Diivanvoodi on ainus võimalus. Kui oled valmis igapäevaseks muutuseks, siis liigu edasi. Kui mitte – idee on parem jätta.

Ruumi tsoneerimine

Magamistoa ja elutoa ühendamisel on oluline eristada avalikud ja privaatsed ruumid. Vastus on lihtne ja tuttavlik tsoneerimistehnika: tekstiilid, vaheseinad, ekraanid ja riiulid.

Teine tsoneerimisvõimalus võiks olla voodi jaoks mõeldud katuselaudtee. Muide, selle sees on mugav asju, voodipesu hoida ja kui te korraldate selle perimeetri valgustuse, on see tunne, et see hõljub, mis annab disaini kerguse ja ei sega interjööri.

Diivanvoodi

Et muuta elutuba kiiresti magamistoaks, tulevad appi diivanid ja transformaatordiivanid. Viimased on kallimad, kuid kergemad, mugavamad ja kaasaegsemad.

Turul on nüüd palju lahendusi ka lamavate diivanite jaoks, millel on ortopeedilised madratsid ja mugavad vormid.

  • Diivan èRound by Bodema
  • Diivan èRound by Bodema
  • Bodema diivan èRound
  • Bodema èRound diivan

Diivan èRound by Bodema.

Kaunista oma elutuba

Magamistuba on valmis, liigu edasi elutuppa. Selleks viige televiisori ala magamistoast võimalikult kaugele. Vastasel juhul vaatavad külalised teie voodis filme. Väikesed diivanid ei aitaks mitte ainult külalisi majutada ja eluruumi esile tõsta, vaid jagaksid ruumi ka kaheks ruumiks.

Loe edasi  Naiste sisustus: kuidas seda ilma suurema renoveerimiseta vürtsitada

Sisustuse valimine

Kuna tuba on nüüd üks tuba, siis tasub sama stiili järgides. Visuaalseks tsoneerimiseks võib kasutada sama värvi erinevaid toone, näiteks magamistoas.. pimedam, ja elutoas.. heledad värvid.

Vältige massiivset mööblit see segab interjööri. Eelistage kergkonstruktsioone laele, et maksimeerida kasutatava ruumi kasutamist.

Valgustus

Kuna ruumis on kaks ruumi, tasub valgustusstsenaariumide loomisel arvestada mõlema ruumi funktsiooniga. Mööblipiirkonnas paigaldage seinavalgustid, põrandalambid ja laevalgustid. Ja elutoas riputage lühtri diivanipinna kohale ja tehke valgus heledamaks kui magamistoas. See aitab ruumi visuaalselt jagada.

Huvitavad lamedad disainilahendused

Disaineri projekti korteri interjöör Korteri interjöör Martõnov & Gatilova projektist Korteri interjöör Artinstall'i projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: