Jalutuskäik läbi kolme pargi: Jurmalas asuva Park Residences’i sisekujundus

2016. aasta alguses lõpetas Katz Jurmalas ühe suurima uue kõrgklassi elamukompleksi üldkasutatavate ruumide ehitustööd.

Katzi spetsialistid projekteerisid ja teostasid kõigi avalike ruumide sisekujunduse – fuajeed, koridorid, trepikojad Park Residences elamukompleksis. Kompleks koosneb kolmest majast. Nende hotellide sisekujundus on inspireeritud kuulsate parkide teemadest Londoni Hyde Park ( Hyde Park ) New Yorgi Central Park ( Central Park ) ja Jurmalas Dzintaru mežaparks ( Dzintari metsapark ).


Loe ka:

  • Disain Belgravias: korterid lastega peredele
  • Elizabetes'i tänava maja Riias: arhitektuurimälestise arhiivi leiud
  • Hotell kraatri serval

Central Park

Central Parki fuajee sisustus on elegantne, peeneid art déco-nüansse ja 1920ndate aastate alguse New Yorgi õilsust meenutava õhustikuga.

Seinad on viimistletud lainelise tekstuuriga freesitud ja krohvitud paneelidest ning tumedast šokolaadist tammepaneelidest. Põrandaplaadid poleeritud graniidist Black Galaxy Star ja Emperador Dark klassikalises ruudukujulises stiilis pilt. Kõrgläikeliste pindade, peeglite, klaasi ja originaalse mööbli rohkus annab ruumile piduliku atmosfääri. Kipsist baasereljeef lillemotiividega fuajees sulandub suurepäraselt rangete geomeetriliste vormidega metallist valgustusega installatsiooniga, mis eraldab lounge'i ülejäänud ruumist.

Hyde Park

Hyde Parki fuajee interjööri motiiv on uus, värske versioon inglise klassikast.

Siin segunevad pehmed kangad ja voolavad vormid terava geomeetria ja tööstuslike aktsentidega, luues ainulaadse segu traditsioonilistest koloniaalajastu ja modernsetest elementidest. Seinad on kaetud heleda tammepaneeli, tekstuurse stukkseina ja Evelyn Westi tapeetidega, mida rõhutab kolmemõõtmeline rombimuster põrandal. Soojad värvid, pehmed nahktoolid, lilleinstallatsioonid ja maalid muudavad lounge'i hubaseks ja elegantseks.

Loe edasi  Levinud vannitoa disaini vead

Dzintaru park

Dzintaru pargi interjööri balti tagasihoidlikkust ja lakoonilisust tasakaalustavad eredad värvilised aktsendid ja autori mööbli ebatavalised vormid.

Heledat värvipaletti rõhutavad graafiliselt tumedamad elemendid: põrand on valmistatud valgest marmorist ja mustast graniidist, samas kui ooteruumi ja lifti alad on tähistatud kontrastse mustriga. Tammepaneelide loomulik muster, voolavad vormid ja valguse rohkus muudavad atmosfääri õhuliseks ja rahulikuks nagu jalutuskäik Jurmalas mere ääres.

Vaata hotelliprojekte

Hotelli interjöör projekti Design Interior Design Studio projektist Hotelli interjöör Space Place stuudio projektist Hotelli interjöör arhitektuuristuudio Chado projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: