13 puidust interjöörid

Puidust viimistletud interjöörid on rafineeritud ja aristokraatlikud. Profileerimine või intarsia, barokne nikerdus või lihtsalt rikkalik puidutekstuur – kuidas näete oma interjööride seinu ja lage??

Puidu võlu

Interjöörid on alati olnud puiduga vooderdatud, esmalt kivilinnade külmade seinte dekoratiivse materjalina ja hiljem, 17. ja 18. sajandil, dekoratiivse elemendina. Prantsusmaal ilmus boiserie-paneelid. Seepärast sobib puitpolster kõige paremini klassikalise sisustuse jaoks. Kuigi puit- on universaalne materjal, selle olemasolu on alati ja igal pool teretulnud.

Toimetuse pildivalik pakub võimalusi interjööride kaunistamiseks puiduga. Nende hulgast võib leida mis tahes stiilis puitpaneele ja isegi selliseid, mis sobivad rangelt modernse esteetikaga interjöörile. Paneelid on valmistatud kas täispuidust või spoonitud puitlaastplaadist või MDF-plaadist. Nende dekoratiivne välimus on äärmiselt mitmekesine: profileerimine, liistud, väljaulatuvad soklid, arhitektuurielemendid- rosetid, nikerdatud kapiteelidega pilastrid, mitmevärviline intarsia spoonist.

Keerukalt mustrilised paneelid loovad ruumis ametliku ja piduliku atmosfääri. Kui soovite tagasihoidlikku interjööri, oleks parem valida viimistlus ilma eriliste kaunistusteta… Sellisel juhul saavutatakse dekoratiivne efekt tänu puidu värvusele ja looduslikule oksatekstuurile.

Loe edasi  6 nõuannet neile, kes soovivad oma elutoa kujundamisel lähtuda toonide nüanssidest ja astmetest
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: