10 praktilist nõuannet täiusliku söögitoa loomiseks

Söögituba peaks olema külalislahke nii võõrustajatele kui ka külalistele – lõppude lõpuks on söömine vaid ettekäändeks, et saada kokku hea vestluse jaoks…

Mugavuse huvides

1. «Eraldage vara". Veel projekteerimise etapis soovite kaaluda, millised esemed vajavad kohta köögis ja milliseid on mugavam hoida käepärast söögitoas, et mitte tekitada vastuvõtu ajal asjatut segadust. Sellest piisab niigi.

2. Tagada akustika. Mürarikkad peod ei ole haruldased igas söögitoas, seega on praktiline seinad riidega või muul viisil helikindlaks muuta.

3. Pehmendage piire. Kui teie kodu söögituba peab olema ühendatud köögi või elutoaga, on mõistlik neid ruume õrnalt eraldada. Vältige ebaharmoonilisi materjaliliiteid ( nt parkett ja plaadid ) kasutage paremini värvi- ja tekstuurikontraste, ekraane, vaipu ja mööbli õiget paigutust.

5. Hangi abilised. Serveerimislaud See on äärmiselt mugav asi, mis hõlbustab märgatavalt laua teenindamist, eriti suure hulga külaliste puhul. Kandiline laud- koht, kuhu panna ette suupisteid, maiustusi, puuvilju ja jooke. Kõrge ümmargune laud, millel on keeratud jalad, täidab sama ülesannet ja on hea kaunistus teie söögitoas.

Serveerimislaud on igas söögitoas hädavajalik

  • Galimberti Nino Ico kohvilaud.
  • Oscar kohvilaud Porada.
  • Profil bar by Cattelan italia.
  • Cappellini terastorust joogikäru.
  • Top table Kirra 7256 by Tonin casa Top table Kirra 7256 by Tonin casa.
  • Selva mudel E3018.
  • Battista kohvilaud Kartell.

Meeleoluka atmosfääri loomiseks

6. Perepärandile pöördumine. Söögisaali sisustus on pikka aega olnud perekonnapiltide ja pärandite väljapanekuks, isegi kui see on vanaema poolt Krimmi pioneerilaagrist kaasa toodud valamu. Mine traditsiooniline! Mälestused Hõbeesemed, maalid, väikesed suveniirid ja pisut ajaloolist väärtust sisaldav nipsasja — võimalus mitte ainult uhkuseks, vaid ka põnevaks vestluseks külalistega.

Loe edasi  Kuidas petta ruumi

7. Pea meeles psühholoogilist mugavust. Keegi ei tohiks istuda söömisel seljaga ukse poole, see on ebamugav. Võtke peremehe jaoks istekoht, et kõik, kes sisenevad ruumi, oleksid sealt näha. Maamaja söögituba kipub olema muljetavaldava suurusega. Kui soovite, et ruum ei oleks liiga uhke, võite asendada ühe suure laua kolme väiksema lauaga: atmosfäär muutub kohe palju vähem ametlikuks.

9. Soojem, heledam, maitsvam! Söögitoa interjöör majas on kõige parem teha soojades tagasihoidlikes värvides, valgustus- pehme, veidi vaoshoitud. Küünlad ja peeglid on söögitoas alati asjakohased. Kuid tumedad ja jahedad toonid ning ebaloomulikult eredad värvid ei mõjuta söögiisu ja meeleolu.

10. Elavdage oma söögituba "madalatel päevadel". Tühi söögilaud näeb üksildane välja. Pange lauale vaas lilledega, avage raamat või kunstiraamat nendeks päevadeks, kui söögituba ei ole tavapäraselt kasutusel Nii saab ruum jätkuvalt elu sisse puhuda.

Tootjad pakuvad palju valmislahendusi eraldi söögitoa sisustamiseks kodus. Samu söögitoaplaate saab kasutada ka elutuppa või avarasse kööki söögitoa loomiseks.

Söögitoa mööbli valimine

Tooli 5481-75300 kollektsioonist Leesburg by Hooker Furniture Söögituba Sala da pranzo 1 Altamoda Home kollektsioonist AltaModa PSST söögilaud Pusha kollektsioonist Free Spirit
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: