šenill, šenill, šenill

Polsterduskangas, mis on odav alternatiiv sametile.

Sellest kangast valmistatud polsterdus odav alternatiiv sametile. Kõik kolm ( šenill, šenill, šenill ) materjali on üldkasutatavad. See on tuletatud prantsuse sõnast chenille- «roomik". Polsterduskangas on kergesti äratuntav selle iseloomuliku niidi järgi, mis tõepoolest meenutab karvast roomikut või, nagu seda mõnikord nimetatakse, karvast roomikut «"Pajuküünal". Kahe tugeva lõimelõnga vahele kootakse tupsud ( selleks kasutatakse spetsiaalset masinat ). Seejärel keeratakse niidid spiraaliks. Akrüül, puuvill või polüester on kõige tavalisem kangas, mida kasutatakse šenillkangaste valmistamisel. Vaip võib olla ka kunst- või looduslikust kiust, mis loomulikult mõjutab polsterduse hinda. Valmis tekstiili värvi ja mustri saab saavutada kahel viisil: kasutades kahte eri värvi lõnga või värvides juba kootud kangast.

Loe edasi  Iroko
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: