Villa koos loftiga: disainer Jevhen Rebrikov

Majaprojekt, mille sees on pööning, mis otsustati ehitada pärast projekteerimise heakskiitmist ja ehitustööde alustamist. Kogu maja interjöör on klassikalises stiilis.

Jevgeni Rebrikovi sisekujundus loftiga kodus – konkursi "Parim interjöör: Maakodu korter" võitja

Disainer Jevgeni Rebrikov on loonud 340 sq.Klassikalises mõttes kahekorruseline kast keldri ja pööninguga, luksuslik villa. Fotol oleva projekti võib julgelt liigitada huvitavate projektide kategooriasse, kus on pööningutega majad. Projekteerija ülesanne ei olnud lihtne: kohandusi tehti pidevalt ja üsna radikaalselt. Nii et otsus ehitada pööning tehti mitte ainult pärast valmisprojekti heakskiitmist, vaid ka pärast ehitustööde alustamist. Loftiga maja interjöör on kliendi soovil tehtud klassikalises stiilis. Palju stukki, kullastust ja kristalli. Loft ise on tagasihoidlikum: tume mööbel ja sambad, pruun nahkdiivan. Köök ja enamik ülejäänud mööblit ja hoiusüsteeme on valmistatud eritellimusel. Mööblitootjad: Francesco Molon, lastetoas Ebanisteria Bacci. Imperial sanitaartehnika, kraanid ja tarvikud Jado, Axor. Valgusallikad: Preciosa, Maitland-Smith, Laudarte.

Loe edasi  Torino: korter 40m².
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: