Vannituba üle linnataseme: Mihhail Baranovi projekt

See on põnev vaadata väikese vannitoa disainilahendusi. Selleks, et muuta tavaline vannituba imetlusobjektiks, leiavad autorid kõige ebakonventsionaalsemaid lahendusi!

Foto tüüpilisest vannitoa kujundusest. Mihhail Baranovi projekt osaleb konkursil "Parim 3D vannitoa interjöör" konkursil

Vannitoa disain üllatab mitmekesisusega. Võiks arvata, et nii väikeses ruumis on nii palju teha? ( see on rohkem kui tavaline komplekt: dušš, vann, valamu, WC ja bidee ) kuid viis, kuidas need on loodud. Pildil olev vannituba näeb pigem välja nagu luksuslik kajut jaht, kuid merevaate asemel avaneb sealt linnulennuline vaade suurlinnale. Kliendi soov on, et vannitoas oleks vaateaken. See külgneb ristkülikukujulise vanniga, see on lõõgastumiseks mõeldud tsoon. Huvitav on abiruum; WC ja bidee on integreeritud nišši sisse, mis laieneb edasi ja toimib täiendava hoiuruumina. Pildil olev vannituba on väga nutikas ja hubane, kutsudes pikale ujumisele.

Loe edasi  Klassikalises stiilis kolmekordne magamistuba koos rõdul asuva tööruumiga: Viktoria Borodinova projekteerimine
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: