VĂ€ike stuudiokorter Iraanis: Azari Architects Studio poolt

Sageli mÀÀrab eluruumi kujunduse korteri konfiguratsioon ja suurus. See projekt on suurepÀrane nÀide sellest, et vÀikese arvu ruutmeetritega mugava kodu projekteerimisele on pööratud suurt tÀhelepanu.

Köögi- ja söögitoa ala on planeeritud nii, et sÔna otseses mÔttes iga sentimeetrit olemasolevast ruumist kasutatakse ratsionaalselt.

Teave korteri kohta: Ühe magamistoaga korter, mille pindala on 38,4 ruutmeetrit. m Teheranis.

Korteri omanikud: Paar.

Kliendi soovid: korteri funktsionaalse sisustuse loomiseks ajutiseks kasutamiseks vĂ”i ĂŒĂŒrile andmiseks.

Stuudiokorteri plaan pĂ€rast ĂŒmberkujundamist.

Iraani pealinnas asuva vĂ€ikese korteri paigutus oli omapĂ€rase konfiguratsiooniga, mis viis projekteerijate otsuseni ĂŒhendada esiku, elutuba ja köök ĂŒheks eluruumiks ja seega vabastada ruumi magamistoa jaoks. VĂ€ikese korteri uus planeering aitas vĂ€ikest ruumi visuaalselt laiendada ja muuta selle abielupaarina elamiseks mugavamaks.

Köögis ruumi kokkuhoiu eesmĂ€rgil asendati söögituba poolsaarega ja kĂŒlmik integreeriti kööki, et kaotada köögimööbli visuaalne mĂ”ju. See lĂ”i visuaalselt tervikliku pildi köögisviimistlusest.

Elutuba on vÀike ruum, kus on diivan, televiisoripaneel, riiulid, poufid ja originaalsed madalad lauad.

Vaid magamistuba ja vannituba olid varjatud. Et anda magamistoale kaasaegsem vĂ€limus, on ĂŒks sein kaunistatud sooja tekstuuriga puidust mahupaneelidega.

Vannituba otsustati sobitada korteri ĂŒldise stiiliga – Mosaiigid ja plaadid on sooja ookerpunase vĂ€rviga, et sobida puidust elementidega. Ümberkaunistamine mosaiiksegu mustriga duĆĄiruumi sein paistab vĂ€ga kenasti vĂ€lja.

Üldiselt on korter piisavalt valguskĂŒllane, ĂŒhtse stiiliga, funktsionaalne ja mugav elamiseks.

Selleks, et ruum ei oleks segane, kasutati elutoas paari erineva kÔrgusega minilauda, mida saab vajadusel kokku klappida.

Elutoast pÀÀseb rÔdule, kus pÀrast pÀevast kuumust saab nautida Ôhtust jahedust.

Köögitöölaud muutub nurgapealseks töölauaks, mis asendab söögilauda.

Magamistoa katkendliku konfiguratsiooni visuaalseks ĂŒhtlustamiseks on garderoobikapp suletud peegelustega.

Loe edasi  Lihtsad tĂŒsistused

Vanni alternatiiviks valiti suur duĆĄikabiin, millel on keraamiline salv ja klaasist vaheseinte uks.

Azari Arhitektide stuudio projekt — osaleja konkursil "Parim kuni 70 ruutmeetri suuruse korteri 3D-kujundus". " aadressil .

Muud korteriprojektid:

Disaineri poolt teostatud projekti korteri interjöör Korteri interjöör disaineri projektist Arhitektuuri- ja disainibĂŒroo ANC Concept projektist pĂ€rit korterisisustus
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: