Väike disainermööbliga korter

"Korteri riiete" valimisel võite järgida samu põhimõtteid kui oma garderoobi kujundamisel. Kultuslik disainermööbel kui luksuslik aksessuaar võib olla kogu ansambli selgroog. Oluline on valida õige kaaslane – nagu näiteks disainer Alla Ivanova projektis.

Korter: kahetoaline korter Tallinn kesklinnas.

Omanik: noor mees.

Alla Ivanova loodud interjööris näevad kunstiajaloolased ja disainerid valguse mängu, huvitavaid värvilahendusi ja, mis kõige tähtsam, ka Mööblikunsti maailmas kunagi sensatsiooniks olnud maamärkide esemed. Ja tavalised surelikud ilu, lihtsus ja elegants. Kui otsite lihtsalt pehme mööbli ostmiseks, otsige mustreid, mis näitavad teie head maitset ja "teavad oma asju".

Elutuba ei ole esikusest eraldatud tühjade ustega, vaid klaasist portaaliga. See loob avatud ruumi tunde, lisab korterisse "õhku" ja toob koridori loomulikku valgust. Ka selge geomeetria sissepääs muudab sisustuse stiilsemaks ja atraktiivsemaks.

Ühes ruumis on ruumi elutoa, söögitoa ja köögi jaoks. Kogu interjöör on kujundatud tagasihoidlikes soojades naturaalsetes toonides. Lilleline tapeet ja laminaatparkett muudavad ruumi hubasemaks.

Atraktsiooni keskmes on kahtlemata B&B Italia legendaarsed tugitoolid. Rohkem kui 40 aastat tagasi, kui polsterdatud mööbel elutoas pidi olema raske, on need kunstiobjektid muutunud disainimaailmas sensatsiooniks tänu uuele lähenemisele vormile ja materjalidele. Up 2000 tugitool meenutab ema suurt sülti. Ümmargune pall on ühtlasi pouffe'i või jalatoena; see kinnitatakse tugitooli külge nööriga.  Nii nagu valge Bambola tugitool, on ka see valmistatud polüuretaani massist. Mööbel on üllatavalt pehme ja elastne, "humanoidne" – puudub jäikus, tundub, et see "kallistab" kandjat.

"Tähtede sisustuse" saatjaskond on lihtne ja tagasihoidlik. Briljantne lagi muudab ruumi kõrgemaks. Disainer otsustas paigutada suletud kapid silmade kõrgusele ja madalamale, mis on tuttav trikk: kõik, mis ei ole näo ees, ei tundu nii segane. Täiskõrgune peegel mitte ainult ei kaunista tühja seina, vaid lisab ruumile ka visuaalselt mahtu.

Loe edasi  Kolmetoaline korter klassikalises stiilis: Maria Kashtanova projekt

Mõni võib arvata, et Leafi valgusti on natuke liiga nutikas, kuid see on kindlasti midagi, mida meeles pidada.

Modulaarne diivan Tufty Time samast B&B Italiast ei ole mitte ainult mugav, vaid ka plastiline. See elutoa mööbel võimaldab erinevaid kompositsioone. Värske piparmündi värvi padjad saavad kasu ka kangastruktuurist.

Ja siin on pilk mõnele "maailma kuulsusele". Söögituba on kaunistatud Vitra S-tooliga. S-tool loodi 1960. aastatel ja seda on sellest ajast saadik peetud disaini meistriteoseks tänu selle kontuursetele kumerustele, ebatavalisele kujule ja ergonoomilisele disainile. Wiggle-tool pärineb 1970. aastatest ja sellest sai kohe kunstiobjekt. Valmistatud mitmekihilisest papist. Tool näeb väga ekstravagantne välja, kuid see on mugav, stabiilne ja kerge.

Lilled kaunistavad ja kaunistavad tuba. Kujundaja suhtus aiaküsimusse humoorikalt, valides samad taimed, mis on ka tapeedil. Pott, mis simuleerib palkmaja – trendikas austusavaldus ökomoele.

Köögi varjamine stiilse hommikusöögiriba taha on huvitav funktsioon. Toolide lihtne geomeetria on sarnane sissepääsuportaaliga. Tänu värvile sulanduvad toolid leti külge ja ei tekita tunde, et ruum oleks segamini.

"Triibud ja puurid", mis moodustavad väikese koridori sisemuse, hoiavad pilku hõivatud. Selged vormid ja meeldivad värvid on osa selle ruumi õnnestumisest. Valgus paistab läbi klaasi valgete küljelaudade läikivatele pindadele, muutes koridori päikeselisemaks.

Elavat värvi triibulised tapeedid katavad koridori seinad. Peegeldused suurtes peeglites loovad huvitava perspektiivi, mis tõstab ruumi piire. Kasutage väikestes ruumides läbipaistvaid ja heledaid esemeid – need ei koormata interjööri üle, vaid loovad valgusmängu ja muudavad ruumi õhulisemaks.

Mida rohkem peegeldavaid pindu, seda keerulisemad ja huvitavamad võivad olla selle kaleidoskoobi pildid. Valgus on parim kaunistus väikesesse korterisse, kus igasugune muu rikkalik kaunistus vähendaks väärtuslikku ruumi.

Loe edasi  Südame rütmis

Ühevärviline vannituba näitab ka geomeetria võidukäiku. Väikesed mosaiikplaadid seintel koos suurte plaatidega põrandal, mis on teine populaarne meetod, et muuta vannituba suuremaks. Sama eesmärki püütakse saavutada peeglite ja läbipaistva, valgust läbilaskva ekraani abil. Seinale paigaldatud valamu all olevad seadmed ei tee mitte ainult koristamist lihtsamaks, vaid näevad ka vähem mahukad välja kui põrandal olevad.

Ruum, kuhu mahub ainult valamu, ei tundu tänu uste ja läikiva mosaiigi enfilaadi peegeldavale peeglile kitsas nišš. Värvikontrastid annavad interjöörile sügavust ja õilsust.

Kartelli öökapid Componibile, mida näete pildil, on veel üks "kuulsus" disainimaailmas. Psühholoogid ütlevad, et sinine on rahustav värv ja soovitavad teha magamistoa seinad selles värvitoonis. Disainer Alla Ivanova on läinud veelgi kaugemale, kasutades seintel, laes ja kardinates ultramariini värvi. Värv tundub veelgi "kosmilisem" tänu tapeetide mustrile. Heledad padjad täidavad toa ning valged valgustid, postrid ja öökapid loovad elegantse, korrastamata välimuse.

Muud korteriprojektid

Korteri interjöör arhitekt Galina Glebova projektist Korteri interjöör Space for life'i sisekujundusstuudio projektist Korteri interjöör Ideal Home'i projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: