Ühe magamistoaga korter suurepäraste detailidega hästi loetud tüdrukule

Selle 72 ruutmeetri suuruse kahetoalise korteri projekt on. m on ul. Narshala Tuhatševski tänaval asuva maja fuajee osutus väga valgusküllaseks ja mahukaks, mõningate klassikaliste ja peamiselt skandinaavia stiilis elementidega. Kuid kõige tähtsam on see, et see peegeldab omaniku elumuljet ja iseloomu.

Elutuba

Elutoas on disainer Irina Tšistjakova ( Zi-design ) paigutanud kaks istumisala. Esimesena: on diivan ja teine on paigutatud suure akna aknalaual, mis on kaunistatud padjadega ja valgustatud väikeste lampidega. Akna ja külgseinte vahelistes vahedes on raamaturiiulid. Elutoas asuval lühtril on väga ilus nimi "Foucault's Ball" – Foucalt's Orb. Kollektsioon on nime saanud füüsiku Leon Foucault' järgi, kes uuris Maa pöörlemist. Raua "orbiidid ja helendav "tuum" lambid meenutavad esimesi päikesesüsteemi mudeleid. On mudeleid, mille lühtri raam on kaunistatud paljude lihvitud ja lihvitud läbipaistvast klaasist ripatsitega, mis kaunilt murravad valgust. Kuid Olga korteris otsustasime valida lakoonilisema mudeli, ilma ripatsiteta.

Elutoa ja köögi vaheline ava jäeti avatuks, mis loomulikult suurendas visuaalselt kahe ruumi suurust.


Loe ka edasi:

  • Art deco tüdrukule: rafineeritud maneeridega korter
  • Kerge olemine siseruumides rõõmsameelsele tüdrukule
  • Mitmevärviline korter tüdrukule

Magamistuba

Peremehe magamistoas oli voodi vastas olev seinapind kaunistatud telliskivist ja seda täiendas küünlavalgusega kamin. Morris & Morris'i tapeet Co. Teos kannab nime "Kuldne lill" ja see loodi 1899. aastal William Morrise ateljees, kes oli preraafaeliitide teise põlvkonna silmapaistev liige ja kunsti- ja käsitööliikumise rajaja. Tõeline kunstiteos selles magamistoas.. suurejooneline kuulidelühter. 19. sajandi kollektsiooni inspiratsioon. Casbah Crystal on inspireeritud üheksateistkümnenda sajandi Maroko säravatest laternatest.

Üksikasjad

Peaaegu igal asjal korteris on oma lugu: vannitoas on Vahemere liivakolb, aknal on ilus ripats kajakate ja pilvedega – kõik see meenutab esimesi lambipirne korteris Kingitus sõbrannalt, kes õmbles selle Olga sünnipäevaks. Kirstu valmistab käsitsi Tallinn lähedal asuv käsitööline, kapp on valmistatud ehtsast metsapuu kännust.

Loe edasi  Maamaja moodsa klassika stiilis: disainer Polina Pidtsani projekt

Karakteriga korter

Majaomanik Tüdruk, kes on peen, lugenud, hea maitsega ja suure südamega. Õige, ja interjöör osutus seetõttu uskumatult mahukaks ja kergeks: siin on jälgitud nii Provence'i kui ka Skandinaavia stiili ja klassikat. Ja disainerite esemed on kõrvuti südamelähedaste nipsasjadega ja sageli ei ole isegi selge, mis täpselt on sisustus "mängib". Aga mis kõige tähtsam see peab olema Olga elumulje, tema sisemine tugevus ja uskumatud seiklused, mis teda ees ootavad. Interjöör, millesse disainer Irina Tšistjakova on pannud natuke oma hinge, rahu, positiivset suhtumist, lusikatäie harmooniat ja palju armastust, saab kindlasti suurepäraseks võimaluseks omaniku elus kõige uskumatumaid muutusi esile kutsuda.


Fotograaf: Dina Aleksandrova.


Huvitavad lamedad disainilahendused

Korteri interjöör arhitektuuri- ja ehitusfirma Design Technologies projektist Disaineri poolt teostatud projekti korteri interjöör Disaineri poolt teostatud projekti korterisisustus
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: